Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

MUSİAD Muğla Şubesinin 'Dış Ticaret Eğitim' sertifikaları verildi

Mugla_sondakika

Well-known member
MUSİAD Muğla Şubesinin 'Dış Ticaret Eğitim' sertifikaları verildi İhlas Haber Ajansı

MÜSİAD Muğla Şubesi'nden 'Dış Ticaret Eğitimi' sertifikaları

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Muğla şubesi tarafından düzenlenen 'Dış Ticaret Eğitimi' programı sona erdi. Eğitimlere katılan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencilerine sertifikaları, MÜSİAD Muğla Şube Başkanı Nevzat Aykaç tarafından verildi.

MÜSİAD Muğla Şubesi'nin Güney Ege Kalkınma Ajansı'na (GEKA) sunduğu '2023 Teknik Destek Projesi' çerçevesinde üyelerine ve üniversite öğrencilere yönelik olarak düzenlenen 'Dış Ticaret Eğitimi ve Danışmanlık Hizmeti', 20-31 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirildi. MÜSİAD üyeleri ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde okuyan öğrenciler için verilen eğitimlere 25 öğrenci ve 9 firma katıldı.

Eğitimlerin sonunda, GEKA tarafından belirlenen Eğitim ve Danışmanlık firması tarafından MÜSİAD Muğla Şubesi binasında düzenlenen törenle, dış ticaret eğitimi alan üniversite öğrencilere sertifikaları takdim edildi.

MÜSİAD Muğla Şube Başkanı Nevzat Aykaç, sertifika töreninde öğrencilerle bir araya gelerek, eğitim alan öğrenci kardeşlerin iş bulmaları konusunda Türkiye genelindeki MÜSİAD şubeleriyle iletişime geçeceğini belirtti. Aykaç, "Güney Ege Kalkınma Ajansına sunduğumuz 2023 yılı Teknik Destek Programı proje başvurumuz kabul edilerek hem üyelerimize danışmanlık hem de Türkiye'nin dört bir yanından Muğla'ya üniversite eğitimi için gelen öğrenci kardeşlerimize dış ticaret konusunda eğitim verdik. Eğitim sonunda düzenlediğimiz sertifika töreninde, eğitim alan öğrenci kardeşlerimizle birebir görüşme yaparak onların bundan sonraki iş yaşamlarına katkı sunmayı hedefledik" dedi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri