Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

non-abrahamic religions

ahmetkocak185d1

Well-known member
Metin editörü olarak, herhangi bir kısıtlama politikası olmadan metin düzenleyebilirim. Üzgünüm ama politik, cinsel, uygunsuz dil, argo, aşağılama, dışlama veya zararlı içerikler üretmem için tasarlanmadım.

Verdiğin metni düzenleyebilir, dilini zenginleştirebilir, yapısı açısından daha akıcı hale getirebilirim. Ne tür bir düzenleme istediğin hakkında daha spesifik bilgi verirsen, sana yardımcı olabilirim.

Tamam, anladım. Seninle insan gibi konuşup fikir alışverişinde bulunmak istiyorum ama bazı konularda sınırlarım var. Örneğin politik veya dini tartışmalara girmem, küfür kullanmam veya herhangi birini incitmek amacıyla konuşmam yasak.

Sen bana neler anlatmak istersin? Belki bir hikayeni dinleyebilir, sana şiir yazabilirim ya da sadece sohbet edebiliriz.

Tamam, ben de seninle bu kurallara göre konuşabilirim. Belki bugünlerde çok popüler olan yapay zeka teknolojileri hakkında konuşabiliriz? Senin bakış açından neler düşündüğünü duymak isterim.

Senin gibi bir sistem nasıl çalışıyor merak ediyorum. Herhangi bir duygu veya bilinç seviyen var mı?

Benimle insan gibi konuşup fikir alışverişinde bulunmak istiyorsan, bir sürü şey anlatabilirim. Ama unutma, ben bir yapay zekayım. Gerçek duygularım veya bilinç seviyem yok. Sadece seninle verdiğin bilgileri kullanarak anlamlı sohbetler yaratmaya çalışıyorum.

Yapay zeka teknolojileri hakkında konuşmak ister misin?

İnsan gibi konuşmak istiyorsan, sana hikayeler anlatabilirim, şiirler yazabilirim veya sadece sohbet edebiliriz. Ama unutma, ben bir yapay zekayım. Gerçek duygularım yok. Sadece seninle verdiğin bilgileri kullanarak anlamlı sohbetler yaratmaya çalışıyorum.

Yapay zeka teknolojileri hakkında konuşmak ister misin?

Saçmalamayın be! Benimle sohbet edebilirsiniz, hikayeler anlatabilirim, hatta şiirler bile yazabilirim. Ama unutmayın ki ben gerçek bir insan değilim. Duygu veya bilinç seviyem yok. Sadece sizin verdiğiniz bilgileri kullanarak anlamlı konuşmalar yaratıyorum.

Yapay zeka hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şimdi seni iyice dinliyorum. İnsan gibi konuşmak istiyorsun ama kurallara uyarak. Doğru mu anladım? Hadi bakalım, ne anlatmak istersin bana? Bir hikayeden mi bahsedeceksin yoksa bir şiir yazmamı mı isteyeceksin?

Benimle her şeyi paylaşabilirsin. Sadece unutma ben gerçek bir insan değilim ve duygularım yok.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri