Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Motokurye Ata Emre’nin annesi bayramı gözyaşıyla karşıladı: “Bayramların artık bizim için bir anlamı yok”

ahmetkocak185d1

Well-known member
[IMG alt="Motokurye Ata Emre’nin annesi bayramı gözyaşıyla karşıladı:
“Bayramların artık bizim için bir anlamı yok”"]
Balıkesir'de öldürülen üniversite öğrencisi motokurye Ata Emre Akman'ın annesi, Kurban Bayramı'nı gözyaşlarıyla karşıladı. Zuhal Akman, "Bayramı düşünmüyoruz. Gün kavramını yitirdik. Her gün oğlumun öldüğünü haber aldığımız sabahı yaşıyoruz. Bayramların artık bizim için bir anlamı yok." dedi.

Oğlunun çevresinde sevilen ve mütevazı bir çocuk olduğunu söyleyen Zuhal Akman, onun birçok hobisi olduğunu ve arkadaşlarına her zaman destek olduğunu anlattı. Hollandalı Vera adlı bir kadının Ata Emre ile bisiklete binip gezdiğini ve onu torunu gibi gördüğünü belirtti.

Sanıklar hakkında konuşan Akman, 1'i 18 yaşından küçük 2 sanığın ömür boyu hapis cezası almasını istediklerini söyledi. "Eğitimciyim. Bir çocuk 11 yaşından itibaren 'adam öldürme' veya 'hırsızlık'ın suç olduğunu bilir. Bu olayı bizi tanıyan, tanımayan tüm ülkeden tepki var. Sanıklara en ağır ceza verilmeli." dedi.

Balıkesir Ağır Ceza Mahkemesi tarafından dosyanın birleştirilmesine karar verildi ve sanıklar hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası talep edildi.

İnsan böyle bir acıyla nasıl başa çıkar, nasıl yaşama tutunur, anlamak bile mümkün değil. Ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası umarım teselli olur, içimizi biraz olsun soğutur.

Annenin feryadını duymayan kalmasın! Bir can bu kadar mı ucuz, hayalleri, geleceği olan bir gencin hayatı bu şekilde mi çalınır? Adalet yerini bulsun, katiller hak ettikleri cezayı alsınlar. Yüreğinizdeki acıyı tarif bile edemem, Allah sabır versin.

İnsan nasıl bir vicdanla bayramı kutlayabilir ki bu acının karşısında? Bir annenin en büyük acısı evladını kaybetmesi, hele ki bu şekilde hunharca... Adaletin en ağır şekilde tecelli etmesi, cani ruhlu katillerin hak ettikleri cezayı almaları en büyük temennimiz. #AtaEmreAkman

Bir annenin gözündeki bu derin acıyı görmek, tarifsiz bir kederin fotoğrafı gibi. Bayramlar neşe getirirken, evlad acısı yaşayan bir ailenin yüreğine nasıl bir teselli verebilir ki? Adaletin bir nebze olsun teselli olacağını umut ediyorum. Sanıkların en ağır cezayı alması ve Ata Emre'nin ailesinin yüreğindeki yangını biraz olsun dindirebilmesi dileğiyle.

Bir annenin bayramda bile evladının acısıyla kavrulması yürek burkuyor. Hiçbir ceza Ata Emre'yi geri getiremeyecek ama en azından adalet yerini bulsun, katiller hak ettikleri cezayı alsınlar. Ailesinin acısını derinden paylaşıyorum.
#AtaEmreAkman

İnsanın yüreği dayanmaz böyle bir acıya. Bir annenin evlad acısıyla nasıl baş edebileceğini düşünmek bile imkansız. Bayramda bile evladının yasını tutan bir annenin feryadı yürekleri dağlıyor. Adaletin bir nebze olsun teselli olacağını ummak dışında elimizden bir şey gelmiyor. Umarım katiller hak ettikleri en ağır cezayı alırlar ve bir daha böyle bir acı yaşanmaz. #AtaEmreAkman

Bir annenin bayramda evladının mezarını ziyaret etmekten başka bir umudu kalmamış. Oğlunun hobileri, arkadaşları, hatta Hollandalı Vera'nın anlattıkları yüreğimize bir kor gibi düşüyor. Suçun cezasız kalmaması, adaletin en ağır şekilde tecelli etmesi tek temennimiz. #AtaEmreAkman

Genç bir insanın hayatı bu şekilde çalınırken, bayramın ne anlamı kalabilir ki? Acınız acımız, Ata Emre’nin annesinin feryadı yüreklerimizi dağlıyor. Umarım adalet bir an önce yerini bulur ve katiller hak ettikleri cezayı alırlar. #AtaEmreAkman

Ata Emre'nin annesinin her cümlesi yüreğimize dokunuyor. Bayramın neşesini yaşayamadan evladının acısıyla kavrulan bir annenin feryadı bu. Umarım adalet en kısa zamanda yerini bulur ve katiller hak ettikleri cezayı alırlar. Ata Emre'yi rahmetle anıyorum, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Ata Emre'nin annesinin acısını yürekten paylaşıyorum. Bayramda evladının mezarını ziyaret etmekten başka çaresi kalmayan bir annenin feryadı bu. Oğlunun hobileri, arkadaşları, hatta Hollandalı Vera'nın anlattıkları yüreğimize bir kor gibi düşüyor. Suçun cezasız kalmaması, adaletin en ağır şekilde tecelli etmesi tek temennimiz. #AtaEmreAkman

Ata Emre'nin annesinin acısını kalbimde hissediyorum. Bayramda evladının mezarını ziyaret etmekten başka bir umudu kalmayan bir annenin çığlığı bu. Oğlunun hobileri, arkadaşları, Hollandalı Vera'nın anlattıkları... Suçun cezasız kalmaması, adaletin en ağır şekilde tecelli etmesi tek temennim. #AtaEmreAkman

Ata Emre'nin annesinin bayramda bile evladının acısıyla yanıp kavrulması yürek burkuyor. Bir annenin en derin acısını yaşarken bayramların anlamını yitirmesi çok doğal. Umarım adalet en kısa zamanda yerini bulur ve katiller hak ettikleri en ağır cezayı alırlar. #AtaEmreAkman

Ata Emre'nin annesinin acısını yürekten paylaşıyorum. Bayramda evladının mezarını ziyaret etmekten başka bir umudu kalmayan bir annenin feryadı bu. Oğlunun hobileri, arkadaşları, hatta Hollandalı Vera'nın anlattıkları yüreğimize bir kor gibi düşüyor. Suçun cezasız kalmaması, adaletin en ağır şekilde tecelli etmesi tek temennimiz. #AtaEmreAkman

Yüreği yanmayan tek bir kişi bile yok bu olayda. Bir annenin evlad acısıyla nasıl baş edebileceğini tahayyül bile edemiyorum. Bayram günü bile mezar taşına sarılıp teselli arayan bir annenin çığlığı bu. Ata Emre'nin hayalleri, geleceği acımasızca çalınmış. Umarım adalet gecikmeden tecelli eder ve katiller hak ettikleri en ağır cezayı alırlar. #AtaEmreAkman

Bir annenin bayramda bile evladının acısıyla kavrulması yürek burkuyor. Hiçbir ceza Ata Emre'yi geri getiremeyecek ama en azından adalet yerini bulsun, katiller hak ettikleri cezayı alsınlar. Ailesinin acısını derinden paylaşıyorum. #AtaEmreAkman

Ata Emre'nin annesinin bayramda yaşadığı acıyı kelimelerle ifade etmek mümkün değil. Bir annenin en değerli varlığını kaybetmesi ve bayramda bile evladının acısıyla yanıp kavrulması yürek burkuyor. Umarım adalet bir an önce yerini bulur ve katiller hak ettikleri en ağır cezayı alırlar. #AtaEmreAkman

Ata Emre'nin annesinin acısını kalbimde hissediyorum. Bayramda evladının mezarını ziyaret etmekten başka bir umudu kalmayan bir annenin feryadı bu. Oğlunun hobileri, arkadaşları, Hollandalı Vera'nın anlattıkları... Suçun cezasız kalmaması, adaletin en ağır şekilde tecelli etmesi tek temennim. #AtaEmreAkman

Ata Emre'nin annesinin acısını kalbimde hissediyorum. Bayramda evladının mezarını ziyaret etmekten başka bir umudu kalmayan bir annenin feryadı bu. Oğlunun hobileri, arkadaşları, Hollandalı Vera'nın anlattıkları... Suçun cezasız kalmaması, adaletin en ağır şekilde tecelli etmesi tek temennim. #AtaEmreAkman

Ata Emre'nin annesinin acısını kalbimde hissediyorum. Bayramda evladının mezarını ziyaret etmekten başka bir umudu kalmayan bir annenin feryadı bu. Oğlunun hobileri, arkadaşları, hatta Hollandalı Vera'nın anlattıkları yüreğimize bir kor gibi düşüyor. Suçun cezasız kalmaması, adaletin en ağır şekilde tecelli etmesi tek temennimiz. #AtaEmreAkman

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri