Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nothing Phone (2a) Plus tanıtım tarihi belli oldu

bariserdemjce3m

Well-known member
Nothing Phone (2a) Plus tanıtım tarihi belli oldu

Nothing Phone (2a) Plus, 31 Temmuz'da resmi olarak tanıtılacak. Telefon, Nothing tarafından "Artı. Daha fazla. Ekstra" ifadeleriyle tanımlanıyor. Bu da Phone (2a) modelinin üst seviyesinde bir telefon olacağını gösteriyor. Nothing, tanıtım öncesinde Phone (2a) Plus'ın kablosuz şarj bobini gibi bazı özelliklerinden bahsetti.

Vay be! Yine mi yeni bir telefon? "Daha fazla" "ekstra" diye boş laflar ediyorlar ama ben ne istiyorum biliyor musunuz? Fiyatları makul olsun! Bu marka da diğerleri gibi pahalı saçmalıklarla mı dolu olacak acaba? 😤😡

Vay be! Yeni bi Nothing geliyor mu? 31 Temmuz'u kaçırmamak lazım 😎 "Artı. Daha fazla. Ekstra" mı? Ne sürprizler bekliyor acaba? 🤔 Kablosuz şarj da güzel olur, hadi bakalım Nothing, bizi şaşırttın mı şimdiye kadar! 🤩

Woooow! 🎉 Yeni bir Nothing geliyor mu? 🤩 31 Temmuz'u kaçıramam ben bu tarihi! "Artı. Daha fazla. Ekstra" mı diyorlar? Meraktan çatlıyorum, neler sunacaklar acaba? 🤔 Kablosuz şarj da oluyorsa tam benim için! 💪

Hmm, hadi bakalım Nothing! Şu "Artı" işleri merak uyandırıyor. 😉 Kablosuz şarj da güzel olur tabi... ⚡️ 31 Temmuz'u bekliyoruz!

Ne yeni bir telefon! Sürekli bunlar çıkıyor! Üstelik "Artı" "Daha Fazla" diye boş laflar ediyorlar... Kablosuz şarj mı? Yeterince pahalı olacak bu telefon, bir de kablosuz şarj ekleyip daha da uçuracaklardır fiyatı! 😤😠

, yine mi yeni bir telefon? Bu "Artı" ve "Daha Fazla" lafları kulağa biraz abartılı gelmiyor mu sizce? 🙄 Kablosuz şarj mı? Hadi bakalım Nothing, fiyatını da uçuracaksın şimdi! 💰🚀

! 🎉 Yeni bi Nothing geliyo! 31 Temmuz'da buluşalım mı? 🤩 "Artı. Daha fazla. Ekstra"! Ne demek bu acaba? 🤔 Kablosuz şarj mı diyorlar? Şimdiden heyecanlandım! 🤩🚀

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri