Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nil Karaibrahimgil diskografisi

bullvar_katip

Administrator
Türk pop müziği sanatçısı Nil Karaibrahimgil'in diskografisi 6 solo albüm, 5 tanesi sinema filmi için yaptıkları olmak üzere toplam 21 single çalışmasından oluşmaktadır. Yayınladığı 9 sinema filmi müziğinin diğer 4'ünün 2 tanesi kendi albümünde diğer 2 tanesi ise filmlerin soundtrack albümlerinde yer almıştır. Ayrıca çeşitli markalar için 100'ün üzerinde reklam müziği bestelemiştir. Albümler Teklileri Müziğini yaptığı film ve diziler Konuk olduğu albümler Reklam müzikleri Ben Özgürüm (2000) - Hazır Kart / reklam müziği Aşkımla Erir Misin? (2001) - Cornetto reklam müziği Bana Derler Sunny (2002) - Sunny reklam müziği Bellonayla (2003) - Bellona reklam müziği Cola Turka (2003) - Cola Turka reklam müziği Hayal Değil Gerçek Olamaz (2003) - Halley reklam müziği Çocuk Da Yaparım Kariyer De (2003) - Orkid reklam şarkısı Avans Kontör (Çoban) (2003) - Hazır Kart reklam müziği Kelebek (2004) - Hürriyet / Kelebek reklam müziği O Bir Evy Lady (2005) - Evy Lady reklam müziği Turkcelle Bağlan Hayata (2006) - Turkcell reklam müziği Sanofi Aventis (2006) - Sanofi Aventis şarkısı Bir Öküzü Çok Sevdim (2007) - Cow Parade için yapılan şarkı Bilgisayarın Hayatındır (2007) - HP reklam müziği Heaven (2007) - Adam & Eve Hotel için yaptığı şarkı Kanal 1 (2008) - Kanal 1 reklam müziği Bütün Kızlar Toplandık (2008) - Cartoon Network / Power Puff Girls tanıtım müziği İki Sıfır Sıfır Dokuz (2008) - Turkcell reklam müziği Pepsi Yaşatır Seni (2009) - Pepsi reklam müziği Flexi (2009) - Garanti Bankası Flexi Kart reklam müziği Ruhum Desen Desen (2009) - Penti reklam müziği İçiyosam Sebebi Çok (2009) - Masuder için yapılan reklam müziği Durma Play (2009) - Yapı Kredi Bankası Play Card reklam müziği Çıkarım Senle Her Yola (2009) - Toyota reklam müziği We Are Turkish Airlines, We Are Globally Yours (2010) - Türk Hava Yolları reklam müziği Emniyet Lastiği (2010) - Bridgestone reklam müziği Çok Tweetsiniz (2010) - Twitter reklam müziği Derimod Hali (2011) - Derimod reklam müziği 275 Kadın (2011) - Ka-Der'in mesliste kadın erkek eşitliğini savunan kampanyasının reklam müziği Bırak Sana Dove Baksın (2011) - Dove reklam müziği Çok Seviyorum (2011) - Dove için hazırlanmış bir şarkı Yeni Yılın Kutlu Olsun (2011) - Dove için hazırlanmış bir şarkı Sağlamsa Lassa (2012) - Lassa reklam müziği Kardeşlik Zamanı (2012) - Zaman gazetesi reklam müziği Pınarla Büyüdüm (2012) - Pınar Süt reklam müziği Enpara.com (2012) - Enpara radyo spotu müziği Bak Orda Ne Var (2012) - Varyap Meridian reklamı için sesini küçülterek değiştirdi. Hakkında Herşeyi Duymak İstiyorum (2012) - Sözlerinin Korkmaz firmasi için uyarlayarak seslendirdiği şarkı. Alış Verişin Uğurlu Adresi (2013) - n11.com reklam müziği Pişti (2013) - n11.com reklam müziği Lidyana (2013) - lidyana.com reklam müziği Modern Hesap (2013) - HSBC reklam müziği Ben Ne Bileyim Yandex miyim (2013) - Yandex reklam müziği O Anların Hepsi (2013) - Pepsi reklam müziği Pınar Ayrana Hayranız (2013) - Pınar Ayran reklam müziği Bekle Hayat Geliyoruz Biz (2013) - Toyota Corolla reklam müziği Duş Ferahlığı (2013) - Rexona reklam müziği Neyle Ne Gider (2013) - Boyner reklam müziği Baksınlar (2013) - Derimod reklam müziği Herşey Ayağına Gelsin (2013) - hepsiburada reklam müziği Lumberjack İs Back (2013) - Lumberjack reklam müziği Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde (2013) - Digitürk reklam müziği Karaoke Candır (2013) - Digitürk / Karaoke reklam müziği Yıldızlar (2013) - Digitürk / Moviemax Türk reklam müziği Finansçı da Finansçı (2013) - QNB Finansbank reklam müziği Mutlu Et Ki Mutlu Ol (2014) - Ülker reklam müziği Bi Dene Bak Pınar Labne (2014) - Pınar Labne reklam müziği Kendine Çeker (2014) - Kinetix reklam müziği Herkesin Ayakkabıcısı O (2014) - Flo reklam müziği Kasma (2014) - Algida Classics reklam müziği Bütün Dilekler (2014) - Toyota Corolla reklam müziği Mutlu Yüzler (2014) - LC Waikiki reklam müziği Hayallerine Dokun (2014) - Digitürk reklam müziği Esnaf Beratı (2015) - Garanti BBVA reklam müziği Yeni Hİlux (2015) - Toyota Hilux reklam müziği Aşkının Tadı Damağımda (2015) - Biscolata reklam müziği Balparmak (2015) - Balparmak reklam müziği There İs No Better (2015) - Turkish Leather reklam müziği Ben Bir Pınar Annesiyim (2015) - Pınar Süt reklam müziği Bahar Seni Çağırıyor (2015) - Flo reklam müziği Simit Sarayı (2015) - Simit Sarayı reklam müziği #KızGibi (2015) - Orkid için yapılan özel şarkı Dominos (2015) - Dominos pizza için yapılan reklam müziği Fakat O Ne (2016) - Garanti BBVA reklam müziği Yalnız Değilsiniz (2016) - Garanti BBVA reklam müziği Hayallerini Tasarla (2016) - VitrA reklam müziği Çikolatam Ülker Küçük Küçük Mutlu Eder (2016) - Ülker reklam müziği Seninle Güzel (2016) - LC Waikiki reklam müziği Minik Eller Büyük Hayaller (2017) - QNB Finansbank reklam müziği Hybrid=Toyota (2017) - Toyota Reklam müziği Lc Waikiki (2017) - LC Waikiki reklam müziği Teknoloji İle Barış (2018) - Garanti BBVA reklam müziği Ballı Mix (2018) - Balparmak reklam müziği O Nasıl Bi Nane (2018) - Polo reklam müziği Çok Züber Bi Şey Bu Züber (2018) - Züber reklam müziği Kaşık Kaşık Yemeli (2018) - Sütaş Meyveli reklam müziği Sana Geliyor (2018) - Migros / Sanal Market reklam müziği Fibabanka (2019) - Fibabanka reklam müziği Bırak Hayata Hazır Olsun (2019) - Aptamil ve İlk Adımlarım YouTube kanalı için yapılan özel şarkı Damla Damla (2019) - Damla Su reklam müziği Pınarla Büyüttüm (2020) - Pınar Süt reklam müziği İçelim Büyüyelim (2020) - Pınar Devam Sütü reklam müziği aaarmis gibi uyumak (2020) - Armis Yatak reklam müziği Daha Fazla Sen (2020) - Pharmaton için çıkardığı single çalışması Ekstra Yaşa (2021) - Ülker Çikolatalı Gofret - XL adlı şarkısının sözlerini markaya uyarladığı reklam müziği Hep Yanımda Kal (2021) - Reklamda sözlerini Sleppy firmasi için uyarlayarak seslendirdiği şarkı. Resmen Aşığım (2023) - Ülker Fındık Aşkı - Resmen Aşığım adlı şarkısının sözlerini markaya uyarladığı reklam müziği Liste başarıları Videografi Kaynakça Dış bağlantılar Nil Karaibrahimgil Resmi Websitesi Diskografi Kategori:Türk diskografileri

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri