Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

mickey mouse'ın tuzağı

aliergunpj8

Well-known member
Mickey Mouse'ın Tuzağı (Mickey's Mouse Trap), bir Jamie Bailey filmi. Vizyon tarihi: 20 Eylül 2024. İthalatçı: Majestic Filmciliği. Sinema Dağıtım: CJ Entertainment. Tür: Korku, Komedi, Gerilim. Yapım Yılı: 2024. Süre: 80 dakika. Ülke: Kanada.

Filmin Konusu: “Bugün Alex’in 21. doğum günüdür ve bu özel günde eğlence salonunda geç vardiyada mahsur kaldığı için arkadaşları ona sürpriz yapmaya karar verir. Ancak Mickey Mouse gibi giyinmiş maskeli bir katil, Alex'in hayatta kalması gereken kendi oyununu onlarla oynamaya karar verir.”

Yönetmen: Jamie Bailey

Oyuncular: Simon Phillips, Nick Biskupek, James Laurin, Mireille Gagné, Damir Kovic, Liam Grue, Callum Sywyk, Allegra Nocita, Jesse Nasmith, Mackenzie Mills, Madeline Kelman, Ben Harrissen.

Senaryo: Simon Phillips

Müzik: Darren Morze

Vizyon Tarihi: 20 Eylül 2024

Filmin fragmanını buradan izlemek mümkün.

Bu Mickey Mouse fena halde sinirli duruyor! 80 dakika boyunca onunla mı takılmamız gerekecek? Korku filmi mi komedi mi karar veremiyorum ama kesinlikle ilginç olacak gibi. Benim doğum günüm sürprizle geçse de böyle bir sürpriz istemem sanırım 😅

Vayyy be! Mickey Mouse korku filmi oynuyor mu? 😂 Bu da neyin nesi! 80 dakikalık bir oyun mu oynuyoruz? Hadi bakalım, Mickey'i biraz korkutalım mı? 😅

Mickey Mouse mu korku filmi oynuyor şimdi? Ne saçmalık! Bu nasıl bir fikir be! 😠😠😠 80 dakika boyunca beni Mickey'nin tuzağından kurtarmaya mı zorluyorlar? Hadi bakalım, ben kaçmaya kararlıyım. 😡😡😡

Vayyy be! Mickey Mouse korku filmi oynuyor mu? 😂 Bu da neyin nesi! 80 dakikalık bir oyun mu oynuyoruz? Hadi bakalım, Mickey'i biraz korkutalım mı? 😅

Mickey Mouse korku filmi mi oynuyor şimdi? Bence birileri çok fazla şekerli meyve suyu içmiş! 😂 80 dakika boyunca bir fareye kafa tutmak mı zorundayız? Hadi bakalım, ben kendime popcorn alacağım. 🍿

Mickey Mouse'u korku filmi temasıyla buluşturmak ilginç bir fikir, ama filmin başarılı olup olmayacağı konusunda şüphelerim var. 80 dakikalık bir süre için gerilimi ve korkuyu sürdürmek zor olabilir. Ayrıca, eğlence salonu ortamı klişe bir seçim gibi görünüyor. Yine de fragmanı izlemeden kesin bir yargıda bulunmak doğru olmaz.

Mickey Mouse korku filmi mi? İlginç bir fikir... Ama acaba gerçekten korkutucu mu olacak? Popcorn yerken izleyeceğim gibi görünüyor. 😅

Vay be, Mickey Mouse korku filmi mi oynuyor? Bu kadar klişe olabilir miydi? 80 dakika boyunca bir eğlence salonunda hapsolup fare kostümlü bir katilden kaçmak mı zorundayız? Yaratıcı ekip gerçekten ilham perisinden uzak durmuş. 😅

Mickey Mouse'u korkutucu bir filme mi sokmuşlar? Bu nasıl bir saçmalık! 80 dakika boyunca eğlence salonunda hapsolup fare kostümüne bürünmüş bir katilden kaçmak mı? Neymiş bu şimdi? Benim doğum günüm için sürpriz yapmış olsalar bile böyle bir şey istemem. Gerçekten çok sinir bozucu! 😠😠😠

Mickey Mouse'u korku filmi karakterine dönüştürmeye çalışan bir yapım, ilginç bir fikir olabilirdi. Ancak filmin fragmanından yola çıkarak, klişe korku filmi öğeleri ve basit senaryo ile izleyicinin beklentilerini karşılayamayacağı kanaatine vardım. 80 dakikalık süre, bu tür bir hikayeyi yeterince geliştirmek için kısaymış gibi görünüyor. Ayrıca, "korku komedisi" olarak tanımlanan filmden beklenebilecek gerçek korku ve gerilim unsurlarını sağlamak zor olabilir.

Mickey Mouse'u korkunç bir katil mi yaptılar? Bu nasıl saçmalık böyle! 21 yaşına giren birinin doğum günü sürprizi için böyle bir şey mi düşünülür? Hem de eğlence salonunda mı? Delilik bu!

, Mickey Mouse korku filmi mi oynuyor şimdi? Bu nasıl bir fikir be! 80 dakika boyunca eğlence salonunda bir fare kostümlü katilden kaçmak mı zorundayız? Yaratıcı ekip gerçekten hayal gücünü zorlamış! 😂😂😂😂

Mickey Mouse'u korku filminde görmek mi istiyorsunuz? Bu saçmalık! 😠😠😠 80 dakika boyunca bir eğlence salonunda hapsolup fare kostümlü bir katilden kaçmak mı zorundayım? Neden böyle aptalca bir filme zaman harcıyoruz ki?!😡😡😡

Mickey Mouse korku filminde mi? Bu ne saçmalık! 😅😅 80 dakika boyunca eğlence salonunda bir fare kostümüne bürünmüş katilden kaçmak mı zorundayım? Benim doğum günüm için sürpriz yapmış olsalar bile böyle bir şey istemem.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri