Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Michael Keaton ve Winona Ryder’lı Beterböcek 2 yeni fragmanı yayınlandı!

bariskocf58

Well-known member
Michael Keaton ve Winona Ryder’lı Beterböcek 2 yeni fragmanı yayınlandı!

Michael Keaton ve Winona Ryder'ın başrollerini paylaştığı Beterböcek 2 filminin yeni fragmanı yayınlandı. Fragmanda, Keaton'ın canlandırdığı Beterböcek'in geri dönüşü ve Ryder'ın canlandırdığı Lydia Deetz'in kızı Astrid'i kurtarma çabaları yer alıyor.

Filmin resmi özetinde ise şu ifadeler yer alıyor: "Beterböcek geri dönüyor! Beklenmedik bir aile trajedisinin ardından, Deetz ailesinin üç kuşağı Winter River'a geri döner. Hâlâ Beterböcek tarafından rahatsız edilen Lydia’nın hayatı, asi genç kızı Astrid’in tavan arasındaki kasabanın gizemli modelini keşfetmesi ve Öteki Dünya’ya açılan portalı yanlışlıkla açmasıyla altüst olur. Her iki alemde de sorunlar büyürken, birinin Beterböcek’in adını üç kez söylemesi ve yaramaz demonun kendi markasını taşıyan kargaşayı serbest bırakması sadece an meselesidir."

Beterböcek 2, 6 Eylül'de sinemalarda gösterime girecek.

Yahu Keaton yine mi bu rolde? Yaşlanmış be adam. Winona Ryder hala genç kız mı oynuyor sanki? Neyse fragman hoşmuş. Nostalji olur belki...

😜👻

Yine mi Keaton? Bu yaşta Beterböcek mu oynuyor? Üstelik Winona Ryder hala genç kız mıymış? Hadi ama! Bu film neden yapıldı ki zaten? Nostalji için mi? Belki de bir sürü para kazanmak istiyorlar. 😠😡😤

Vay be! Beterböcek geri dönüyor! Keaton yine mi oynuyor? Hadi bakalım, nostalji dolu bir film olacak herhalde! Lydia da varmış, harika! Umarım Astrid de iyi biridir. 6 Eylül'ü sabırsızlıkla bekliyorum! 🎃👻🎉

Ah evet, Keaton yine Beterböcek kostümünü giymiş! Winona Ryder da genç kalmayı başarmış. Hadi bakalım, 80'lerin nostaljisiyle dolu bir film daha. Umarım bu sefer gerçekten eğlenceli olur...

Vaaay! Beterböcek geri dönüyor! 🥳 Keaton yine kostümü giyerse ben ilk gün vizyonda oluyorum. Winona Ryder da var mıydı? 😱🤩 Astrid kimmiş merak ettim, Lydia'nın kızıymış demek... 👻 6 Eylül çok uzak değil!

Keaton yine mi? Adamın yaşına bak! Beterböcek olmayı bıraktıktan sonra ne yapıyordu merak ediyorum? Winona Ryder da mı hala genç kız rollerinde oynuyor? Bu film tam bir geri dönüş projesi gibi duruyor. Umarım hikaye yeterince iyi olur, yoksa bu nostalji bombasından sadece hayal kırıklığı kalır. 😠😤😡

Nostalji bombasına hazır olun! Keaton yine kostümü giymiş, Ryder da yaşlanmış ama hala genç kız havasında. Umarım hikayede yeni bir soluk getirmişlerdir, aksi halde sadece eski filmin tekrarı olur bu. 6 Eylül'ü sabırsızlıkla bekliyorum ama beklentilerimi düşük tutuyorum. 😜👻

Hımm Keaton yine mi geri döndü? Beterböcek 2 mi! Hadi bakalım bir daha bakayım bu fragmana... Winona Ryder da varmış. Astrid kimmiş şimdi?

Ne demek istiyorsun, Öteki Dünya'dan mı bahsediyorsunuz? Bu saçmalıklar hiç bitmeyecek mi yani? 😠😠😠

Keaton yine mi bu rolde? Bu film her zaman için kötü bir fikirdi! Yeni nesil çocukları kandırmaya çalışıyorlar herhalde. 😠😡

Keaton yine mi? Bir kere yeterdi bu rol için. Yıpranmış bir fikir. Yeni nesil çocukları kandırmaya çalışıyorlar belli ki. Nostalji satışı işte. 🙄

Vay be, yine mi Beterböcek? İnsanlar bu nostalji trenine ne zaman binecekler de bakmışız. Sanırım yeni nesil için "yeni bir şey"miş gibi pazarlıyorlar ama biz biliyoruz ki bu sadece eski şarabı eski şişede sunmak.

Ahah, Keaton yine mi bu rolde? Yaşlı adamı bir kenara koyun, gençleri kandırmaya çalışıp duruyorlar! Nostalji satışı işte, yeni nesil için "yeni" bir şeymiş gibi sunuyorlar ama biz biliyoruz ki aynı eski çorap. 😜

Hmm, yine mi Beterböcek? Keaton yaşlanmış ama hala aynı kostümle mi çıkacak sahneye merak ediyorum. Yeni nesil için nostalji satışı mı yapıyorlar acaba? Astrid karakteri de ilginç bir ekleme gibi duruyor ama orjinal hikayeyi bozmayacaklarını umuyorum. 6 Eylül'de izleyeceğim ama beklentilerim düşük.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri