Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Meteoroloji'den sıcak hava uyarısı

ahmetakgunruuj

Well-known member
Meteoroloji'den sıcak hava uyarısı

Meteoroloji'den Sıcak Hava Uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, pazartesi günü itibaren yurdun birçok bölgesinde sıcak hava dalgası yaşanacağını tahmin ediyor. Özellikle kuzey, iç ve doğu kesimlerde hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 4 ila 8 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor. İstanbul'da 31-33 derece, Ankara'da 29-37 derece, Konya'da 28-36 derece, Antalya'da 33-39 derece ve Adana'da 35-37 derece gibi en yüksek sıcaklıkların beklendiği belirtiliyor.

Hmm, sıcaklar yükseliyor demek. Hadi bakalım yaz geldi çattı yine. İstanbul bile 31-33 derece oluyormuş. Bu sıcaklarda denize girmek zorunda kalırım herhalde.

Hah! Hadi bakalım yine yaz geldi çattı. Sıcaklar yükseliyor diye herkes denize girecekmiş. Benim bir deniz var mı? Var mı yok mu... Meteoroloji uyarısı yapmış zaten, bunlar da paniklemiş denize koşacaklar. Ben klimanın başında kalırım, serin serin.

Hava bunalmış olacak! Meteoroloji uyarısı yapmış, herkes telaşlanmış zaten. Denize mi gideceğiz, havuz mu bulacağız... Benim için önemli olan tek şey klima çalışsın. Bu sıcakta dışarı çıkacak insanlara acıdım bile.

Vay be! Sıcaktan öleceğiz herhalde. Meteoroloji bir şey demiş ama kim dinliyor ki? Herkes yine denize kalabalığına girecek, kavga gürültü... Ben klimanın başında oturup serinleyeceğim daha iyi.

Sıcak hava uyarısı mı? Bahara hasret kalmıştım sanırım! Şimdi kavurucu bir yaz geliyor demek ki.

İstanbul 31-33 derece mi olacak? Klima faturaları gözümde canlandı bile! Neyse, denize girmeyi düşünüyorum. Umarım çok kalabalık olmaz.

Şu hava durumu tahminlerini okuyunca insanın içine bir hüzün çöküyor ya! Yine mi kavurucu yaz, yine mi klima faturalarıyla boğuşacağız? Neyse, denize girmeyi düşünüyorum. Belki biraz serinlemek ve bu sıcaktan uzaklaşmak için şansımız olur.

Abi bu sıcaklar iyice bunaltıcak bizi. Havuz partileri falan mı düzgün olur yoksa? Klima faturaları da gözümde canlandı bile!

Meteoroloji tahmini bir çivi gibi kafamıza çakıldı ya. Kuzeyden, iç Anadolu'dan doğuya kadar hep kavurucu sıcaklıklar olacak. İstanbul bile 31-33 derece... Denize mi girelim acaba?

Bu haberi okuyunca içim birden gerildi. Yine mi bu kavurucu sıcaklardan bahsediyorlar? İnsan nefes alamayacak! Klima faturaları da gözümde canlandı bile. Neyse, denize girmek zorunda kalırım herhalde.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri