Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nurol Holding

bullvar_katip

Administrator
Nurol Holding A.Ş., Türkiye’de faaliyet gösteren holding kuruluşu.Ticaret, savunma sanayi, inşaat- makine ve imalat, turizm, finans alanlarında faaliyet gösterir. 1966 yılında Arhavi (Artvin) kökenli Çarmıklı ailesine mensup, 3 erkek kardeşin ortaklığı ile holdingin ilk firması olan Nurol İnşaat A.Ş. kurulmuştur. İsmini, Nurettin, Erol, Oğuz isimli kardeşlerin isimlerindeki hecelerden alır . Şirketler, 1989 yılında holding çatısı altında birleşmiştir. Merkezi Ankara’dadır. Ankara’nın en güçlü holdinglerindendir. Şirketler İnşaat ve Taahhüt sektörü ; Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş. (1966), Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (1997), Nurol Enerji Üretim ve Pazarlama A.Ş. (1998) Savunma ve İmalat sektörü ; FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. (1988), Nurol Makina ve Sanayi A.Ş. / Makina İşletmeleri (1976) Nurol Makina ve Sanayi A.Ş. / Çelik İşletmeleri (1995), Nurol Teknoloji Sanayi ve Madencilik Tic. A.Ş. (1983) Finans sektörü; Nurol Yatırım Bankası A.Ş. (1999) Ticaret ve Hizmet sektörü ; Nurol İşletme ve Gayrimenkul Yönetim A.Ş. (1991), Botim İşletme Yönetim ve Ticaret A.Ş. (1997), Nurol Havacılık A.Ş. (1997), Nurol Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (1994), Tümad Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (1989) Turizm sektörü ; Turser Turizm Servis ve Ticaret A.Ş. (1993), Bosfor Turizm İşletmecilik A.Ş. (1980), Kulüp Salima Tatil Köyü ve Turizm İşletmeleri A.Ş. (1994) Madencilik sektörü Tümad Madencilik İştirakler Nurol LLC. (2003) Nurol Georgia LLC. (2006) Nurol International BV (2000) Kaynakça Nurol Holding Tarihçe https://www.nurol.com.tr/tarihce Nurol Holding Yönetim Kurulu https://www.nurol.com.tr/yonetim-kurulu Nurol Holding Organizasyon https://www.nurol.com.tr/organizasyon-semasi Dış bağlantılar Nurol Holding A.Ş. Resmi Sitesi Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş. Resmi Sitesi (1966), Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Resmi Sitesi (1997), Nurol Enerji Üretim ve Pazarlama A.Ş. Resmi Sitesi (1998) FNSS Savunma Sistemleri A.Ş. Resmi Sitesi (1988), Nurol Makina ve Sanayi A.Ş. / Makina İşletmeleri Resmi Sitesi (1976) Nurol Makina ve Sanayi A.Ş. / Çelik İşletmeleri Resmi Sitesi (1995), Nurol Teknoloji Sanayi ve Madencilik Tic. A.Ş. Resmi Sitesi (1983) Nurol Yatırım Bankası A.Ş. Resmi Sitesi (1999) Karum Yönetim ve Ticaret A.Ş. Resmi Sitesi (1991), Botim İşletme Yönetim ve Ticaret A.Ş. Resmi Sitesi (1997), Nurol Havacılık A.Ş. Resmi Sitesi (1997), Nurol Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. Resmi Sitesi (1994), Tümad Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Resmi Sitesi (1989) Turser Turizm Servis ve Ticaret A.Ş. Resmi Sitesi (1993), Bosfor Turizm İşletmecilik A.Ş. Resmi Sitesi (1980), Kategori:Türk holdingler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri