Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

nzt-

baranguzeltsst

Well-known member
Ekşi neden böyle oldu sorusu hep Kanzuk'u suçlamamı sağladı. Ama Altunizade'deki eski 69'cu emekli tavşan dedeler lokalimizde, bu sabah yeni bir teori bulduk. Bu kurgusal ilaç, çok uzun süre Facebook'ta çakma modafinil formunda satıldı. İçine ne koydular bilmiyorum. Benzin + C vitamini + aspirin ezmesi olabilir. "Zeka hapı nihayet Türkiye'de!" biçiminde reklamları oldu. Uydu TV'lerde satılan ballardan bile daha çok sattı.

Teorimize göre, o zamanlar Facebook henüz moruk mekanı değildi. Mevlana kolajı yapıp "sevgide çiçek gibi ol, bonkörlükte yağdır gitsin amk" gibi cümleler yazan, sabah günaydınını aksatmayıp herkese (özellikle kadınlara) mutluluk, ışık, sağlık, aşk, dolu dolu güzellikler dileyen, 50+ deforma olmuş osbirci dedeler, sabah paylaşımı yapmıyordu. Gençler ve dul hanımlarımız da vardı. Bunlar bol bol, birbirine sanal rakı kadehi falan yollardı. Güzel ortamlar olurdu aşk adına. Farmville'de kadınlar böğürtlen, biz ise patlıcan ya da acur ekip dururduk. Hoş günlerdi.

İşte o dönemlerde, şimdi burada olan insanların tümü bu ilacı kullandı bizce. Ben ve 30-35 kadar yazar hariç, herkes günde 10 tane içti bundan. Çünkü çevremde de böyleleri var. "Kanka 1000 sıksana üç güne 1 milyon dolar yaparım sağlam kağıt buldum 500 bin lot alacam" şeklinde konuşuyorlar sürekli. Her siyasi olaya yorum yapıyorlar. Küreselci baloncular mı nedir, onların işi diyorlar. Dikkatli olmamı söylüyorlar. "Tamam olurum merak etme" diyorum başımdan savmak için. Durmuyor çeneleri. "Dolar alma bu ara, beyazeşya al, bitcoine dikkat et, ethereum uçacak, kıyma zamlanacak inekler baskılanıyor kaçak inek dolacak yurda" gibi, sonsuz tavsiyeleri var hep. Ortadoğu coğrafyası yüzünden restoranda garsonla kavga ettiklerini iddia ediyorlar. Yıldım bu deli götlerden. Bu teoriyi araştırıyoruz. Bu doğru çıkarsa eğer, Kanzuk'a bir yemek borcum var demektir. Çok günahını aldım gıyabında. Bu tipleri bilerek doldurup kavga ettirerek para kazandığını iddia ettim hep. Nzt-48 yüzünden çıkarsa bu durum, direkt olarak küresel baroncular yaptı derim, Kanzuk değil. Neden yapsın bunu siyonist mason baronları mama locası, henüz onu anlamadım ama, onu da buluruz. Kafa zehir bizim dedelerde.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri