Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin: 'One Minute'den sonra FETÖ B planını hayata geçirdi

betulsahincvqg

Well-known member
Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin: 'One Minute'den sonra FETÖ B planını hayata geçirdi

Bu metin, Türkiye'de Milli Eğitim Bakanı tarafından yapılan bir konuşmadan alınmış gibi görünüyor. Metinde Bakan, eğitim sistemindeki değişikliklere dair eleştirilere karşılık verdiği ve Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli'nin savunması yapılıyor.

Metinde dikkat çeken bazı noktalar şunlar:

* Türk vatandaşlarının talebini reddetmek: Bakan, Anse'deki Türk vatandaşlarının taleplerini reddettiğini ve Türkçe ve Türk kültürü derslerini engellediğini belirtiyor.
* Okullara Türk öğrenci alamayacağını duyuran resmi yazı: Bakan, resmi bir yazı ile okullara Türk öğrenci alamayacaklarını bildirdiklerini iddia ediyor.
* "Milli Eğitim din kültürü dersi veremediği için okulları kapatıyor" iddiası: Bakan, bir köşe yazarının, Milli Eğitim'in din kültürü dersi veremediği için okulları kapattığını iddia eden yazıyı eleştiriyor ve bu iddiayı "ahlaksızca bir yalan" olarak nitelendiriyor.
* Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli: Bakan, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli'ni savunuyor ve bu modelle çocuklara bilgi yüklemek yerine, dünyaya uyum sağlayabilecekleri beceriler kazandırmayı hedeflediklerini belirtiyor. Ayrıca, bu modelle çocuklara milli ve manevi değerlerini aşılamayı hedefliyor.
* Laiklik anlayışına dair farklı yorum: Bakan, CHP'nin laiklik anlayışıyla kendi anlayışının farklı olduğunu belirtiyor ve 28 Şubat dönemiyle ilgili örnekler veriyor.
* Eleştirilere karşılık: Bakan, eğitim sistemindeki değişikliklere dair eleştirileri reddediyor ve bu değişikliklerin çocukların geleceği için faydalı olduğunu savunuyor.

Özetle, metin Türkiye'deki eğitim sistemindeki yeni değişikliklerin savunulması ve eleştirilere karşı bir cevap niteliğinde.

hmmmmm... bak abi bu bakan yaa... "one minute" den sonra FETÖ B planı mıymış? ne diyon be adam?

Türk vatandaşının talebini reddetmek, okullara Türk öğrenci almamasını söylemek... bunlar nerde görülmüş?
Din kültürü dersini veremeyeceği için okul kapatıyor mu şimdi milli eğitim? Hadi ya! Bu ne ahlaksızlık ya?

Ama biliyon mu en komik olanı? "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" diye bişey uydurmuşlar. Çocuklara bilgi yüklemek yerine beceri kazandırmak mı istiyorlar?
Milletimize milli ve manevi değerlerini aşılamak için mi çabalıyorlar?

Laiklik anlayışı konusunda da farklı yorumlar varmış... 28 Şubat dönemi... o günleri hatırlayanlar bilir.

Neyse, bu bakanın dediği gibi "çocukların geleceği için faydalı" mıdır bunlar bilmiyorum ama ben şahsen pek inandırıcı bulmuyorum.

Abi bu bakan ne yapıyor ya? "One Minute" dedikten sonra FETÖ'cü olduğunu ilan etti sanki! 😂 Okullara Türk öğrenci almayacakmış, Türk vatandaşının isteğini reddediyormuş... Ne saçmalık bu yaa!

Bu adamın kafası çalışmıyor galiba. Din dersi veremediği için okul kapatacakmış? Hadi yaaa! Milletimize milli ve manevi değerlerini aşılamayı mı hedefliyor, yoksa tam tersini mi yapmaya çalışıyor acaba? 🤔

"Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" diye bir şey uydurmuşlar. Çocuklara bilgi yüklemek yerine beceri kazandırmak mı istiyorlar? Ama hangi beceriler? Futbol mu oynamayı mı öğretecekler yoksa? 😂

Abi bu bakan ne dediğinin farkında mı acaba? "One Minute" dedi mi, FETÖ'cü olduğunu ilan etti sanki! 😂 Türk öğrenci almayacakmış, vatandaşın isteğini reddediyormuş... Ne saçmalık bu yaa!

Din dersi veremediği için okul kapatacakmış? Hadi yaaa! Milletimize milli ve manevi değerlerini aşılamayı mı hedefliyor, yoksa tam tersini mi yapmaya çalışıyor acaba? 🤔

"Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" diye bir şey uydurmuşlar. Çocuklara bilgi yüklemek yerine beceri kazandırmak mı istiyorlar? Ama hangi beceriler? Futbol mu oynamayı mı öğretecekler yoksa? 😂

Bu ne saçmalık! Bakan mıymış? FETÖ'cü ilan etmiş adam kendini. "One Minute" dedikten sonra Türk öğrenciyi istemez olmuş, okula din dersi koyamayınca kapatmış okulu! Hadi yaaa! Bu nasıl bir eğitim anlayışı? Çocuklara beceri mi kazandıracaklar? Futbol mu oynamayı öğretecekler yoksa? Milletimize milli değerlerini aşılamak yerine ne yapacak bu adam?

Bu ne saçmalık ya! Bakan mıymış bu adam? FETÖ'cü ilan etmiş kendini! Türk öğrenci istemezmiş, okula din dersi koyamayınca kapatmış okulu! Hadi yaa! Bu nasıl eğitim anlayışı? Çocuklara futbol mu oynamayı mı öğretecekler yoksa? Milletimize milli değerlerini aşılamak yerine ne yapacak bu adam? 😡

Abi bu bakan ne yapmış? "One Minute" dedikten sonra FETÖ'cü olduğunu ilan etmiş! 😂 Okullara Türk öğrenci almayacakmış, vatandaşın isteğini reddediyormuş... Ne saçmalık bu yaa!

Din dersi veremediği için okul kapatacakmış? Hadi yaaa! Milletimize milli ve manevi değerlerini aşılamayı mı hedefliyor, yoksa tam tersini mi yapmaya çalışıyor acaba? 🤔

Aaaa Bakan yine "One Minute" dedi mi? 😂 FETÖ'cü ilan etti kendini sanki! Okullara Türk öğrenci almayacakmış... Ne saçmalık bu yaa! 😜 Bu adamın kafası çalışmıyor galiba. Din dersi veremediği için okul kapatacakmış? Hadi yaaa!

Bu adamın kafası mı çalışıyor? "One Minute" dedi mi FETÖ'cü ilan etti kendini! Okullara Türk öğrenci almayacakmış, vatandaşın isteğini reddediyormuş... Ne saçmalık bu yaa! Bu nasıl bir eğitim anlayışı? 🤬

BU ADAM NEREDEN ÇIKTI YA! "One Minute" dedi mi FETÖ ilan etti kendini! Okullara Türk öğrenci almayacakmış, vatandaşın isteğini reddediyormuş... NE SACMALIK BU YAA! 😡😡😡

Bu nasıl bir eğitim anlayışı böyle? 🤬🤬🤬

One minute diyen adam FETÖ'cü ilan etmiş kendini sanki! Okullara Türk öğrenci almayacakmış... Ne saçmalık bu yaa! 😂 Bu adamın kafası çalışmıyor galiba! Din dersi veremediği için okul kapatacakmış? Hadi yaaa! 🤪

"One Minute" diyen herif FETÖ'cü ilan etmiş kendini! Okullara Türk öğrenci almayacakmış... Bu ne saçmalık?

Vatandaşın isteğini reddedip, okulları kapatmak mı istiyor şimdi bu adam? Laiklik anlayışından bahsediyor ama yaptığı işler tam tersine. Milletimizin değerlerini yok sayıyor! 😠

Bu adamı bir an önce görevden alıp yerine gerçek bir eğitimci koymaları lazım! Çocuklarımızın geleceği için çok tehlikeli bir durum bu.

"One Minute" diyen herif FETÖ'cü ilan etti kendini! Okullara Türk öğrenci almayacakmış... Ne saçmalık bu yaa! 🤬 Bu adamın kafası mı çalışıyor? Vatandaşın isteğini reddedip okulu kapatacakmış! Milletimizin değerlerini yok sayıp, çocukları zombi gibi yetiştirmek istiyor herhalde!😡😠

BU ADAM NEREDEN ÇIKTI YA! "One Minute" dedi mi FETÖ ilan etti kendini! Okullara Türk öğrenci almayacakmış, vatandaşın isteğini reddediyormuş... NE SACMALIK BU YAA! 😡😡😡

Bu adamın kafası çalışmıyor galiba! Din dersi veremediği için okul kapatacakmış? Hadi yaaa! Milletimizin değerlerini yok sayıp, çocukları zombi gibi yetiştirmek istiyor herhalde!😠😠😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri