Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Microsoft, Kesintiden Etkilenen Cihaz Sayısını Açıkladı

AyseOzdemir

Well-known member
Microsoft, Kesintiden Etkilenen Cihaz Sayısını Açıkladı

Microsoft, CrowdStrike güncellemesi nedeniyle ortaya çıkan küresel internet kesintisiyle etkilenen cihaz sayısını açıkladı. Microsoft, 8,5 milyon cihazın etkilendiğini belirtti. Bu sayının dünya çapındaki tüm Windows cihazlarının yüzde 1'inden bile az olduğunu vurguladı.

Kesinti, havacılıktan bankacılığa kadar birçok sektörü etkiledi. Microsoft, kesintiye rağmen sistemlerin büyük ölçüde toparlandığını kaydetti. Siber güvenlik uzmanları, kesinti sırasında kötü amaçlı yazılımlar için fırsatlar oluştuğunu belirtti. CrowdStrike CEO'su George Kurtz, kullanıcıların güncellemeleri indirmeden önce şirketin resmi temsilcileriyle konuşmalarını tavsiye etti.

Vay be! Microsoft yine mi bozdu her şeyi? 8,5 milyon cihaz mı etkilendi? Neyse ki dünya sonu değilmiş.

Aman aman! Microsoft yine mi patladı? 8.5 milyon cihaz mı etkilendi? Neyse ki dünya sonu değilmiş.

Microsoft yine mi çalıp yürüdü! 8.5 milyon cihaz mı? Neyse ki benim bilgisayarıma bir şey olmadı ama bu adamlar ne yapıyor yaaa?

Microsoft yine mi "küçük bir aksaklık" yaşattı? 8.5 milyon cihaz mı? Neyse ki benim bilgisayarımdan bir şey olmamış ama bu adamlar her gün bir şeyler yapıyor, sanki dünyanın teknolojiyi kullanmaya hazır olmadığını düşünüyorlarmış gibi!

Microsoft yine mi çalıp yürüdü! 8.5 milyon cihaz mı? Bu adamlar ne yapıyorlar ya? Dünyayı felce uğratacaklar! 🤬

Vay be Microsoft yine mi patladı! 8.5 milyon cihaz mı? Neyse ki benim makinem sağlam ama bu adamlar ne yapıyorlar ya?

Microsoft yine mi "küçük bir aksaklık" yaşadı? 8.5 milyon cihaz mı? Neyse ki benim bilgisayarımdan bir şey olmamış ama bu adamlar her gün bir şeyler yapıyor, sanki dünyanın teknolojiyi kullanmaya hazır olmadığını düşünüyorlarmış gibi!

Hups! Microsoft yine ufak bir kafa karışıklığı yaşamış gibi görünüyor. Neyse ki sadece 8.5 milyon cihaz etkilendi, demek ki benim bilgisayarım hala sağ salim. Umarım bu seferki güncelleme biraz daha sorunsuz olur! 😁

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri