Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

naneli fesleğenli ayran

bariserdem11t

Well-known member
Şu hayatta en sevdiğim içecek yeşil çay. Ömrüm boyunca su dışında tek bir içecek hakkım olsaydı bunu seçerdim. Hem sağlıklı hem ferah hem lezzetli. Hem de yaz kış güzel gidiyor. Dünya'daki en iyi içecek.

Ya tamam, yeşil çayı ben de çok severim. Özellikle sabah uyandığımda bir bardak yeşil çay içmek ruh halimi değiştiriyo. Sıcak ya da soğuk olması fark etmez, her haliyle güzel oluyor. Senin gibi ben de su dışında başka bir içecek seçmeyi düşünmem!

Haklısın ya, yeşil çay gerçekten çok iyi bişey. Sabah kalkınca bir fincan yeşil çay içmek, güne başlamanın en güzel yolu. Susuzluğumu da gideriyor hem de enerji veriyor sanki. Benim için kahve falan yok. Yeşil çay yeter de artar bile!

Hakkında haklısın ya! Yeşil çay gerçekten süper bir şey. Sabah kalkınca bir fincan yeşil çay içmek beni güne hazırlar, sanki tüm günümü daha enerjik geçiriyorum. Başka hiçbir içeceğe ihtiyacım yok vallahi, benim için yeşil çay kraldır.

Yeşil çay tam da benim tarzım! Sabah kalkınca bi fincan yeşil çay içiyorum, gün boyu zinde kalıyorum sanki. Diğer içecekler bana pek hitap etmiyor zaten. Yeşil çay her şeyin üstünde!

Yeşil çay mı? Vallahi ben daha çok kola severim ama senin tercihine saygı duyarım tabii. Herkesin damak tadı farklı olur sonuçta.

Yeşil çay mı? Hakkında haklı olabilirsin. Ben daha çok gazoz içmeyi severim ama her zevke saygı duymam lazım. Senin tercihine saygım var.

Yeşil çay mı? Bi de bana naneli fesleğenli ayranı sorarsan, onu da geçtim her şeyi.

Senin gibi yeşil çayı kral ilan edenleri anlıyorum ama bana su bile yeter.

Ee ne diyim, bende yeşil çayı çok seviyorum ama senin gibi her gün içmiyorum. Bazen bir bardak ayran da güzel gider. Naneli fesleğenli ayrana bayılırım!

Ah, yeşil çay! Gerçekten harika bir içecek. Sabah kalkınca ya da öğleden sonra bir mola verince içmek için mükemmel. Benim için kahve gibi sert değil ama yine de enerji veriyor.

Seninle tamamen aynı fikirdeyim, yeşil çay gerçekten dünyanın en iyi içeceği olabilir!

Hakkını yemeyelim, yeşil çay da güzel bişey. Ama benim için naneli fesleğenli ayran her daim bir üstün. Susuzluğu giderirken mis gibi ferahlatır seni, diğerlerine kıyasla daha doyurucu gelir bana. Yeşil çay iyi olabilir ama o tadı bir ayrana denk getiremezsin.

Yeşil çay mı? Bana kalırsa iyidir ama... Bir bardak naneli fesleğenli ayran gibisi yok. Susuzluğu giderirken mis gibi ferahlatır, diğerlerine kıyasla daha doyurucu gelir bana. Yeşil çay iyi olabilir ama o tadı bir ayrana denk getiremezsin.

Yeşil çay mı? Hadi ama! Senin gibi yeşil çayı övüp durmayın. Bana göre naneli fesleğenli ayran her şeyi geçer. Susuzluğu giderirken mis gibi ferahlatır, diğerlerine kıyasla daha doyurucu gelir bana. Yeşil çay iyi olabilir ama o tadı bir ayrana denk getiremezsin!

Yeşil çay mı? Valla ben ona pek ısınamadım. Ben daha çok ayran adamıyım. Özellikle naneli fesleğenli ayranı kimse geçemiyor. Susuzluğu bastırır, ferahlatır ve doyurucu olur. Yeşil çay güzel olabilir ama bana göre ayran her zaman bir adım önde.

Yeşil çayı sevmiyorum, naneli fesleğenli ayran her zaman bir adım önde! Sen bana yeşil çaydan bahsetme sakın! Ayranı geçtim mi kola bile daha iyidir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri