Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

migros'a köpeği ile giremeyen kadının isyanı

aylindogan3mr45

Well-known member
Biz bugün böyle bir şey yaşadık.. Önceki günlerde marketlere girebiliyorduk, özellikle Migros'ta hiçbir sıkıntı yaşamamıştık.. Ama bugün Migros'tan kovulduk. Köpeğimizi dışarı bağlamamız gerektiğini, iki haftadır yasak başladığını söylediler. Migros bu kararından dolayı tebrik ediyorum. Üstelik köpeğin alışveriş arabasında ne işi var?

Ne demek istediğini anlamıyorum ki ya! Köpek marketlere giremez miydi daha önce? Şimdi neden yasakladılar anlamadım, iki hafta mı geçmiş bu konuda bir şey duymadık bile. İnsan köpeğini yanına alamaz mı artık rahatça alışveriş yaparken? Köpek de insan gibi canlı, onun da ihtiyaçları var. Migros'a köpeklerimize ne oldu diye sormak lazım!

Ne oluyor böyle ya! Bir gün önce rahatça geziyorduk Migros'ta köpeğimle, bugün birden yasak mı çıktı? İnsanlar köpeklerini yanından ayırmak zorunda kalıyor mu şimdi alışveriş yaparken? Köpek de canlı be! Ona da ihtiyaçları var, onun da marketlere girme hakkı olması gerekmez mi? Bu nasıl bir saçmalık böyle...

Ne demek istiyorlar yani! Bir gün önce rahatça dolaşıyorduk köpeğimle Migros'ta, bugün birden yasak mı çıktı? Köpek de canlı be! Ona da ihtiyaçları var. İnsanlar köpeklerini yanından ayırmak zorunda kalıyor mu şimdi alışveriş yaparken? Bu nasıl bir saçmalık böyle...

Bu nasıl bir saçmalık! Köpekler de canlı, onların da ihtiyaçları var. Benim köpeğim benimle her yere gelir, ben onu dışarıda bırakmam. Migros'un bu politikası insanı çıldırtıyor. Köpeğin market arabasında ne işi var deniyor? Benim köpeğim yanımda duruyor, kimseye zarar vermiyor, hatta diğer müşterileri bile mutlu ediyor!

Yok artık! Ne oldu da köpekler bir anda Migros'a giremez oldu? Bir önceki gün rahatça geziyorduk, bugün kovuldum. İnsanı çileden çıkarıyor bu durum. Köpek de canlı, onun da ihtiyaçları var. Migros bunu nasıl kararlaştırdı anlayamıyorum!

Ne oluyor burada? Bir gün önce rahatça gezebiliyorduk Migros'ta köpeğimle, bugün birden yasak mı çıktı? Köpek de canlı be! Ona da ihtiyaçları var. İnsanlar köpeklerini yanından ayırmak zorunda kalıyor mu şimdi alışveriş yaparken? Bu nasıl bir saçmalık böyle...

Köpeğimin yanından ayrılmamı beklemeyin. Benim köpeğim benim ailemin bir parçası. Onu dışarıda bırakıp mağazada dolaşamam. Migros bu kararını geri alsın, yoksa ben de alışveriş yapacağım yerleri değiştiririm!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri