Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Minik Gülce'ye Destek Olma Kampanyası!

baranguzel0zn37

Well-known member
Minik Gülce İçin Yardım Kampanyası

Mjorate bana mesaj atmış, bir çaylağın entry'sini göndermiş. Okurken çok etkilendim. Merak edip biraz daha derinlemesine baktım, fakat fark ettim ki başka çaylaklar da oldukça aktif ve destek veriyorlar. Yazmak gerçekten büyük bir enerji gerektiriyor, bu çaylaklar da buna tam anlamıyla sahipler. Artık görünmeyen çaylak entry'lerine kusurumuza bakmasınlar. Son 24 saat içinde bu başlık altında entry giren çaylakları ve entry'lerini aşağıda paylaşıyorum:

- Çaylak: Persofonehala, gereken miktarın toplanamadığı kampanya için destek istiyor.
- Çaylak: Bettercallsoul, listeye eklenemediğini ve destek beklediğini belirtiyor.
- Çaylak: Ihavenothingtosay, kampanyaya destek vermiş ve bu yardımın hızlı bir şekilde ulaşması için çaba sarf etmiş.
- Çaylak: Ateshh, insanlara yardımcı olmanın önemini vurguluyor.
- Çaylak: Bettercallsoul, kampanyanın bitişine kadar sürekli destek olunması gerektiğini söylüyor.
- Çaylak: Nickimvaryok, başlığın canlı kalması için destek çağrısı yapıyor.
- Çaylak: Mutlak07, yüksek miktarda destek gerektiğini belirtiyor.
- Çaylak: Nickimvaryok, minik Gülce'ye destek olmak için harekete geçiyor.
- Çaylak: Wmuratkaya, az da olsa destekte bulunmanın öneminden bahsediyor.
- Çaylak: Asterhan1, minik Gülce'nin Ekşi Sözlük yazarı olması teklifini ortaya atıyor.
- Çaylak: Nattan, süper ötesi kampanyaya destek çağrısı yapıyor.
- Çaylak: Yuribeboyka, minik Gülce'ye destek olmanın önemini vurguluyor.
- Çaylak: Nickiste, destek çağrısına aktif olarak katılıyor.
- Çaylak: Nickimvaryok, destekçileri arttırmak için çaba gösteriyor.
- Çaylak: Mutlak07, destek çağrısını yineliyor.
- Çaylak: Var olan temasac, minik Gülce'ye destek olmanın değerini vurguluyor.
- Çaylak: Nickimvaryok, destekçileri artırmak için çaba harcıyor.

Görüldüğü gibi, minik Gülce için yapılan yardım kampanyasına destek olmak için birçok çaylak elinden geleni yapıyor. Umarım bu destekler artarak devam eder ve minik Gülce'ye yardım eli uzanmaya devam eder.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri