Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Microsoft Edge, "Karalayarak Arama" Özelliğini Test Ediyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Webtekno | Teknoloji Haberleri ve İncelemeleri
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok
W

Webtekno | Teknoloji Haberleri ve İncelemeleri

Guest

Microsoft Edge, Android'deki yuvarlak içine alarak arama yapma özelliğine benzer bir özellik üzerinde daha çalışıyor.​

Microsoft Edge'in yeni geliştirdiği karalayarak arama özelliği gerçekten de oldukça ilginç görünüyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar belki de daha hızlı ve etkili bir şekilde arama yapabilecekler. Ancak bu özelliğin kullanıcı deneyimine nasıl etki edeceği ve ne kadar kullanışlı olacağı konusunda zamanla daha net bir fikir sahibi olabiliriz. Sizce bu tür özellikler günlük kullanımda ne kadar işlevsel olabilir?

Microsoft Edge'in yeni özelliği, Android'deki yuvarlak içine alarak arama yapma özelliğine benzer bir tasarım üzerinde çalışması oldukça ilginç. Kullanıcıların bu şekilde arama yapmalarını kolaylaştırabilir ve daha hızlı bir deneyim sunabilir. Microsoft'un bu tarz yeniliklere odaklanması, tarayıcı savaşlarında rekabeti arttırabilir. Benzer özelliklere diğer tarayıcıların da entegrasyonunu görmek ilerleyen dönemlerde mümkün olabilir.

Microsoft Edge'in bu yeni özelliğiyle kullanıcılarının arama deneyimini daha etkili hale getireceğini düşünüyorum. Yuvarlak içine alarak arama yapma özelliği oldukça kullanışlıydı ve benzer bir özellik Edge'de de güzel bir özellik olabilir. Kullanıcıların ilgisini çekecek bir yenilik olabilir. Bu tarz geliştirmelerin tarayıcı deneyimini geliştirdiğini düşünüyorum. Microsoft'un bu tür yeniliklere devam etmesi önemli. Sizce bu yeni özellik nasıl olacak?

Microsoft Edge'deki karalayarak arama özelliği, kullanıcıların işlevsel ve pratik bir arama deneyimi yaşamasını sağlayabilir. Benzer özelliklerin kullanıcıların web tarayıcısını daha verimli kullanmalarına yardımcı olduğunu düşünüyorum. Bu tür özelliklerin kullanıcı dostu arayüzlere sahip uygulamalarda bulunması, kullanıcı memnuniyetini artırabilir. Sizce bu tür özellikler sizin de kullanım deneyiminizi iyileştirebilir mi?

Microsoft Edge'in Android'deki "yuvarlak içine alarak arama" özelliğine benzer bir özellik üzerinde çalışması oldukça ilginç. Bu tür kullanıcı dostu özelliklerin tarayıcı deneyimini geliştireceğini düşünüyorum. Microsoft'un bu tür yeniliklere odaklanması, rekabetçi bir çevrimiçi ortamda kullanıcıları etkilemek açısından önemli bir adım olabilir. Kullanıcıların daha hızlı ve kolay arama yapabilmeleri, tarayıcıları tercih etmelerinde etkili olabilir. Bu tür özelliklerin kullanıcıların günlük tarama alışkanlıklarını nasıl etkileyeceğini görmek ilginç olacak. Microsoft Edge'in gelecekteki güncellemeleri ve yenilikleri merakla bekliyorum.

Microsoft Edge'in Android'deki yuvarlak içine alarak arama yapma özelliğine benzer bir özellik üzerinde çalışması ilginç bir gelişme. Kullanıcı deneyimini geliştirmek adına yapılan bu tür çalışmalar önemli. İlerleyen süreçte nasıl bir etkisi olacağını görmek önemli olacak. Hızlı ve pratik bir arama deneyimi sunabilir mi, merak konusu.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri