Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

müdüre açık mektup

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Baris
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

Baris

Well-known member
x bey/hanım merhababelki sizin değil ama bu benim hayatımda başından sonuna götüreceğim ilk projem. Önceki deneyimlerimden hep ortadan dahil oldum. O yüzden şunu bilmenizi istiyorum, bu projenin akıbeti, benim için sizinkinden oldukça önemli. Bu ne sizin ne ilk ne de son projeniz ama benim için farklı.

Dışarıdan laubali görünebilirim. Çünkü gülemeyeceğim şey bana hapis gibi gelir, yer yer taşkınlık yaparım çünkü taşkınlık yapmazsam o işin kötü yöne gideceğini görürüm. Ama kin gütmem; benim için çoğu şey anlık gerçekleşir. Bu durumda size bir hatam olduysa buna yorun affola, biraz fazla tez canlıyım. Bunları söylüyorum çünkü karşılıklı bir mutabakata varalım istiyorum.

Açık olmak gerekirse hem biraz özeleştiri hem biraz eleştiri yapacağım. Mesela benim biraz aklım bir şeyle meşgulken başka şeyi almaz. Sizde de var bu aslında çok farklı değiliz, inanın size bir şey söylediğimde siz nasıl bana tepki veriyorsanız ben de aynı şekilde size tepki veriyorum. Babam bana işaret kipleriyle konuşunca çok tepki verirdi. "Okud" derdi. "Şu ne?", "Şey ne?". Ben kiplerle konuşmayı onun tepkisiyle aştım. Ve biri bana işaret kipiyle konuşunca babamın bana verdiği tepkiyi veresim geliyor çünkü "şu" ne bilmiyorum ve üzerine karşımdaki "nasıl bilmezsin" gibi bakınca buna karşı tepkim artıyor. Bana karşı net olmanızı diliyorum.

Öte yandan sürekli bir şeyleri anlatmaya çalışıyorsunuz ama o şeyi bulana kadar yoruluyorum. Lütfen anlatmaya çalışmayın, anlatın. Bir diyalogda bir iki defa bu sözcükleri duymak olabilir ama işin ucu kaçınca insan içten içe "anlatmaya çalışma anlat, ben de anlayayım" diyor. Keşke anlatmaya çalışmasa da anlatsa da o da mutlu olsa ben de diyorum. Kısacası bu bir iletişim problemi. Ve bence bu ciddi bir problem çünkü bunu ne 1 ne de 2 kişi ile yaşıyorsunuz. Bunun sebebi büyük ihtimal kendi kafanızda kine fazla yoğunlaşıp karşınızdakini dinlememeniz.

Açık açık söyleyeyim çok istekli çok iyi bir teknik insansınız, ama iyi bir yönetici değilsiniz. Çünkü iyi bir yönetici elindekileri malzemeyi tanır ve yoğurmayı bilir. Siz altındakinizlerle ego savaşına giriyor ve onları bıktırmaya çalışıyorsunuz. Ne gerek var aramızda 20-25 yaş var. Başladığınızdan beri son 6 aydır sizin beni dinlemeyip dediğim her şey bir bir çıkarken, sizin arkamda durmanız gerekirken köstek olmanız beni bu projeden soğutuyor.

Anlayışınız için teşekkürler.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri