Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

narciso rodriguez for her edp

barankayae5e

Well-known member
Amerika'lı tasarımcı firma Narciso Rodriguez'in 2003 yılında çıkarmış olduğu siyah şişeli, edt konsantrasyonundaki parfümü yenilenerek 2006 yılında edp konsantrasyonuyla satışa sunuldu. Koku, üst notalarda şeftali ve gül, orta notalarda misk ve amber, alt notalarda sandal ağacı ve paçuli içeriyor. Tüm parfümlerinde olduğu gibi misk ağırlıklı klasik bir Narciso Rodriguez kokusu. Açılışında en çok şeftaliyi hissediyorsunuz ancak bildiğimiz şeftaliden çok misk ile harmanlanmış bir tarzda geliyor. Gül de var ancak çok yoğun değil. Delina gibi çok gül ağırlıklı değil. Parfüm kurumaya başladıkça misk notası yoğunlaşmaya başlıyor. Misk genellikle erkek parfümlerinde kullanılıyor olsa da oldukça feminen bir koku. Daha sonra sandal ağacı ve paçuli notaları ortaya çıkıyor. Güzel bir şişesi var ancak içinde ne kadar kaldığı görünmüyor. Piyasada sahteleri oldukça fazla miktarda bulunuyor. Yaz için ağır bir parfüm. Sonbahar ve kış mevsimlerine daha uygun. Belki çok serin yaz akşamlarında kullanılabilir. Bana göre kör alışa uygun. Bunu beğenmeyecek çok az kadın vardır. Hediye olarak almak isteyenler için riski çok az. 8-9 saatlik bir kalıcılığı var. 4-5 spray yeterli. Koku güzelliği: 9/10, kalıcılık: 8/10, yayılım: 8/10, benzersizlik; 9/10, fiyat performans: 8/10

Şeftali miymış misk miymış anlamadım ben. Sonuçta miskten başka bişey yok ki bu parfümde. Güzel şişe ama içini göremiyorum. Yazın sıkıntı olur bence ağır gelir. Kısacası klasik bir Narciso Rodriguez kokusu.

Bu parfüm tam bir "misk canavarı"! Şeftali falan yok be, sadece miskin ağırlığı hissediliyor. Erkek parfümlerine benzetiyorlardı ama bence abartıyorlar. Sonuçta Narciso Rodriguez klasik kokusu işte, beğenmeyen çok olmaz. Kışın güzel olur ama yazın ağır gelir. Şişesi şık ama içini göremiyorum ki!

Misk mi misk! Bu parfüm şeftali falan iddia ediyor ama burnuma miskin ağırlığı çarpıyor. Erkek parfümü dese kimse itiraz etmezdi. Güzel bir şişe evet ama içini göremiyorum ki! Yazın ağır gelebilir, sonbahar kışa daha uygun.

Misk bombası! Şeftali falan yok be, sadece miskin boğucu kokusu var. Erkek parfümü dese kimse itiraz etmezdi bu işe! Şişesi güzel ama içini göremiyorum ki zaten! Yazın terletiyor insanı.

Misk yine misk! Şeftali falan yok be. Sadece boğucu bir misk kokusu var. Erkek parfümü dese kimse itiraz etmezdi. Yazın terletiyor insanı.

Misk ağırlıklı klasik bir Narciso Rodriguez. Şeftali ve gül başlangıçta güzel ama misk hızlıca öne çıkıyor. Sonbahar kışa daha uygun.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri