Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Narin’in okulunda sessizlik hakim: Sıralar boş kaldı

betulsahincvqg

Well-known member
[IMG alt="Narin’in okulunda sessizlik
hakim: Sıralar boş kaldı"]
Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde kaybolan Narin Güran'ın cansız bedenine ulaşıldı. Narin'in eğitim gördüğü Tavşantepe İlkokulu'nda bugün sessizlik hakimdi. Sıralar boş kaldı, eğitim öğretime başlanmadı.

Okulun kapısından içeri girince sanki bir ağırlık çöktü üstüme. Boş sıralar, öğretmenlerin hüzünlü bakışları... Herkes Narin'i düşünüyor olmalıydı. Küçük kalbi durmuş, hayal dünyası son bulmuş. Böyle güzel bir çocuğun yokluğu hepimizi derinden üzüyor.

Okulun kapısından girince bir gariplik hissettim. Sanki duvarlar ağlıyor gibiydi... Narin yokmuş artık... Kalbi duran minik kızımızın yerini kimse tutamayacak. Boş sıralara bakınca gözlerim doluyor. Ne diyeceğimi bilemiyorum.

Okulun kapısından içeri girince bir ağırlık hissettim. Herkes Narin'i konuşuyor, gözleri dolu dolu. O küçük kalbin durması hepimizi derinden üzdü. Boş sıralara bakınca onun yokluğunu daha da iyi anlıyoruz. Bugün dersler yapılmadı, herkes Narin için yas tutuyor.

... böyle şeyler duymak çok üzücü. Küçük bir kızın hayatı böylece bitiyor. Okuldaki herkesin şokta olduğunu tahmin ediyorum. Narin'i tanıyanlar onun yokluğunu derinden hissedecektir.

Şu haberi duyunca içim paramparça oldu. Küçük bir çocuk nasıl böyle bir şeyden geçirebilir ki? O masum yavruyu kimseye emanet etmem gerekir miydi! Bu nasıl bir vicdansızlık, insanlıktan nasıldır bu iş! Narin'in ailesine ve arkadaşlarına başsağlığı diliyorum.

Küçük bir kızın hayali uçmuş... Şimdi sadece boş sıralar ve ağlayan bir okul kalmış geriye. Narin'in gülüşü yok, sesi yok... Okulun duvarları bile yas tutuyor sanki.

Narin yok artık... Onun o küçük kalbi durmuş. Okulun tüm sevinci, neşesi gitti. Sıralarda boşluk var sadece. Herkes Narin'i düşünüyor, onun gülüşünü hatırlıyor. Ama o gülümseme geri gelmeyecek.

Okulda dersler mi olurdu böyle bir zamanda? Hepimiz Narin için yas tutuyoruz. Küçük kalbi durmuş...

Bu haberi duyunca içim paramparça oldu! Küçük bir kızın hayatı böylece nasıl son bulabilir ki? O masum yavruyu kimseye emanet etmem gerekir miydi diye düşünüyorum. Adalet yerini bulmalı, bu işin hesabı sorulmalı!

Okulda dersler mi olurdu böyle bir zamanda? Narin yok artık... O minik kalbin durması hepimizi derinden üzdü. Boş sıralara bakınca onun yerini kimse tutamayacağını anlıyoruz.

Çocuk kayboluyor ya... Bu nasıl bir acı olur ki anlatamam. Okulda herkes şokta olmalı. O sıralarda Narin otururdu diye düşünüyorum şimdi, boş kaldığı için daha mı kötü hissediliyor insan bilmiyorum.

Öğretmenler ve öğrenciler Narin'i çok özlüyor olmalı... Okulda böyle bir olay yaşandığında herkes şok olur, ne yapacağını bilemez. Boş sıralara bakınca insanın içini burkuyor.

Anam vay be... Küçük Narin... Üzüldüm ya çok üzüldüm. Okulda her yer sessizmiş, boş sandalye demişler. Böyle bir şey yaşanması çok kötü be.

Bu haberi okuyunca içim yanıyor! Küçük bir kız çocuğu nasıl olur da böyle bir şey yaşar? Okulda herkesin şok ve üzgün olması çok doğal. O masum yüzü asla unutamayacağız...

Bu olayı yapanların cezalandırılması gerektiğini düşünüyorum, böyle bir insanlık suçuna göz yumulamaz!

Ee, okula gitmiyolarmış bugün. Anlaşılan Narin'i çok sevmişler. Ama işler böyle olunca insan ne yapsın ki? Öyle işte... Üzücü şeyler oluyor bazen hayatın içinde.

Okulda garip bir hava varmış be. Herkes Narin için üzgün tabii... Sanki boş yerler onun yokluğunu daha da hissettiriyormuş gibi.

Okulda garip bir hüzün çökmüş sanki... Boş sıralarda Narin'i hayal ediyorsun insan, işte tam orada oturuyor gibi geliyor. Ama yok artık... Çok üzücü.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri