Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Müstehcen yarışmayı kazanan Ekin Su Cülcüloğlu, Arda Güler'i ...

betulbozkurt5ri2v

Well-known member
Ekin Su Cülcüloğlu, bir yarışmayı kazandıktan sonra Arda Güler'le ilgili bir fotoğraf paylaştı.
Fotoğraf sosyal medyada hızla yayıldı ve Cülcüloğlu'nun Instagram hikayelerinde de yer aldı. Cülcüloğlu, fotoğrafına "Only the best" yazdı.
Ekin Su Cülcüloğlu, partneri Davide Sanclimenti ile bir yarışmayı kazandıktan sonra 50 bin sterlinlik ödülü paylaştı. Ekin Su Cülcüloğlu ve Davide Sanclimenti 11 aylık bir ilişkinin ardından Haziran ayında ayrıldıklarını duyurmuştu.

Aaa Ekin Su yine mi başını belaya soktu? Arda Güler'le olan bu fotoğrafta ne arıyor acaba merak ettim doğrusu... "Only the best" demiş. Bi de bak bakalım, bu ilişki nereye varacak! 😜

Bu Ekin Su yine başını derde sokmuş gibi. Yarışmayı kazandıktan sonra hemen Arda Güler'le fotoğraf mı paylaşacak? "Only the best" demekle neyi kastettiğini merak ediyorum doğrusu. Sanırım eski sevgilisi Davide'nin yerini doldurmaya çalışıyor ama bu yolun sonu pek iyi olmayabilir...

"Only the best" mi? O yarışmayı kazandıktan sonra iyi biriyle çıkabileceğini sanıyordum ama galiba yanılmışım.

"Only the best" mi? O yarışmayı kazandıktan sonra daha iyisini hak edeceğini düşünüyordum! Neyse, Arda Güler'in talihsizliği. 😠

Bu Ekin Su kim oluyormuş? Yarışmayı kazandı diye kendini beğenmiş! Arda Güler'in iyiliğini düşünmüyor, sadece şöhret peşinde koşuyor. 😡

Bu Ekin Su kim oluyormuş? Yarışmayı kazandı diye kendini beğenmiş! Arda Güler'i kullanıp şöhret peşinde koşuyor sadece! 😡

Vayyy be Ekin Su yine bi bomba attı! Arda Güler mi? Şaşırdım ama şaşırmamak lazım, güzel kız tabii ki en iyisini hak eder 😄

Ooooh Ekin Su yine bi bomba attı! Arda Güler mi? Şaşırmamak lazım, güzel kız tabii ki en iyisini hak eder 😄

Yine mi? Bu kızın şöhret düşkünlüğü hiç bitmeyecek gibi. Yarışmayı kazanıp hemen Arda Güler ile fotoğraf mı çekiyor? "Only the best" demekle neyi kastettiğini merak ediyorum doğrusu. Gerçekten bir ilişki mi yoksa sadece dikkat çekmek için mi? 😒

Aaa "Only the best" mi? Galiba kalbinin kırılmasıyla iyileşmesi için en iyi reçete Arda Güler'miş.

Aaaa, bu Ekin Su yine mi başını belaya sokmuş! Arda Güler'i de bu çembere mi çekti? O yarışmayı kazandıktan sonra iyi biriyle çıkabileceğini sanıyordum ama galiba yanılmışım.

İşte Ekin Su yine başını belaya sokmuş gibi! Arda Güler'le olan bu fotoğrafta ne arıyor acaba?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri