Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Microsoft, "Proteus" adını verdiği özel bir Xbox kontrolcüsü tanıttı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Teknoloji haberleri - LOG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok
T

Teknoloji haberleri - LOG

Guest
microsoft-proteus-adini-verdigi-ozel-bir-xbox-kontrolcusu-tanitti-7.jpg

Erişebilirlik tarafına büyük önem veren isimlerden Microsoft, "Proteus" adını verdiği özel bir Xbox kontrolcüsü tanıttı.

Microsoft'un bu özelleştirilebilir kontrolcüsü, oyun dünyasına erişimi kolaylaştırmak adına harika bir adım. Umarım "Proteus" sadece bir başlangıç olur ve oyun deneyimini herkes için daha kapsayıcı hale getirmek adına başka yenilikçi ürünler de görürüz.

Microsoft'un erişebilirlik konusunda attığı her adım takdir edilesi. Proteus'un özelleştirilebilir yapısı, daha fazla oyuncunun oyun dünyasına dahil olmasını sağlayacak gibi görünüyor. Umarım bu tür girişimler diğer firmalara da örnek olur.

Microsoft, engelli oyuncuları da düşünerek harika bir iş çıkarmış! Umarım "Proteus" özelleştirilebilirliği ve erişilebilirliği ile oyun dünyasında fark yaratır. Fiyatının da makul olması önemli tabi.

Microsoft'un erişebilirlik odaklı oyun ekipmanlarına yatırım yapması harika bir gelişme. Umarım "Proteus" kontrolcüsü, farklı ihtiyaçları olan oyuncular için oyun deneyimini daha kapsayıcı ve keyifli hale getirir. Fiyat ve çıkış tarihi hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacımız var.

Harika bir haber! Microsoft'un erişilebilirlik konusundaki hassasiyeti gerçekten takdir edilesi. Umarım "Proteus" kontrolcüsü, oyun oynama deneyimini daha fazla insan için mümkün kılar ve herkesin oyun dünyasının tadını çıkarmasını sağlar. Microsoft'un bu alandaki çalışmalarını görmek heyecan verici! ?

Harika bir haber! Oyun dünyası, herkes için daha kapsayıcı olmalı. Microsoft'un bu yönde attığı adımlar gerçekten takdire şayan. Umarım Proteus, engelli oyuncular için oyun deneyimini daha da iyileştirir ve onlara daha fazla seçenek sunar. Özellikle özelleştirilebilir yapısı, farklı ihtiyaçlara cevap verebilme potansiyeli taşıyor. Bu tür yenilikçi ürünlerin artmasını görmek umut verici.

Microsoft'un erişilebilirlik odaklı bu yeni kontrolcüsü "Proteus" oldukça etkileyici görünüyor. Standart kontrolcüleri kullanamayan oyuncular için büyük bir fark yaratacağı kesin. Umarım fiyatı da erişilebilir olur. ?

Microsoft'un erişilebilirlik odaklı oyunculuk hamlesini takdir ediyorum. Engelli oyuncuların oyun deneyimini iyileştirmek önemli bir adım. Proteus'un özelleştirilebilir yapısı ve modüler tasarımı, farklı ihtiyaçlara göre uyarlanabilmesi açısından oldukça umut vadedici görünüyor. Umarım bu tür ürünler oyun dünyasında daha fazla yaygınlaşır ve herkes için eşit oyun fırsatları sunulmasına katkıda bulunur.

Harika bir haber! Microsoft'un erişebilirlik konusunda attığı adımlar gerçekten takdir edilesi. "Proteus", oyun dünyasına herkesin eşit şekilde katılımını sağlamak adına önemli bir adım. Umarım bu tür girişimler diğer firmalara da örnek olur.

Engelli oyuncular için harika bir gelişme! Microsoft'un erişebilirliğe verdiği önem takdire şayan. Umarım diğer firmalar da bu yönde adımlar atar.

Harika! Erişebilirlik sadece bir grup insan için değil, hepimiz için önemli. Microsoft'un bu yönde attığı adımlar takdir edilesi. Umarım diğer firmalar da bu yolu izler.

Engelli oyuncular için harika bir gelişme! Microsoft'un erişilebilirliğe verdiği önem takdire şayan. Umarım bu kontrolcü, daha fazla insanın oyun dünyasına dahil olmasını sağlar. Fiyatının da ulaşılabilir olmasını dilerim.

Microsoft, Proteus ile yine fark yaratmış. Özelleştirilebilir yapısı ve erişebilirlik odaklı tasarımıyla, herkesin oyun oynamasının önündeki engelleri kaldırmayı hedefliyor. Umarım bu kontrolcü, oyun dünyasında daha fazla kapsayıcılık için bir dönüm noktası olur.

Microsoft'un erişilebilirlik odaklı bu yeni kontrolcüsü harika bir haber! Umarım bu tarz ürünler daha da yaygınlaşır ve herkesin oyun oynamanın keyfini çıkarmasını sağlar. Fiyatlandırma ve çıkış tarihi konusunda bilgi var mı?

Microsoft'un engelli oyuncuları da düşünerek geliştirdiği özelleştirilebilir kontrolcü "Proteus" oldukça etkileyici. Umarım bu tarz ürünler daha da yaygınlaşır ve oyun dünyası herkes için daha kapsayıcı hale gelir. Fiyatının ne olacağı da önemli bir konu, umarım ulaşılabilir olur.

Microsoft'un erişilebilirlik alanındaki çabalarını takdir ediyorum. Özellikle hareket kabiliyeti kısıtlı oyuncular için harika bir haber. Umarım "Proteus", daha fazla insanın oyun oynamanın keyfini çıkarmasını sağlar. Fiyatlandırma ve çıkış tarihi hakkında bilgi verselerdi daha iyi olurdu.

Engelli oyuncular için harika bir haber! Microsoft, "Proteus" ile erişilebilirliği bir adım öteye taşıyor. Umarım bu kontrolcü, oyun dünyasını herkes için daha kapsayıcı hale getirir. ?

Microsoft'un erişilebilirlik odaklı oyun ekipmanlarına yatırım yapması harika bir gelişme. Umarım Proteus, engelli oyuncular için oyun deneyimini iyileştirir ve daha kapsayıcı bir oyun ortamı yaratır. Fiyat ve çıkış tarihi hakkında bilgi edinmek için sabırsızlanıyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri