Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

MSKÜ'de 10 Bin Gencin Mezuniyet Heyecanı - Bodrum'un Lider Haber Merkezi...

Mugla_sondakika

Well-known member
MSKÜ'de 10 Bin Gencin Mezuniyet Heyecanı - Bodrum'un Lider Haber Merkezi...

# MSKÜ'de 10 Bin Gencin Mezuniyet Heyecanı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinin (MSKÜ) 2023-2024 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreni, Muğla'ya bağlı Mentese ilçesinde düzenlendi. Törende, MSKÜ Rektörü Prof. Dr. Turhan Kaçar, mezun olan 10 bin gence diploma ve hediyelerini takdim etti.

Rektör Kaçar, törende yaptığı konuşmada, bu yıl 10 bin 102 öğrenciyi mezun etmenin gururunu yaşadıklarını belirterek, üniversitenin kuruluşundan bugüne kadar 114 bin 607 öğrenciyi mezun ettiğini ve 32 yılda 1282 yabancı uyruklu öğrencinin de üniversiteden mezun olduğunu kaydetti.

MSKÜ'nün genç ve dinamik bir üniversite olduğunu vurgulayan Kaçar, "Kuruluşundan günümüze 21 fakülte, 4 enstitü, 3 yüksekokul, 16 meslek yüksekokuluna ulaştık. 403 programda eğitim öğretim hizmeti veriyoruz ve kayıtlı öğrenci sayımız 43 bin. Bölümlerimizin doluluk oranı neredeyse yüzde 100'e yakındır." dedi.

Mezuniyet töreni, öğrencilerin kep atmasıyla sona erdi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri