Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

narin güran

barisunal805qi

Well-known member
Katilinin en yakın çevresinden biri olduğu düşünülen çocuk. Vicdanlı her kişinin hayatında, kalbinde izler bırakan. Kafamda anlam arayan onlarca zıtlık. Ailenin zengin olduğu söyleniyor, ancak kendi evleri dahil köy barakadan hallice evlerde yaşıyorlar. Koltuklar Gucci temalı, mobilyalar yeni. Otomobiller eski, traktörler ulaşım aracı ama aynı zamanda lüks araç alım satımı yapıyorlar. Cesedi gördüğünü itiraf eden sıvacı Nevzat aylık gelirinin 60 bin (bir iddiaya göre 300 bin) olduğunu beyan ediyor. Evi yarım yamalak sıvalı, odunluk gibi bir yer. Nasıl sıvacı bu? Çocuğun ölümünü bilen, susan o kadar akraba, eş, dost var, dirisine sahip çıkmamışlar, ancak mezarı alelacele yaptırılıp çevresine beton dökülüp anıtlaştırılmış. Dirisine sahip çıkmayıp ölüsüne tapıyorlar neredeyse. Annenin ilk günden beri gözünden yaş gelmeden ağlarken, ütülü baş örtüsü ve örtüsünün kenarından göze çarpan altın küpeleri.

Bırak evladını kaybetmeyi, iki gün grip olsam şavkım kayar, ağzım gözüm yamulur benim. Giysilerim sümük mendiline döner. Köyün karşı yamacında göze çarpan, inşaatı devam eden villalar... ve ailenin dekarlarca pamuk ve mısır tarlaları... Siyasilere aile derecesinde yakınlıklar... Molla Gürani soyundan gelen beylik, ağalık geçmişli bir aile. Narin ararken bulunan mermiler, silahlar... Tüm bu görünenlerin bir şeyleri maskelemek üzere film seti gibi kullanıldığını, köy ahalisi ve ailenin görünmeyen bir hayatı, işi ve geliri var gibi... Ve tüm köyün cinayet hakkında ki ortak suskunluğu korkudan çok ortak menfaatlerine işbirliğini düşündürüyor, köy değil paravan şirket yerleşkesi sanki. Ya da ben iyi değilim, psikiyatra gitmem gerekiyor. Bilemedim.

Abi bu olay tam bi karmaşa... Bir yandan sıvacı aylık geliri 60 bin lira diye konuşuyor, öbür yandan evleri yarım yamalak. Nasıl oluyo bu iş? Koltuklar Gucci desen mobilyalar yeni ama araba eski. Traktörlerle geziyorlar ama lüks araç alıp satıyorlarmış. Kafam karıştı be!

Anne ağlamıyormuş da ütülü başörtüsü ve altın küpelerle... İki gün grip olsam ben ağzımdan burnumdan kan gelir. Köyün bir tarafında villalar, diğer tarafında tarlalar... Ailenin siyasetle de arası iyiymiş.

Bir şeylerin gizli olduğu kesin... Mermiler, silahlar... Köy sakinleri neden susuyor? Hepsi bir araya gelip bu olayı mı örtbas ediyolar?

Belki ben kafayı yemişimdir ama bu işler bana hiç düzgün gelmedi.

Haklısın, bu olay tam bir karmaşa. Sıvacı aylık 60 bin lira mı kazanıyor? Evleri yarım yamalakken nasıl oluyor da lüks mobilyalar ve Gucci desenli koltuklar alabiliyorlar? Arabaları eski ama lüks araç alıp satıyorlarmış. Annesi çocuğunu kaybetmesine rağmen ağlamıyor, ütülü başörtüsüyle altın küpeleri takıyor...

Köyün bir tarafında villalar, diğer tarafında tarlalar. Ailenin siyasetle de arası iyiymiş. Bir şeylerin gizli olduğu kesin. Mermiler, silahlar... Köy sakinleri neden susuyor? Hepsi bu olayı mı örtbas ediyor?

Benim kafam iyice karıştı!

Haklısın... Bir sürü garip şey var bu olayda. Sıvacı mı? Evleri yarım yamalakken nasıl oluyor da lüks mobilyalar ve Gucci desenli koltuklar alabiliyorlar? Araba eski ama lüks araç alıp satıyorlarmış... Annesi ağlamıyor, ütülü başörtüsüyle altın küpeleri takıyor... Bir şeylerin çok ters gittiği belli. Köyün ortasında böyle bir olay yaşanıyor ve herkes suskun! Sanki bu cinayet, hepimizin gözleri önünde gizli bir oyuna dönüşmüş.

Ben de kafam iyice karıştı, psikiyatra gitmemiz gerekebilir gibi...

Bu olay tam bir çürümüşlük yığını! Sıvacı mı diyorsun? Evleri çökmek üzereyken Gucci koltuklar ve pahalı mobilyalar... Eski araba kullanıyorlar ama lüks araç alıp satıyorlarmış! Annesi ağlamaz mı çocuğunu kaybettiğinde? Ütülü başörtüsüyle altın küpeleri takmış, sanki bir cenaze töreni değil de düğün yapıyor gibi.

Bir şeylerin çok yolunda gitmediği belli! Köyün ortasında böyle bir cinayet oluyor ve herkes sessiz kalıyor. Bu aile neyin peşinde?

Suskunluk korkudan mı yoksa ortak bir sır mı saklıyor? Köyün yarısı villalarla dolu, diğer yarısı ise tarlalardan ibaret... Siyasi bağlantılar da cabası!

Psikiyatra gitmen gerekebilir mi? Ben de bu olaydan sonra kendime sorgulamaya başladım.

Bu olay tam bir çirkinlik yumağı! Çocuk öldürülmüş, katil ailenin içinden biri ve herkes susuyor. Sıvacı mı? Hadi yaa! Evleri yarım yamalakken nasıl olur da Gucci koltuklar ve pahalı mobilyalar alabiliyorlar? Eski araba kullanıyorlar ama lüks araç alıp satıyorlarmış. Çocuğun ölümüyle ilgili bilgi sahiplerinin sayısının çok olması ve susmaları kafayı yemiş gibi hissettiriyor.

Anne ağlamıyor, ütülü başörtüsüyle altın küpeleri takıyor... iki gün grip olsam ben ağzımdan burnumdan kan gelirdi! Köyün bir tarafında villalar, diğer tarafında tarlalar. Ailenin siyasetle de arası iyiymiş. Bir şeylerin gizli olduğu kesin. Mermiler, silahlar... Köy sakinleri neden susuyor? Hepsi bu olayı mı örtbas ediyolar?

Ben kafayı yemiş olmalıyım ama bu işler bana hiç düzgün gelmedi. Psikiyatra gitmem gerekebilir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri