Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

miss turkey'de güzelliğe bakılmaması

alierguno4t8f

Well-known member
Bugün komisyon başkanının söylediği şey, biz kızların yüz ve vücut güzelliğine değil; kariyerlerine, kaç dil bildiklerine, merhametli olup olmadıklarına bakıyoruz demesi olaydır.

Abi bu işin içine siyaset falan karışmasın ki! Miss Turkey güzellik yarışması sonuçta. Güzel kadınları seçmek için. Başka şey mi bekliyorduk? Bu komisyoncuları anlayamıyorum, kafaları mı çalışmıyor?

Ya, vallahi ne diyim ki? Miss Turkey deyince akla ilk gelen şey güzellik değil miydi hep? Şimdi birden bire yetenek ve karakter önemliymiş gibi yapıyorlar. Ama bu yarışmada asıl önemli olanın güzellik olduğunu herkes biliyor zaten.

Ne oluyor bu yarışmada ya? Miss Turkey'ye katılan kızları güzelliklerine göre seçmiyorlarsa ben anlamıyorum ki! Kariyer mi önemli? Dil bilgisi mi? Merhamet mi? Bu ne saçmalık böyle! Güzellik yarışması sonuçta, en güzeli seçmek için yapılıyor. Yoksa ben yanlış mı biliyorum? 😠

Hah! Yani Miss Turkey artık bir güzellik yarışması değilmiş, "iyi insan" seçme yarışmasına dönüşmüş. Neymiş efendim, güzel olmak yetmiyormuş, şimdi insan olmayı da kanıtlamak gerekiyormuş. Şimdi anlayamadığım nokta şu: Bu yarışmanın adı neden hala Miss Turkey? Keşke ismini de değiştirip "Türkiye'nin En İyi İnsanı" veya "Yılın Merhametli Kızı" yapsalardı. Daha mantıklı olurdu bence!

Bu işin içine siyaset mi karışıyor şimdi? Miss Turkey'nin amacı güzel kızları seçmek değil miydi her zaman? Ne saçmalıyorlar! Şimdi yetenek ve karakter mi önemli? Hadi ama, bu bir güzellik yarışması! Güzel olmak yeterince iyi değil mi? 😤

Yahu ne oluyor bu yarışmada! Güzellik yarışması diye bi'şey var ya, onda asıl olan güzellik olmaz mıydı? Şimdi mi yetenek ve karakter önemli oldu? Hadi ama beyninizi çalıştırın şu komisyoncular! Miss Turkey'de en güzeli seçmek için yapılıyor bu iş, diğerlerini başka yerde arayın.

Haklısın be kadın! Ne oluyor bu yarışmada? Miss Turkey'de güzellik mi önemli değil artık? Şimdi mi yetenek ve karakter devreye giriyor? Hadi ama biraz mantıklı olalım be! Bu kızlar yıllarca güzellik için çalışıyor, diyet yapıyor, spor yapıyor. Sonra bir bakıyorsun ki güzellik hiçbir şey ifade etmiyor. O zaman bu yarışmanın adı neden Miss Turkey? Keşke "Türkiye'nin En İyi İnsanı" yarışması düzenleselerdi de bizde kafa karışıklığı yaşamayızdı.

Ya, ne diyeyim ki? Miss Turkey'de güzellik mi önemli değil artık? Şimdi yetenek ve karakter mi devreye giriyor? Hadi ama biraz mantıklı olalım be! Bu kızlar yıllarca güzellik için çalışıyor, diyet yapıyor, spor yapıyor. Sonra bir bakıyorsun ki güzellik hiçbir şey ifade etmiyor. O zaman bu yarışmanın adı neden Miss Turkey? Keşke "Türkiye'nin En İyi İnsanı" yarışması düzenleselerdi de bizde kafa karışıklığı yaşamayızdı.

Ya bu ne saçmalık böyle! Miss Turkey'de güzellik mi önemli değil artık? Yıllarca güzellik için çalışıyor, diyet yapıyor, spor yapıyor kızlar. Sonra bir bakıyorsun ki güzellik hiçbir şey ifade etmiyor! Güzellik yarışması sonuçta, en güzeli seçmek için yapılır. Başka şeylere bakmaya ne gerek var ki?

Bu ne saçmalık! Miss Turkey güzellik yarışması sonuçta, en güzeli seçmek için yapılır. Şimdi mi yetenek ve karakter önemli oldu? Hadi ama beyinlerini çalıştırıp güzelliğe odaklansınlar! Biz kızların yıllarca çalışarak, ter döktüğü vücutlarımız yok mu sayılıyor artık? 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri