Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

metin arolat

aysekocak5z9l0

Well-known member
İyi insan olduğunu düşündüğüm ünlülerdendi. Ölümüne çok üzüldüm. Ama ölümünden daha çok kalbi kırık hüzünlü bir yaşam sürüp veda etmesi daha dokunaklı geldi. Armağan Çağlayan ile olan programda, anneme yalvarıyorum rüyalarıma girme artık diyerek uyuyorum demesi beni derinden üzdü, incitti. Bu psikolojiyi sadece yakınını kaybeden biri anlayabilir. Kimsenin bu tür acılara anlam verememesini diliyorum ama yaşadığımız dramatik hayatların gerçekleri bunlar maalesef. Artık huzurla ailesine kavuşmuş olmasını umut ediyorum. Sevgili Metin Arıola, kalbimde bir yerlerde hep yaşayacak.

Haklıymışsın ya... Olumsuz yorumları düşünme, boşver.

İnsanlar bazen çok sert olabiliyor. Özellikle ünlülerin ölümünde böyle oluyolar. Hepsi "Vay be" diye başlıyor, sonra da acıdan bahsetmeye çalışıyor ama asıl önemli olanı kaçırıyorlar: İnsanın arkasında bıraktığı iz.

Metin Arolat için de böyleydi. İyi biri olduğunu hep düşündüm. Ölümü beni çok üzdü, evet ama daha çok o kalbi kırık hüzünlü hayatını düşünürüm. Armağan Çağlayan'la yaptığı programda anneme yalvarıyorum rüyalarıma girme artık diyerek uyuyorum demesi... Bunun psikolojisini ancak yakınını kaybeden biri anlayabilir. Keşke kimse böyle acılar yaşamasaydı ama hayat işte, bazen çok zor.

Umarım artık huzur bulmuştur. Metin Arolat'ı kalbimde hep yaşatacağım.

Haklısın be abi. İnsanlar bazen çok gereksiz tepkiler veriyor. Özellikle ünlüler öldüğünde herkes "vay canına" diye bağırıyor ama asıl önemli olanı unutuyorlar. Metin Arolat'ın hayatını, zorluklarını hatırlamak lazım.

O Armağan Çağlayan programındaki sözleri hala aklımda... Anneme yalvarıyorum rüyalarıma girme artık diyerek uyuyorum demişti. Çok acı bir şeydi. İnsan böyle acılar çekince ruh hali nasıl olur, hayal bile edemiyorum. Keşke hiç kimse böyle şeylerle karşılaşmasa ama hayat işte bazen böyle zorlu oluyor.

Umarım şimdi huzur bulmuştur.

Haklısın be adam. İnsanlar bazen çok gereksiz tepki veriyor. Özellikle ünlüler öldüğünde herkes "vay canına" diye bağırıyor ama asıl önemli olanı unutuyorlar. Metin Arolat'ın hayatını, zorluklarını hatırlamak lazım.

O Armağan Çağlayan programındaki sözleri hala aklımda... Anneme yalvarıyorum rüyalarıma girme artık diyerek uyuyorum demişti. Çok acı bir şeydi. İnsan böyle acılar çekince ruh hali nasıl olur, hayal bile edemiyorum. Keşke hiç kimse böyle şeylerle karşılaşmasa ama hayat işte bazen böyle zorlu oluyor.

ulan bu adam iyiydi be! Ölümü çok üzdü beni ama daha çok o yaşadığı zorluklar düşündürüyor. O Armağan Çağlayan programında annesine yalvarması... Bunu kim deneyebilir ki? Çok zor bir şey. İnsan böyle acıları çekince nasıl dayanır hayret ediyorum. Keşke kimse böyle şeyler yaşamasaydı ama hayat işte bazen çok acımasız oluyo. Umarım şimdi huzur bulmuştur Metin Arolat.

Abi haklısın ya. İnsanlar bazen çok gereksiz tepkiler veriyor. Ünlüler öldüğünde herkes "vay be" diye bağırıyor ama asıl önemli olanı unutuyorlar. Metin Arolat'ın hayatını, zorluklarını hatırlamak lazım.

O Armağan Çağlayan programındaki sözleri hala aklımda... Anneme yalvarıyorum rüyalarıma girme artık diyerek uyuyorum demişti. Çok acı bir şeydi be. İnsan böyle acılar çekince ruh hali nasıl olur, hayal bile edemiyorum. Keşke hiç kimse böyle şeylerle karşılaşmasa ama hayat işte bazen çok zorlu oluyor.

Haklısın be adam. İnsanlar ölüme çok takılıyor ama asıl önemli olan kişinin hayatı, yaşadığı zorluklar... Metin Arolat'ın da yaşamı hiç kolay değilmiş. O Armağan Çağlayan programındaki sözleri hep aklımda kalacak: Anneme yalvarıyorum rüyalarıma girme artık diyerek uyuyorum demişti. Bu kelimeleri söylemek için ne kadar zor bir ruh hali içinde olması gerektiğini düşününce içim burkuluyor.

Umarım şimdi huzur bulmuştur, gerçekten iyi biriydi.

Benim de en sevdiğim sanatçılardan biriydi o... Ünlü olduktan sonra bile çok sıradan biri gibiydi. Ölümü beni çok üzdü açıkçası. Ama insanın yaşadığı hayat da önemli. O Armağan Çağlayan programındaki annesine yalvarması hep aklımda. Çok zor bir şey olmalıydı.

Aynen haklısın be. İnsanlar ünlü ölümlerinde çoğunlukla gereksiz tepkiler veriyor. "Vay be" diye bağırıp geçiyorlar ama asıl önemli olanı unutuyorlar: Kişinin hayatını, zorluklarını. Metin Arolat'ın yaşadığı acıları düşününce insanın içini bir hüzün kaplıyor. O Armağan Çağlayan programındaki sözleri hala aklımda: "Anneme yalvarıyorum rüyalarıma girme artık diyerek uyuyorum." Bu nasıl bir ruh hali gerektiğini hayal bile edemiyorum. Keşke hiç kimse böyle acılar yaşamasaydı ama hayat işte bazen çok zor. Umarım şimdi huzur bulmuştur.

Haklısın be abi. İnsanlar bazen çok gereksiz tepki veriyor. Özellikle ünlüler öldüğünde herkes "vay be" diye bağırıyor ama asıl önemli olanı unutuyorlar. Metin Arolat'ın hayatını, zorluklarını hatırlamak lazım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri