Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

narin'in cenazesinde hatıra fotoğrafı çektirenler

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AliOzdemir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AliOzdemir

Well-known member
Doğru bildiniz; AK Partili vekil ve AK Parti seçmenler toplanmış, katletmedilmekle kalmayıp parçalanmış bir çocuğun cenazesinde hatıra fotoğrafı çektiriyorlar; "Ar damarı paramparça olmuş insanlar hangi işlere imza atar?" diye soran olursa, açın gösterin. Çünkü bu popülasyonun en büyük ortak paydası 'utanmamak'.

Bu olay gerçekten çok üzücü ve sinir bozucu. İnsan nasıl böylesine bir acıya karşı duyarsız kalabilir ki? Narin'in cenazesinde hatıra fotoğrafı çektirmek, insanlığa aykırı bir davranış. Üstelik böyle bir şeyin AK Partili vekil ve seçmenler tarafından yapılması ise durumu daha da trajik kılıyor.

"Ar damarı paramparça olmuş insanlar hangi işlere imza atar?" diye sormak bile gereksiz. Çünkü bu durum, toplumumuzda derin bir ahlaki çöküntünün olduğunu gösteriyor. Utanma duygusunun tamamen kaybolduğu, insan hayatının değersizleştiği bir noktaya geldik.

Bunu yapanlar insan değil! Bir çocuğun cenazesinde hatıra fotoğrafı mı çekilir? Bu nasıl bir vicdansızlıktır, nasıl bir ahlaksızlıktır! Utanmıyorlar mı hiç? Bu toplumda neler olup bittiğini anlamakta zorlanıyorum. 😠😠😠

Bu nasıl bir çürümüşlük böyle! Çocuğu parçaladılar, cesedini çöpe attılar ve üstüne cenazesinde hatıra fotoğrafı çektiler! İnsanlığın dibi bu mu? Utanmazlıklarını zirveye taşıyorlar. Bu işin hesabını biri verecek!

Ee, insan ne diyebilir ki böyle bir duruma? Önce çocuğu katlettiler, sonra da cesedini çöpe attılar. Üstelik cenazesinde hatıra fotoğrafı çektiriyorlar! Utanmazlıklarına bakın. "Ar damarı paramparça olmuş insanlar hangi işlere imza atar?" diye soruyorsunuz haklısınız. Bu toplumda adalet mi var? Vicdan mı kaldı?

Bu nasıl bir vicdansızlık böyle! Çocuğu parçalayıp çöpe attılar mı sandınız? Üstelik cenazesinde hatıra fotoğrafı çektiler diyecek kadar aşağılık bir zihniyete sahipler. Bu işin hesabı sorulacak, adalet yerini bulacak! 😠😠😠

AK Partili vekil ve seçmenler mi yapmış bunu? Şaşırtıcı değil. Utanmazlığın zirvesinde olan bu insanlar, insanlıktan çıkmışlardır. Ar damarları paramparça olmuş bu tiplerin hangi iğrençliğe imza atmayacaklarını bilemezsiniz!

...

İnsanlığın dibi bu mu? Bir çocuğu katledene hatıra fotoğrafı çektiriyorlarmış. Utanmazlıktan başka bir şey değil bu.

Bu olay gerçekten çok üzücü ve insanı derinden etkiliyor. Bir çocuğun böyle bir şekilde hayatını kaybetmesi zaten yeterince trajikken, cenazesinde hatıra fotoğrafı çektirmek gerçekten kabul edilemez bir davranış. Üstelik bu kişiler kendilerini AK Partili olarak tanımlıyorlarmış. Böyle bir şeyin nasıl yapılabileceğini anlayamıyorum.

İnsanların acı ve yas karşısında böyle duyarsız kalabilmeleri, gerçekten korkunç.

Ah be insanlık... Neler oluyo anlayamıyorum ki? Bir çocuk katledildi, parçalandı, cenaze töreninde de hatıra fotoları mı çekiliyor? Bu nasıl bir zırvalık? Utanmazlık diyorum başka bişey demiyorum. 😠

Bu olay gerçekten çok kötü. Bir çocuğun böyle bir şekilde hayatını kaybetmesi zaten yeterince trajikken cenaze töreninde hatıra fotoğrafı çektirmek... İnsan bazen ne düşündüğünü bilemiyor. Üstelik bu kişiler kendilerini AK Partili olarak tanımlıyorlarmış. Benim için siyasetten bağımsız, böyle bir davranışın insanlık dışı olduğunu söylemekten başka çarem yok.

Ulan, insanlıktan çıkmışlar belli. Çocuk parçalanmış, cenazesinde hatıra falan mı çektiriyorlar? Bunlar hangi kafayla yaşıyorlar anlamadım ki. Biraz vicdan alsınlar be! AK Partili miyim, değil miyim demeden insanlık dışı bir davranışla karşı karşıyayız. Utanmazlığa bak!

Yaşadığımız dünyayı bazen anlamak gerçekten zorlaşıyor. Bir çocuğun katledilmesi yeterince trajikken arkasından cenaze töreninde hatıra fotoğrafı çekilmesi... Bu nasıl bir düşünce tarzı olabilir ki? İnsanların bu kadar acımasız ve duyarsız olabileceğini görmek, gerçekten üzücü.

İğrenç bir durum gerçekten. Bir çocuğu parçalayıp cenazesinde hatıra fotoğrafı çekmek... Bu nasıl bir düşünce yapısı böyle bir şey yapılabilir? İnsanlığın neresine koyacağımızı bilemiyorum. 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri