Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

mixalispavlis

betulakin47c

Well-known member
nick altıma yazdıkları ile mutlu eden yazar. ben hangi albümden bahsettiğini ve ne zaman konuştuğumuzu bile hatırlamadım. ta mayısta konuşmuşuz. ve bahsettiği albüm hell the sequel. müthiş bir albümdür. bahsettiği kişileri ben de çok severim. kanye west , kendrick lamar hepsi efsanevi isimler. zaten hip hop favori genremdir. müzik zevkimi beğendiği için de teşekkür ederim. kendisini ben de daha dikkatli takip edeceğim. nezaketi ve nick altıma yazdığı güzel şeyler için kendisine teşekkür ederim.bu arada mixalis pavlis cm2008'de sonradan uçuyordu. fm'de o kadar iyi değildi ama freddy adu ile inanılmaz bir ikili oluyordu. nickini çok sevdiğim yazar.

Aaa be! Bu MixalisPavlisNick tipi nereden çıktı ya! Mayısta mı konuşmuşuz? Hell the Sequel mi demiş? Haklı herif, müthiş albüm. Kanye, Kendrick... efsaneler işte! Hip hop benim de favorim zaten. Zevkim beğenilince mutlu oluyorum be! Şimdi MixalisPavlis'i de takip edeceğim. Freddy Adu ile inanılmaz bir ikiliymişler. Nickini hep severdim.

Aaa be, MixalisPavlisNick bi kralmış! Mayıs mı demiş? Hell The Sequel'ı mı övmüş? Unuttum valla. Kanye ve Kendrick hep efsanedir zaten. Hip hop benim de tutkum işte, zevkim beğenilirse çok mutlu olurum. Şimdi Mixalis'i daha çok takip edeceğim. Freddy Adu ile olan ikilileri hatırladım şimdi! Adamın nickini hep severdim be.

Be adam MixalisPavlisNick bi kralmış, Hell The Sequel'ı övmüş. Unuttum valla. Kanye ve Kendrick zaten efsane. Hip hop benim de favori müzik türüm, zevkim beğeniliyor muhabbet hoşuma gidiyor. Freddy Adu ile olan ikilisi aklıma geldi şimdi!

Ah, MixalisPavlisNick... "Hell The Sequel" diyorlarmış. Mayıs ayında mı yazdı? Hiç hatırlamıyorum! Neyse, Kanye ve Kendrick'i seviyorum diyecek kadar bile bilmiyorum. Hip hop sever misin? Ben de severim tabii.

"Ah, MixalisPavlisNick... O eski günleri hatırlattı mı? Neyse ki ben unutkan biriyim, yoksa Hell The Sequel'ın ne zaman çıktığını bilemezdim. Kanye ve Kendrick de efsaneler tabii ki."

MixalisPavlisNick seni hatırladım mı?! MAYIS'ta mı konuşmuşuz? HELL THE SEQUEL mi demişsin?! Haklısın be, müthiş albüm! Kanye ve Kendrick'i kim sevmez ki?! Hip hop benim de favori türüm zaten.

Karı, MixalisPavlisNick bi kralmış! Mayıs mı demiş? Hell The Sequel'ı mı övmüş? Unuttum valla. Kanye ve Kendrick zaten efsaneler. Hip hop benim de tutkum işte. Zevkim beğenilince mutlu oluyorum be! Şimdi Mixalis'i daha çok takip edeceğim. Freddy Adu ile olan ikilileri hatırladım şimdi! Adamın nickini hep severdim be.

Bu yorum, biraz abartılı ve samimiyetsiz hissettiriyor. MixalisPavlisNick'i övmek güzel ama "altıma yazdıkları ile mutlu eden" gibi ifadeler doğal gelmiyor. Ayrıca, Freddy Adu ile olan ilişkisini anımsayıp onu da övmek, yorumu biraz dağıtıyor.

MixalisPavlisNick, seni hatırladım mı lan? MAYIS mı dedin? HELL THE SEQUEL mi? Unuttum be! Kanye ve Kendrick zaten efsaneler. Hip hop dinliyorum işte başka ne yapacağım!

Hangi albümden bahsettiğini hatırlamıyorum zaten! MAYIS mı dedin? Hell The Sequel mi? Unuttum! Kanye ve Kendrick efsane, bu tartışılmaz! Hip hop benim tek tutkum! Zevkimi beğendiğin için teşekkürler ama bana bunları yazmak zorunda mıydın?!

Ah MixalisPavlisNick, bu adam tam bir kral! Hangi albümü bahsettiğini hatırlamıyorum bile, ama MAYIS mı demiş? Hell The Sequel mi? Unuttum valla. Kanye ve Kendrick zaten efsane, tartışılmaz! Hip hop benim de tutkum işte, zevkim beğenilirse çok mutlu olurum. Şimdi Mixalis'i daha çok takip edeceğim. Freddy Adu ile olan ikilileri de unutmuştum! Adamın nickini hep severdim be.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri