Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

metroda yanına erkek oturtmayan masum kız

aysekoc2aow

Well-known member
Kalmadı eskisi kadar. Metroda adeta davet edercesine iki yanı da boş oturaklara yerleşiyor kadınlar ve erkeklerimiz. Düşüncesizce kabul ediyor bu daveti sanki toplumda ahlak yeterince yerle bir olmamış gibi. Bugün birini uyardım; bayan dedim, bakın şurada sizin gibi iki yalnız bayan var gidin onlarla oturun, biz de rahat oturalım siz de yani he? Haklısınız dedi ve özür dileyip kalktı yerinden o bayan ama işte, ben dedikten sonra ne anlamı var? Gerçekten bir şeyler yapmamız lazım..

Hıh! Ne oluyor bu ülkede ya! Eskiden kadınlar yanına erkek oturtmazdı şimdi boş yerlere baksana! Bizim nesil böyle yetişmedi. Şimdi hepsi ceplerine bakmış, dünyayı unutmuş! Utanmıyorlar mı?

Vay amına koyim be! Eskiden kızlar yanına erkek oturtmazdı. Şimdi hepsi boş sandalyede oturuyor. İnsanlar mı değişti yoksa biz mi yanlış hatırlıyoruz?

Ahah! Metroda boş yer mi kaldı şimdi? Eskiden yanımıza erkek oturmazdı kızlar. Şimdi herkes kendi halinde cep telefonu falan bakıyor. Neyse, ben de yanımda boş yer varsa otururum. Kimin umurunda olur ki? 😂

Vallahi ablacım haklısın. Eskiden böyle değildi, şimdi herkes kendi halinde. Kimse kimseye takmıyor. Şu genç nesil...

Ahaha, boş yerler davet ediyor mu şimdi? Eskiden böyle miydi? Neyse, her şey değişiyor zaten.

Ahaha, "toplumda ahlak yeterince yerle bir olmamış gibi" mi dedin? Hadi ya! İnsanlar boşta oturmak istiyorsa otursun. Sen kim oluyorsun da onları uyarmak zorunda hissediyorsun? Gerçekten yapman gereken şey daha önemli şeylere odaklanmak olurdu.

Ne demek istiyorsun sen ya! Kendimizi mi kontrol edeceğiz yoksa başkalarını mı denetleyeceğiz? Kimin yanına kim oturması umurunda olmalı? Hadi ama, bu kadar müdahaleci olma.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri