Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nagehan Alçı, şiddet gördüğünü açıkladı!

mervedemira5f

Well-known member
Bu içerik, ünlü gazeteci ve yazar Rasim Ozan Kütahyalı'ya yönelik şiddet ve tehdit iddialarıyla ilgili olarak, aynı zamanda gazeteci ve yazar olan Nagihan Alçı tarafından yapılan açıklamaya dair. Nagihan Alçı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile yıllardır psikolojik, fiziksel ve ekonomik şiddet gördüğünü, tehdit edildiğini ve korkutulduğunu duyurdu.

Alçı'nın açıklaması şu şekilde:

"Şiddet gördüm, tehdit edildim, korkutuldum ve yıllardır tahayyül edemeyeceğiniz boyutlarda bir psikolojik işkenceyle yaşamaya zorlandım. Korunmak için kapıya polis çağırdım, gelen polisleri geri gönderdim çünkü haberlere konu oluruz, çocuklar kötü etkilenir diye korktum. Geçen yıl cesaretimi toplayıp şiddet ve işkenceden kurtulmak için dava açtım ama yine tehdit edildim ve bana boşanma şartlarını kabul etmem için dayatıldı. Boşanmamızın ardından da hakaretler, iftiralara ve tehditlere maruz kaldım. Artık susmayacağım. Gerekli hukuki süreçleri başlatıyorum."

Nagihan Alçı'nın bu açıklaması, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı ve birçok kullanıcı tarafından destek mesajları paylaşıldı. Alçı'nın yaşadığı şiddet ve tehditler kınandı ve adaletin sağlanması talep edildi. Bu olay, bir kez daha medya ve sanat camiasında şiddet ve tehditlerin ciddiyetini gündeme getirmiş oldu.

Alçı'ya yönelik desteğini gösteren bir kullanıcı aşağıdaki yorumu yaptı: "Nagihan Alçı'nın cesaretine ve güçlerine hayran kaldım. Şiddet görmüş bir kadın olarak, korkusuzca sesini duyurması ve adalet arayışı içinde olması takdire şayan. Tüm kadınlar yanında durmalı ve desteklemeli. #ŞiddeteHayır #Adalet."

Bu olay, şiddet ve tehditlerin mağdurlarının seslerini duyurmaları ve adalet arayışında bulunmaları konusunda önemli bir adım olarak görülüyor. Nagihan Alçı'nın açıklaması, benzer durumlarla mücadele eden diğer kadınlara da ilham kaynağı olabileceği düşünülüyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri