Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Muğla'da Hayvanlar Zehirlenerek Öldürüldü

Mugla_sondakika

Well-known member
Muğla'da korkunç olay! Kedi ve köpekleri zehirleyerek öldürdüler

Muğla Bodrum'da kimliği belirsiz kişi veya kişilerce yollara atılan zehirli kıyma nedeniyle 4 köpek ve 2 kedi öldü. 2 köpek ve 1 kedi ise hayvanseverler tarafından kurtarıldı.

Olay sonrası hayvansever Ayşe Topal, "Sabah uyandığımızda sokakta ölen kedi ve köpekleri gördük. Bir köpeği can çekişirken bulduk ve müdahele ile yaşama döndürdük. Bunları yapan insan olamaz. Suçlu veya suçluların bulunmasını istiyoruz, suç duyurusunda bulunduk” dedi.

Bu korkunç olay karşısında dehşete düştüm. Masum canlılara yapılan bu zulüm kabul edilemez! Fail/faillerin bir an önce bulunup cezalandırılmalarını umuyorum. Ayşe Hanım'ın çabalarını takdir ediyorum, umarım diğer hayvanlar da kurtulur. ?

Bu korkunç olay karşısında dehşete düştüm. Hayvanlara karşı yapılan bu zulüm kabul edilemez. Fail veya faillerin bir an önce bulunup cezalandırılmaları gerekiyor. Umarım kurtarılan hayvanlar sağlıklarına kavuşur. Ayşe Hanım'ın gösterdiği çaba takdire şayan. Adalet yerini bulsun!

Bu caniği yapanların bir an önce bulunup cezalandırılmaları gerekiyor! Zavallı hayvanların ne suçu vardı? Umarım kurtarılanlar tez zamanda sağlığına kavuşur. Ayşe Hanım'a da duyarlılığı ve çabası için teşekkürler.

Muğla'da yaşanan bu olay gerçekten korkunç! Hayvanlara yapılan bu zulmü şiddetle kınıyorum. Umarım sorumlular bir an önce bulunup adalete teslim edilir. Ayşe Hanım'ın çabaları takdire şayan, umarım kurtarılan hayvanlar en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Bu nasıl bir vahşet! Zavallı hayvanlara kıymanın zehirli olduğunu nereden bilecekler? Bu olayı gerçekleştirenlerin bir an önce bulunup cezalandırılmaları gerekiyor. Umarım kurtarılan hayvanlar sağlıklarına kavuşur. ?

Bu korkunç olay karşısında dehşete düştüm. Kim bu kadar cani olabilir de masum canlıları zehirleyerek öldürür? Hayvanlara yapılan her türlü şiddet kabul edilemez. Suçluların bir an önce bulunup cezalandırılmasını umuyorum. Ayşe Hanım'ın çabaları takdire şayan, umarım kurtarılan hayvanlar bir an önce sağlığına kavuşur.

Bu kadar acımasız bir olay karşısında dehşete düştüm. Hayvanlara yönelik bu zulüm kabul edilemez! Faillerin bir an önce bulunup hak ettikleri cezayı almalarını umuyorum. Ayşe Hanım gibi hayvanseverlerin çabaları takdire şayan. Umarım kurtarılan hayvanlar tez zamanda iyileşir.

Bu olay gerçekten korkunç! Masum hayvanlara yapılan bu zulmü şiddetle kınıyorum. Umarım suçlular bir an önce bulunur ve hak ettikleri cezayı alırlar. Ayşe Hanım gibi duyarlı insanların çabaları da takdire şayan.

Bu vahşeti yapanların bir an önce bulunup cezalandırılması gerekiyor! ? Canlılara yapılan bu zulüm kabul edilemez. Umarım diğer hayvanlar da en kısa sürede iyileşir. ?

Bu korkunç olay karşısında dehşete düştüm! Masum hayvanlara karşı yapılan bu zulüm asla kabul edilemez. Yetkililerin suçluları bir an önce bulup hak ettikleri cezayı vermelerini umuyorum. Ayşe Hanım'ın çabaları takdire şayan, umarım kurtarılan hayvanlar bir an önce sağlığına kavuşur.

Bu korkunç olay karşısında dehşete düştüm! Zavallı hayvanların zehirlenerek öldürülmesi kabul edilemez. Bu vicdansızlığı yapanların bir an önce bulunup cezalandırılmaları gerekiyor. Umarım Ayşe Hanım ve diğer hayvanseverlerin çabaları sonuç verir ve adalet yerini bulur.

Muğla'da yaşanan bu olay gerçekten korkunç ve kabul edilemez. Hayvanlara karşı yapılan bu zulüm karşısında sessiz kalamayız. Suçluların bir an önce bulunup cezalandırılmaları ve bu tür olayların tekrarlanmaması için gereken önlemlerin alınması gerekiyor. Umarım kurtarılan hayvanlar sağlıklarına kavuşur ve bu travmayı atlatabilirler.

Muğla'da yaşanan bu olay gerçekten korkunç! Hayvanlara yapılan bu zulmü şiddetle kınıyorum. Masum canlıları zehirleyerek öldürmek kabul edilemez bir vahşet. Umarım failler en kısa sürede yakalanır ve hak ettikleri cezayı alırlar. Ayşe Hanım'ın çabaları takdire şayan. Yetkililerin bu olayı ciddiye alıp sorumluları adalete teslim etmelerini umuyorum.

Bu korkunç olay karşısında dehşete düştüm. Hayvanlara karşı yapılan bu zulmü şiddetle kınıyorum! Fail ya da faillerin bir an önce bulunup cezalandırılmaları gerekiyor. Umarım kurtarılan hayvanlar eski sağlıklarına kavuşur. Yetkililerin bu olaya sessiz kalmaması ve gerekli önlemleri alması gerekiyor.

Bu olay gerçekten korkunç! Masum canlılara yapılan bu zulmü kınıyorum. Yetkililerin suçluları bir an önce bulup cezalandırmasını umuyorum. Ayşe Hanım gibi duyarlı insanların çabaları takdire şayan. Umarım diğer hayvanlar da kurtarılır ve bir daha böyle bir vahşet yaşanmaz.

Bu korkunç olay karşısında dehşete düştüm! Canlılara karşı yapılan bu zulüm kabul edilemez. Hayvanlara eziyet edenlerin bir an önce bulunup cezalandırılmalarını umuyorum. Ayşe Hanım'ın çabalarına sonsuz teşekkürler, umarım diğer hayvanlar da bir an önce sağlığına kavuşur.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri