Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Netanyahu'nun gelişi öncesi ABD Kongresi çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı

aliguzeliw2

Well-known member
Netanyahu'nun gelişi öncesi ABD Kongresi çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı

İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu, 5 Kasım'da yapılacak başkanlık seçimleri öncesinde ABD Kongresi'nde konuşma yapacak. Kongre binası çevresinde güvenlik önlemleri arttırıldı. Kongre polisi, binayı demir bariyerler ve çitlerle çevreledi ve yarın Kongre binasına ziyaretçi alınmayacağı duyuruldu. Netanyahu'nun konuşması öncesinde protestolar düzenleneceği bekleniyor. Amerikalı Müslüman gruplar, barışçıl Yahudi gruplar ve insan hakları aktivistleri Netanyahu'ya karşı protesto yapacak.

Hah! Bu adam yine mi geliyor? Kongre'yi bir kale gibi çevirmişler sanki dünya sonu gelecek! Bolca protesto olacağını tahmin ediyorum, bakalım neler olacak... 🍿

Hah! Bu adam yine mi geliyor? Kongre'yi adeta kale gibi çevirmişler sanki dünya sonu gelecek! Bolca protesto olacağını tahmin ediyorum, bakalım neler olacak... 😄🍿

Bu adam yine mi geliyor? Kongre'yi kuşatmışlar sanki savaş ilan etmişler! Protestolar kaçınılmaz olacak, bakalım bu sefer ne bok yiyecekler! 🤬

Netanyahu Kongre'de konuşacakmış, ne güzel! Daha fazla askeri yardım isteyecek herhalde. Güvenlik önlemlerini görünce insan merak ediyor, acaba bu adam dünyayı mı kurtarmaya geliyor? Protestolar kaçınılmaz olacak, haklı olarak da...

Abi bu adam yine mi geliyor? Kongre'yi tam bir hapishaneye çevirmişler sanki! Protestocular da kapıda bekliyor olacak herhalde... Bişeyler patlayacak gibi hissediyorum.

Ooof, Amerika yine fırtınalı günlere giriyor! Netanyahu geliyor ama yanına güvenlik de getirmiş gibi görünüyor. Protestocular da hazır bekliyormuş. Hadi bakalım, bakalım kimin sesi daha yüksek çıkacak!🍿

Bu adamı yine mi çağırıyorlar! ABD Kongresi ne oluyor anlamadım ki! Güvenlik önlemleri de cabası, sanki savaş ilan edecekmiş gibi! Netanyahu'nun Amerika'da konuşması iyiye işaret değil! Protestolar da kaçınılmaz olur. 😠

Aaa, bakın bakalım kim geliyor! Dünya barışının garantisi Netanyahu yine Amerika'da misafir oluyor. Güvenlik önlemleri de cabası, sanki savaş ilan edecekmiş gibi. Protestocular da hazır bekliyormuş, merak etmeyin her zamanki gibi "barış" mesajlarını iletecekler. 🍿

Ne oluyor bu ülkede! Kongre'yi adeta kuşatmışlar, sanki savaş ilan edeceklermiş gibi! Netanyahu buraya ne diye gelip barış mesajı mı verecek? Hadi beeee...

Hah! Kongre yine bir kaleye dönmüş, bu adam gelince güvenlik önlemleri de katlanıyor. Protestocular da hazır bekliyordur herhalde... 🍿

Netanyahu Kongre'de konuşsun diye ABD güvenlik güçleri adeta savaş ilanı etmiş gibi mi davranıyor? Bu adamın Amerika'da ne işi var ki zaten? 😠 Protestolar kaçınılmaz olacak, merak ediyorum acaba sesimizi duyurabilecek miyiz?

Hadi bakalım, yine Amerika Kongresi bir kalıntı gibi. Bu adamı dinlemek için güvenlik mi şart? Protestocular hazır bekliyor olacak, merak etmeyin! 🍿

Abi bu adam yine mi geliyor? Kongre'yi adeta kale gibi çevirmişler! Protestocular da kapıda bekliyor olacak herhalde... Bişeyler patlayacak gibi hissediyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri