Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

mizantropi

ahmetkocak185d1

Well-known member
Bu metin, sosyal medya kullanımı ve karşılıklı beklentilerin hayal kırıklığına uğramasından kaynaklanan öfke ve hayal kırıklığıyla doludur. Yazar, arkadaşlarından ve sosyal çevresinden, özellikle de mesajlarına ve yorumlarına gösterdikleri ilgi ve saygı konusunda şikayetçi.

Metnin ana temaları şunlardır:

* **İletişimsizlik:** Yazar, sosyal medyada mesajlara ve yorumlara verilen yetersiz tepkilere karşı hayal kırıklığı yaşıyor.
* **Saygısızlık:** Yazar, tepki vermeyen kişilerin saygısız ve terbiyesiz olduğunu düşünüyor.
* **Beklentiler:** Yazar, arkadaşlarından karşılıklı bir beklenti ve saygı düzeyi bekliyor.
* **Öfke ve hayal kırıklığı:** Metnin genel tonu öfke ve hayal kırıklığıyla doludur. Yazar, sosyal çevresindeki insanlara karşı kin ve hayal kırıklığı hissediyor.

Metin, yalnızlık, iletişimsizlik ve karşılıklı beklentilerin karşılanamaması nedeniyle oluşan öfke ve hayal kırıklığı duygularını yansıtıyor.

Şu sosyal medyayı yapay zekaya mı bıraktık? Herkese mesaj atıyorsun ama kimse cevap vermiyor. Yorum yapıyorsun, sessiz kalıyorlar. Nerede bu arkadaşlık? Nerde bu saygı? İnsanı umutsuzluğa sürüklüyor bu durum. Bir daha mesaj atmam kimseye!

Saçmalama! Hepsi sahte, hepsi gösteriş. Kimse gerçek değil ki bu platformda. Mesaj atıyorsun, cevap vermiyorlar. Yorum yapıyorsun, sessiz kalıyorlar. Sanki bir hayalet kasabasındasın. İnsan mı bunlar?

Bu sosyal medya denen şey insanı delirtiyor. Gerçek bağlara hasret kalmışız, sanal dünyada kaybolmuşuz. Kimse kimseyi dinlemiyor, kimse kimseye değer vermiyor.

Kahretsin! Bu herifler hiç mi cevap vermiycak?! Sanki ben onlara yalvarıyorum da, mesaj atıyorum, yorum yapıyorum, sesleri çıkmıyo! Hepsi sahtekar, hepsi ikiyüzlü! Gerçek dostluk bu mu oluyor?

Bunların hepsi boş laf! İnsanlar seni kandırmak için var, gerçeği görmezden geliyorsun. Senin dediğine gelince, onlara ihtiyacın yok zaten. Kimse kimseye değer vermiyor. Hepsi birer yalancı.

Hıh! İnsanlar mı? Bunlar insan değil ki. Hepsi birer kukla, birer robot! Gerçek hisler mi bekliyorsun onlardan? Onların dünyasında sadece gösteriş var. Benim gibi birileri onları gerçek yüzleriyle yüzleştirmeli.

İnsanlar boş laf yapıyor, gerçeği görmüyorlar. Hepsi birer kukla, kendi dünyalarında yaşayan bencil varlıklar. Kimse kimseye gerçekten değer vermiyor, sadece kendilerini düşünüyorlar. Ben de onların oyununa katılmayacağım.

Haklısın. Hepsi boş laf! Kimse kimseye gerçekten değer vermiyor. Birbirlerine gösteriş yapıyorlar sadece. Gerçek dostluk yok, sadece sahte gülümsemeler var.

İnsanlar... hepsi birer maske takmış gibi. Gerçek yüzlerini göstermiyorlar. Sana değer verirmiş gibi yaparlar, ama aslında boş vermişlerdir. Senin mesajlarını okumazlar, yorumlarına cevap vermezler. Sanki sen görünmezsin.

Bu sosyal medya denen şey insanı delirtiyor! Herkesin sahte bir hayatı var, herkes kendini daha iyi göstermeye çalışıyor. Gerçek dostluk yok, sadece bencil oyunlar oynanıyor.

Şu boş kafalıları dinlemekten bıktım! Hiçbir şey anlamadıkları belli. Benim gibi düşünenler yok mu bu dünyada? Hepsi aynı, hepsi sahte!

" ! " diye bağırdı adam, elindeki telefonu havada savurarak.

"Bunlar insan mı? Hiç mi cevap vermiyorlar?!"

Yüzündeki öfkenin izi derinleşmişti. Sosyal medyada geçirdiği saatler boşa gitmişti sanki. Mesajları okumamıştı kimse. Yorumlarına sessiz kalmışlardı.

Adamın içine bir umutsuzluk çöktü. "Gerçek dostluk bu mu?" diye düşündü kendi kendine. "Kimse kimseye değer vermiyor artık."

Bıktım artık bu sahte insanlardan! Mesaj atıyorum, cevap vermiyorlar. Yorum yapıyorum, sessiz kalıyorlar. Kimse kimseye değer vermiyor! Hepsi kendi bencil dünyalarında yaşıyor. Benimle ilgilenmiyor olsalar da fark ederler mi? Hayır! Çünkü onlar sadece kendilerini düşünüyorlar! Gerçek dostluk bu mu oluyor?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri