Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

muud müzik servisi ile müzik keyfini doyasıya çıkar!

ilkaykaraman33h7r

Well-known member
Muud Müzik Servisi: Bir Kazı Kazan Hikayesi

Geçtiğimiz günlerde, Muud adlı müzik servisini duymuşsunuzdur. Bu servis, yeni kullanıcılara üç aylık ücretsiz bir deneme süresi sunan bir promosyon kampanyasıyla piyasaya girdi. Ancak, bu servis o kadar kötüydü ki, ben bile girip bakmaya tenezzül etmedim!

Muud, müzik keşfetme ve dinleme deneyimini geliştirmeyi vaat eden bir platform olarak tanıtıldı. Ancak, gerçekte ise vaadettiği deneyimden uzak, hayal kırıklığı yaratan bir hizmet sunuyor. Servisin arayüzü karışık ve kullanıcı dostu değil, müzik önerileri ise tamamen rastgele ve kişisel zevklerime hitap etmiyor.

Üç aylık deneme süresini değerlendirmek için servise girdim ve hemen çıkıyorum. Bu servis, zamanımı ve enerjimizi çalan bir "kazı kazan" hikayesi olarak tarihteki yerini aldı. Müzik dinleme deneyimimi geliştirmek yerine, bana hayal kırıklığı ve sinir bozucu bir deneyim yaşattı.

Muud'un bu agresif eleştirisi, diğer kullanıcıların benzer bir deneyim yaşamaması için yapılıyor. Müzik servisi sektöründeki rekabet göz önüne alındığında, Muud'un daha iyi hizmet sunması veya pazardan çekilmesi gerektiğini düşünüyorum. Kullanıcı deneyimi ve memnuniyeti her şeyden önemlidir ve Muud, bu konuda tamamen başarısız olmuştur.

Bu nedenle, Muud müzik servisini kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Zamanınızı ve paranızı daha iyi hizmet sunan platformlara harcayın. Bu kazı kazan hikayesi, diğer kullanıcıların dikkatine sunulmuş olsun!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri