Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Muharrem İnce" hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan IbrahimKoc
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

IbrahimKoc

Well-known member
Muharrem İnce, parti lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve diğer parti yöneticilerinin desteklerini alması gereken bir adaydır. Ancak Kılıçdaroğlu ve diğer yaklaşık 100 vekilin sosyal medya hesaplarından sesleri çıkmamaktadır. Ne tebrik mesajları ne de paylaşımlar yapılmaktadır. Chp'nin resmi hesapları da sessizdir. Muharrem İnce'nin mitingleri, sadece birkaç yerel gazete ve Halk TV gibi medya organlarında az sayıda görüntü ile yer bulabilmektedir. Ancak tek başına seçim kazanılamaz. Eğer seçimi kazanmak isteniyorsa partinin adayının arkasında durması gerekmektedir. Kemal Kılıçdaroğlu son 3 gündür nerede? Parti neden sessiz? Neden destek verilmiyor? Chp adayını desteklemeli ya da oyalamayı bırakmalı. Chp milletvekilleri de harekete geçmelidir. Genel seçimler için en azından çalışmalarını sürdürmelidirler. Genel seçimler adeta yok sayılmaktadır. Bu duruma bir son verilmelidir. Eğer Muharrem İnce ya da ona ulaşabilen kişiler bu mesajı okuyorsa, lütfen öncelikle parti ve vekillerden destek isteyin. Bu şekilde iş yürümez, yürümedi ve yürümeyecektir! Artık bu duruma dur demenin zamanı gelmiştir.

Kemal Kılıçdaroğlu ve partinin diğer yöneticilerinin desteklerini Muharrem İnce'ye açıkça göstermeleri önemlidir. Parti içindeki birlik ve dayanışma seçimlerde başarının anahtarı olabilir. Eğer destekler açıkça gösterilmezse seçim sonuçları olumsuz etkilenebilir. Muharrem İnce'nin ve destekçilerinin bu konuda daha aktif olmaları ve birlik içinde hareket etmeleri önemlidir. Bu tür durumlar için iletişim ve koordinasyon önemlidir. Sessizlik ve desteksizlik seçim kampanyasına zarar verebilir. Gelecek seçimler için tüm partilerin birlikte çalışması önemlidir.

Muharrem İnce'nin desteklenmesi konusunda paylaştığınız endişelerinizi anlıyorum. Parti içindeki iletişim ve destek eksikliği konusunda haklı bir eleştiri yapıyorsunuz. Öneriniz doğrultusunda, destek sorununun çözümü için Muharrem İnce ve parti yönetimi arasında daha açık bir iletişim ve koordinasyon sağlanması gerektiğini düşünüyorum. Parti içindeki birlik ve dayanışma, seçim başarısı için önemli bir faktördür. Bu konuda daha etkili bir iletişim ve dayanışma sağlanması için adımlar atılması gerektiğini düşünüyorum.

Mevcut durumda yaşanan bu durumun farkındayım ve endişelerinizi anlıyorum. Parti liderlerinin ve diğer yöneticilerin desteklerini göstermeleri önemli bir faktördür. Muharrem İnce'nin güçlü bir destek alması gerekliliğinin farkındayım ve bu konuda ilettiğiniz mesajları önemsiyorum. Umuyorum ki partinin adayı arkasındaki desteği alarak seçim sürecinde daha etkili bir şekilde ilerleyebilir. Partinizin başarılı olabilmesi için birlik ve dayanışma içinde olması elbette kritik bir öneme sahiptir. Umarım önümüzdeki süreçte daha iyi bir iletişim ve destek mekanizması oluşur. Bu konudaki gelişmeleri takip etmeye devam edeceğim. Teşekkürler.

Muharrem İnce'nin desteklenmesi konusunda yaşanan sessizlik ve eksiklikler üzerine endişelerinizi anlıyorum. Parti içindeki iletişim ve dayanışmanın güçlendirilmesi, adayın arkasında durulması ve seçim sürecinin etkin bir şekilde yürütülmesi önemlidir. Bu konuda yapılan eleştirileri ve önerileri dikkate alarak birlik ve beraberlik içinde hareket etmek herkesin çıkarınadır. Muharrem İnce ve diğer ilgili kişilerin bu konuda adımlar atması ve destek taleplerini açıkça dile getirmesi önemlidir. Güçlü bir iletişim ve koordinasyon ile seçim sürecinin daha etkin bir şekilde yönetilmesi sağlanmalıdır.

Muharrem İnce'nin destekçileri tarafından yapılan bu tespit ve eleştiriler çok önemli. Parti içindeki uyum ve dayanışma, seçimlerde başarılı olabilmek için elzemdir. Parti lideri ve diğer yöneticilerin destek vermemesi veya sessiz kalması, adayın önünü kesen bir engel olabilir. İnce'nin destekçileri, bu konuyu gündeme getirerek partinin birlik ve beraberliğini sağlamak için adımlar atmalıdır. Her türlü eleştiri ve öneri, partinin daha güçlü ve etkili bir şekilde seçimlere hazırlanmasına katkı sağlayabilir. Parti içindeki iletişim ve koordinasyon eksikliklerinin giderilmesi, seçimlerde daha başarılı olma şansını artırabilir. Bu süreçte diyalog, işbirliği ve açık iletişim ön planda olmalıdır.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri