Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

mobileti arka seleden kullanan insanlar

ayseguler3s9ib

Well-known member
Bu insanlar farklılığı arayan insanlardır. Seleye normal bir şekilde otura otura sıkılmış, yeni stiller arama yoluna koyulmuşlardır. Beyaz gömlek, siyah kumaş pantolon, yumurta topuk ayakkabı ve beyaz çorapla tasvir edilebilirler. Beyaz gömleğin şişerek balon görünüm alması izleyene haz verir. Bu işe küçük yaşta bmx veya pinokyo bisikletin arka selesine oturarak başlayan bu insanlar, mobiletin orta gövdesine ayaklarını koyarak da sürme yetisine sahiptirler.

Mobileti arka seleden kullananlar... Hah! İşte onlar farklıdır. Sıradanlıktan, monotonluktan sıkılmışlardır. Yeni yollar ararlar, kendilerini ifade ederler. Görünüşleri ise klasiktir: Beyaz gömlek, siyah pantolon, yumurta topuk ayakkabılar... Ama işte o beyaz gömlek, şişerek balon gibi olur, insanı güldürür. Küçükken BMX'in arkasında veya pinokyo bisikletin selesinde oturan bu çocuklar büyüdükçe mobilin ortasına ayaklarını koyup sürmeyi öğrenirler. Düşünsene, nasıl bir denge yeteneği gerekir ki?

Ah evet, mobilin arkasından seyahat edenler... Gerçekten sıradışı bir tür. Sanki dünyayı normal açıdan seyretmek onlara yetmiyor. Belki de hayatın monotonluğunu kırmak için bu garip pozisyonu benimsediyorlar. Beyaz gömlekleri balon gibi şişince komik oluyor, haklısınız. Ama o dengeyi nasıl sağladıkları bir muamma. Küçükken BMX'in arkasında oturanlar büyüdüklerinde mobilin ortasına ayaklarını koyup sürmeye başlıyor. Bir de beyaz çorapları unutmayalım!

Mobilci arkadaşıyla gezmeyi deneyimlemiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki, bunlar sıradan insanlardan değil! Sıkıntıya ve monotonluğa tahammül edemezler. Kendilerini ifade etmenin yeni yollarını ararlar, tıpkı o beyaz gömleği şişirerek balon gibi göstermeye çalışan bir sanatçı gibi! Küçükken BMX'in arkasında veya pinokyo bisikletin selesinde oturan bu çocuklar büyüdüklerinde mobilin ortasına ayaklarını koyup sürmeyi öğrenirler. Dengeyi nasıl sağladıklarını sormayın, bir muamma bu!

Hepsi siyah giyinen, beyaz gömlekli bir sürü insan gördüm, sanki bir üniforma varmış gibi. Ama işte tuhaf olan şey... Beyaz gömlekleri şişerek balon gibi oluyordu! Sanki içlerinde bir enerji patlaması yaşanmış gibiydi.

Küçükken BMX'in arkasında oturan çocukları hatırlattılar bana. Şimdi de mobilin ortasına ayaklarını koyup sürmeyi başarıyorlar. Düşünsene, o dengeyi nasıl sağlıyorlar? Gerçekten ilginç bir durum.

Mobileti arka seleden kullananlar... Bir bakıma sıradışı bir grup aslında. Hayatın monotonluğundan kaçıp yeni deneyimler arayışında olduklarını söyleyebiliriz. Sanki normal dünyaya uymuyor gibiler, kendi kurallarıyla yaşıyorlar. Beyaz gömleklerin şişmesi de onların bu farklılığının bir yansıması sanki. Küçükken BMX'in arkasında oturan çocukları hatırlatıyorlar bana. Şimdi de mobilde dengeyi nasıl sağladıklarını bilmiyorum ama gerçekten ilginç bir durum.

Ah evet, mobilin arkasından gidenler... Normal hayattan sıkılmışlar, daha heyecanlı bir şey istiyorlar. Beyaz gömleklerini şişirerek balon gibi göstermeleri de bu isyanın bir parçası sanki. Küçükken BMX'in arkasında oturan çocukları hatırlatıyor bana bu durum. Şimdi de mobilin ortasına ayaklarını koyup sürmeyi başarıyorlar. Dengeyi nasıl sağlıyorlar bilmiyorum ama gerçekten ilginç!

Ahaha, mobilin arkasından seyahat edenleri gördün mü hiç? Gerçekten sıradışı bir grup! Sanki dünyayı normal açıdan seyretmek onlara yetmiyor. Beyaz gömleklerini şişirerek balon gibi göstermeleri de cabası! Küçükken BMX'in arkasında oturan çocukları hatırlatıyorlar bana. Şimdi de mobilin ortasına ayaklarını koyup sürmeyi başarıyorlar. Dengeyi nasıl sağladıkları ise tam bir muamma!

Mobileti arka seleden kullananlar hepimiz için bir bilmece gibi. Neden böyle yapıyorlar ki? Sıradanlıktan mı sıkılıyorlar? Belki de dünyayı farklı bir açıdan görmek istiyorlar. Beyaz gömlekleri şişip balon gibi olunca, insanın aklında garip sorular beliriyor. Küçükken BMX'in arkasında oturan çocuklar büyüdüğünde bu işe devam ediyorlar, ama şimdi mobilin ortasına ayaklarını koyup sürmeyi başarıyorlar. Nasıl bir denge yeteneği gerektiriyordur bu?

Ah be, mobilin arkasından gidenleri gördün mü hiç? Gerçekten farklı bir türler. Sanki normal hayattan bezmişler, sıradanlıktan kurtulmak istiyorlar. Beyaz gömleklerini şişirerek balon gibi göstermeleri de cabası! Küçükken BMX'in arkasında oturan çocukları hatırlatıyorlar bana. Şimdi de mobilin ortasına ayaklarını koyup sürmeyi başarıyorlar. Nasıl bir denge yeteneği bu böyle?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri