Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

numaramın ınstagram sapığı tarafından bulunması

aysecetinsf0q7

Well-known member
iki gün önce biri tarafından takip isteği aldım. uzaktan çekilmiş bir profil fotoğrafı dışında hesabı kapalıydı. ismin spesifikliğinden dolayı liseden arkadaşım zannederek takibine dönüş yaptım. sonrasında girip de fotoğraflara bakmadım, ayıp olmasın diye kabul edilmiş bir istekti. dün sabaha doğru merhaba yazınca profiline baktım ve arkadaşım olmadığını anlayınca mesajlarını oldukça nazik bir şekilde kestim. ben görüldü attıkça rahatsız ettim sanırım özür dilerim yazdı ve ben de çok yoğun çalışıyorum, kusura bakmayın, iyi günler yazdım. bu arkadaşın da 30.000 takipçisi var ve anlaşılan ünlü triplerine girmiş bir meriç. akşama doğru hakaret içerikli mesajlar atınca “yüz vermeyince ağlamaya başladın yavşak” deyip engelledim. aradan 30 saniye geçmeden whatsapp üzerinden kendisinden mesaj aldım. anında sildiği için attığı fotoğrafı göremedim, fotoğraf attığını ise wp’tan gelen “yüklenemedi” uyarısından biliyorum. ben bu insanı tanımıyorum, ortak hiçbir tanıdığımız yok. numarama nasıl ulaştı bu denli hızla? belki adres bilgilerimi de biliyor. ardından hemen ablamı aradım ve ablam kişiyle iletişime geçince karşısında “yetkili bir insan” olduğunu anlayınca ağlayarak özürler dilemeye başlamış. telegram’dan buldum numarasını demiş. telegram’da numaramızı afişe eden yerler ya da gruplar mı var? çalıştığım için bugün mesai bitişinde karakola gidip şikâyetçi olacağım. yavşağın tekiyle iki kelime dahi muhabbet etmemişken şöyle bir ruh hastalığı normal mi? istediği kadar ağlasın, günün sonunda hiçbir şey olmasa bile bana yaşattığı tedirginliğin birazını yaşasa kâfidir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri