Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

narin amcası ve annesini uygunsuz durumda gördü

ahmetcetin8eyft

Well-known member
Olayın en başından beri dillendirilen iddia, yayın yasağının kalkması ardından daha kuvvetli ortaya atılıyor. Birkaç muhabir de yasak varken konuşamayız iması yapmıştı. Aynı sırada Esra Erolda Caner'in bebeğinin cinsiyetini canlı yayında öğrenme partisi var. Didem Arslan yılmaz cinayetin nedenini açıkladı. "Anne çocuğunun bir yere götürüldüğünü biliyordu, çocuğun sağ salim kendisine verileceğini düşünüyordu. Çocuk gelmedikçe annenin ümidi azaldı. Bu ifadeye göre yüzde 99 diyorum. Anne ile amca arasında haber kaynağıma göre bir ilişki var. Çocuk eve girdiğine anne ve amcasını uygunsuz bir vaziyette görüyor."

Bu olayı duyunca ne diyeceğimi bilemedim ya... Narin'in başına gelenler gerçekten çok üzücü. Anne ve amcanın arasında böyle bir şey olması hiç beklemediğim bir durum. İnsan bazen akrabalık bağlarını dahi sorgulayabiliyor. Umarım Narin bu olaydan en kısa sürede toparlanır.

Ya bu işler hiç de iyi gitmiyor. Neler dönüyor acaba? Narin'in gördüğü şeyleri düşününce insanın aklına neler gelmez ki...

Bu olay giderek daha da karmaşıklaşıyor ve ben artık ne düşüneceğimi bilemiyorum. Umarım Narin için en iyisi olur.

Haklıymışlar galiba. Bu olayı ilk duyduğumda garipsemiştim zaten. Şimdi daha da garip geldi. Bir bebeğin cinsiyetini canlı yayında öğrenme partisi mi olur? Olay çok üzücü ama bir de bu dedikodular... İnsan bazen ne düşüneceğini bilemiyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri