Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel

bullvar_katip

Administrator
O Ses Türkiye Yılbaşı Özel, TV8'de yayınlanan O Ses Türkiye adlı yarışma programının her yılbaşı akşamı ekrana gelen ve ünlü sanatçıların şarkı söylediği versiyonudur. Konuklar 31 Aralık 2022 Alina Boz - "Sakın Gelme" Büşra Pekin - "Antidepresan" Talat Bulut - "Kars Ardahan Iğdır'a" Ayça Ayşin Turan - "Yalnız Çiçek" Neslihan Atagül & Kadir Doğulu - "Bal Böceği" Aslıhan Malbora & Aytaç Şaşmaz - "Ben Böyleyim" Ebru Şahin - "Sevme Zamanı" Selin Şekerci & Selçuk Yöntem - "Sevda Mecburi İstikamet" Şafak Sezer - "Vazgeçemem" / "Caney" Eser Yenenler & Berfu Yenenler - "Ah Bu Ben" / "Kumralım" Melis Sezen - "Diamonds Are a Girl's Best Friend" Hazal Subaşı - "Aşkın Olayım" Cemal Can Canseven & Danla Bilic - "Yanarım" Nilsu Berfin Aktaş - "Dağılmak İstiyorum" Cemre Baysel - "Sevenler Ağlarmış" Edis - "Yalancı" / "Arıyorum" / "Benim Ol" / "Martılar" Bestemsu Özdemir - "Ah Geceler" KÖFN - "Bi' Tek Ben Anlarım" Onur Buldu - "Daha Senden Gayrı" Chaby Han - "Nilüfer" 31 Aralık 2021 Gökçe Bahadır - "Rüya" Feyyaz Şerifoğlu - "Kuzu Kuzu" Eser Yenenler & Berfu Yenenler - "Martılar" / "Baby Shark" Cem Davran - "Büklüm Büklüm" İlayda Alişan - "Çalkala" Damla Sönmez - "Başıma Gelenler" Ozan Akbaba - "Yalgızam" Hazar Ergüçlü - "Bu Gece" Murat Yıldırım - "Hangimiz Sevmedik" Merve Dizdar - "Beyoğlu" Sarp Akkaya - "Holigan" Perihan Savaş - "Büyüleyen Gözlerinle" Hande Baladın & Simge Aköz - "Uslanmıyor Bu" Sabri Sarıoğlu - "Bahçe Duvarından Aştım" Yasemin Sakallıoğlu - "Soğuk Odalar" / "Efulim" 31 Aralık 2020 Kerem Bursin - "Santa Claus Is Coming To Town" Hande Erçel Ezgi Mola Cemal Can Canseven - "Janti" Aleyna Tilki - "Ben de Yoluma Giderim" Mert Fırat - "Araf" Serhat Kılıç - "Human" Enis Arıkan - "Düm Tek Tek" Hasan Can Kaya Demet Özdemir - "Aldatıldık" İbrahim Çelikkol - "Böyledir Bizim Sevdamız" Özge Özder & Sinan Güleryüz - "Senle Ben" Miray Daner - "Writing's On The Wall" Ayça Ayşin Turan - "Başıma Gelenler" Nazlı Çelik - "Masum Değiliz" Burcu Özberk - "Bende Hüküm Sür" Hakan Çalhanoğlu - "Çökertme" 31 Aralık 2019 Afra Saraçoğlu - "Ah Bu Ben" İbrahim Büyükak - "Erik Dalı" Fırat Aydınus - "Beni Yak" Bergüzar Korel - "Son Mektup" Danilo Zanna - "Araftayım" / "Ben Böyleyim" Berrak Tüzünataç & Meriç Aral & Şebnem Bozoklu & Özge Özpirinçci - "'Kaçın Kurası" Oğulcan Engin - "Ah Geceler" Max Kruse - "Sway" Erdal Özyağcılar - "Haydar Haydar" Tuvana Türkay - "Armağan" Şükrü Özyıldız - "Stand By Me" Merve Dizdar & Gupse Özay - "Sarı Nenge" Serenay Sarıkaya - "Duy Beni" / "İsyan" 31 Aralık 2018 Aytaç Şaşmaz - "Cambaz" Mehmet Yalçınkaya & Somer Sivrioğlu & Hazer Amani - "Mazeretim Var" Aydemir Akbaş - "Oy Dingana Dingana" Aslıhan Gürbüz - "Aldatıldık" Caner Cindoruk - "Sevince" Enis Arıkan - "Everyway That I Can" Ezgi Eyüboğlu - "Masum Değiliz" Doğu Demirkol - "Maalesef" Demet Özdemir & Can Yaman - "Gamzelim" Bensu Soral - "Ben Ağlamazken" Tarık Ünlüoğlu - "Çok Yorgunum" Beren Gökyıldız - "Shape of You" 31 Aralık 2017 Ozan Güven Cem Yılmaz Pınar Deniz - "Sevmek Zamanı" Halil Ergün - "Ayrılık Ateşten Bir Ok" Cenk Tosun - "Hoş Geldin" Gizem Karaca - "1, 2 Step" Kerem Tunçeri - "Ben Böyleyim" Tolga Sarıtaş - "Senden Daha Güzel" Erkan Petekkaya - "Sevenler Ağlarmış" Defne Samyeli - "Dokun Bana" Ceyda Düvenci & Bülent Şakrak - "Sensiz Olmaz" Yılmaz Vural - "Neden Saçların Beyazlamış" Özkan Uğur - "Sude" Seda Bakan & Zafer Algöz - "Sefa Geldiniz Dostlar" Aleyna Tilki - "Sil Baştan" 31 Aralık 2016 Müjde Uzman - "Dan Sonra" Müge Boz - "Ben Kalender Meşrebim" Pelin Karahan - "Beni Benden Alırsan" Emre Belözoğlu - "Mazeretim Var Asabiyim Ben" Ozan Güven - "Büklüm Büklüm" Yasemin Allen - "At Last" Birce Akalay - "You Know I'm No Good" Özge Borak - "Creep" Ahmet Kural Murat Cemcir Nergis Kumbasar & Onur Büyüktopçu - "Durum Leyla" İrem Sak - "Sensiz Olmaz" Burak Yılmaz - "Haydi Söyle" Arda Turan Cüneyt Çakır - "Resimdeki Gözyaşları 31 Aralık 2015 Aslı Enver - "Arnavut Kaldırımı" Erkan Can - "Kemancı" Ezgi Mola - "Acıların Kadınıyım" Alina Boz & Leyla Tanlar - "Macera" Bülent Emrah Parlak - "Eziz Dostum" Barış Falay - "Ben Böyleyim" Zafer Algöz - "Tanrı İstemezse" Emre Kınay - "Islak Islak" Turabi Çamkıran - "Çökertme" Burcu Kıratlı - "Dağılmak İstiyorum" Tümer Metin - "Hadi Git Sen İşine" Aras Bulut İynemli - "Bu Akşam" Gürkan Uygun - "Büklüm Büklüm" Seda Bakan - "Düşünme Hiç" Hande Subaşı - "Yolun Başı" Hidayet Türkoğlu - "Sen Allah'ın Bir Lütfusun" Özge Özpirinçci Büşra Pekin Oğuzhan Koç Eser Yenenler İbrahim Büyükak 31 Aralık 2014 Murat Yıldırım - "Bahçe Duvarından Aştım" Sarp Apak - "Köprüaltı" Ersin Korkut - "Duvar" Gupse Özay - "Çayelinden Öteye" Şafak Sezer - "Dokunmayın Çok Fenayım" Ivana Sert - "Frozen" Selin Şekerci - "Feeling Good" Arda Turan - "Yaz Dostum" Tuba Ünsal - "Organize İşler" Mete Horozoğlu - "Resimdeki Gözyaşları" İbrahim Büyükak - "Tavukları Pişirmişem" Saba Tümer - "Acemi Balık" Buğra Gülsoy - "Haydi Gel İçelim" Derya Şensoy & Müjgan Ferhan Şensoy - "Neh Nah Nah" Gamze Özçelik - "Kafa" 31 Aralık 2013 31 Aralık 2012 Oktay Kaynarca - "Ervah-ı Ezelde" Büşra Pekin - "Tutamıyorum Zamanı" Pascal Nouma - "Ya Rayah" Bay J - "Everybody Needs Somebody" Özge Ulusoy - "Peri" Eser Yenenler - "Duvardaki Resim" Burcu Esmersoy - "Tuttu Fırlattı" Alp Kırşan - "Yemin Ettim" Yavuz Seçkin - "Helvacı Helva" Sefa Doğanay - "Çile Bülbülüm" Kaynakça Kategori:O Ses Türkiye Kategori:TV8 yarışmaları Kategori:Türkçe televizyon programları

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri