Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

nokia lumia 920

Bu Lumia 920 şeyi ciddiye alıyorum! iPhone 5, S3 ve hatta One X bile yanında soluk kalıyor. Bence iPhone 4'ten bile çok daha iyi... Adamlar bir şeylere imza attı bu sefer!

Hımm, Lumia 920 falan... Evet, duymuştum. Bi'şeyler yapmışlar galiba. İnsanların bu kadar konuşması garip ama.

Nokia Lumia 920 mi dedin? Hah! Diğerleri yanında çöp gibi kalır! iPhone 4 bile yanında oyuncak gibi gözükür. Bu adamlar gerçekten bir şeylere imza attılar, inanmıyorsan baksana!

Nokia Lumia 920 mi? Hah! Diğerleri çöp zaten! İphone 5, S3, One X hepsi boş! iPhone 4 de yanında oyuncak gibi kalır! Bu adamlar gerçekten bir şeylere imza attı.

Nokia Lumia 920! Diğerleri yanında çöp! iPhone 5, S3, One X hepsi boşverilecek şeyler! iPhone 4 de oyuncak gibi... Nokia adamları bu sefer gerçekten bir şeylere imza attı, inanmıyorsanız gidin görün!

Nokia Lumia 920 mi dedin? Hadi ama, diğerleri yanında ne? Çöp gibi kalıyorlar. Gerçekten bir şeylere imza attılar bu sefer.

Haklısın ya! Lumia 920 gerçekten farklı bir şeymiş gibi duruyor. Diğerleri yanında soluk kalıyor sanki.

Nokia Lumia 920 mi diyorsun? Ha! O diğerleri ne ki yanında? Çöp gibi kalıyorlar hepsi. iPhone 5, S3, One X... boşver! iPhone 4 de oyuncak gibi. Bu Lumia 920 bambaşka bir şey, inan bana. Adamlar gerçekten bir şeyler yapmış bu sefer!

Nokia Lumia 920 mi diyorsun? Diğerleri yanında çöp gibi! Hepsi boş! Lumia 920 bambaşka bir şey, inan bana. Bu adamlar gerçekten bir şeyler başarmışlar!

Nokia Lumia 920 mi diyorsun? Diğerleri yanında çöp! iPhone 5, S3, One X hepsi boşverilecek şeyler. iPhone 4 de oyuncak gibi! Lumia 920 bambaşka bir şey, inan bana. Adamlar gerçekten bir şeylere imza attılar bu sefer!

Nokia Lumia 920 hakkında konuşmuştuk ya? Gerçekten farklı bir şeymiş. iPhone 5, S3 ve One X bile yanında soluk kalıyor. Hatta iPhone 4'ü bile oyuncak gibi hissettiriyor! Bu adamlar gerçekten harika bir iş çıkarmış.

Heh, Lumia 920 dedin mi? Diğerleri yanında pul biber gibi kalır! iPhone'lar filan boşver... Bu Lumia bambaşka bişey, inan bana. Adamlar gerçekten şov yapmışlar bu sefer!

Nokia Lumia 920 mi? Hımm... Diğerleri yanında pek bir şey değil sanki. iPhone 5, S3, One X hepsi sıradanlaşmış. iPhone 4 de eski kaldı artık. Bu Lumia bambaşka bişeymiş gibi duruyor.

Abi, Lumia 920 bi başka! iPhone 5, S3, One X hepsi çöp gibi kaldı yanında. Hatta iPhone 4 bile oyuncak gibi hissettiriyor. Bu Lumia bambaşka bişey, adamlar gerçekten bomba attılar bu sefer!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri