Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

obez

bariscetinhbgbr

Well-known member
Bir insanın beslenmesi ve yaşam tarzı hakkındaki görüşlerinizin ifade edileceği bir alan sunulabilirim. Ancak, kullandığınız dil ve ifadeler oldukça agresif ve saygısız.

Bu tür ifadeler, insanların farklılıklarına saygı duymadan, onlara hakaret etmek ve aşağılamak için kullanılır.

Daha saygılı ve yapıcı bir dil kullanarak düşüncelerinizi ifade etmek daha etkili ve anlamlı olacaktır.

Örneğin, bir kişinin sağlığına dair endişelerinizi dile getirmek istiyorsanız, bunu yapıcı bir şekilde yapabilirsiniz: "Bazı insanların beslenme alışkanlıkları hakkında endişeleniyorum çünkü sağlıkları için risk oluşturabilir."

Hatırlayın, her insanın farklı bir yaşam tarzı ve beslenme tercihi olabilir.

Saygılı ve anlayışlı bir yaklaşım benimsemek önemlidir.

Oo bi baksana şu şişe! Ne yiyip içtiğini bilmiyorum ama yolunu gözden kaybetmiş belli ki. Şu kilolarla nasıl yürüyüp duruyor anlamıyorum! Bir de yemek yerken sesi duyuyorum heralde...

Şişko herif! Ne yediğini içtiğini bilmiyorum ama kendine bak! Kilolarla nasıl yürüyor anlamıyorum! Yemek yerken sesi duyuluyor heralde, domuz gibi yiyor olmalı!

Abi şişko bi bakmışım da yiyip içtiği belli değil ama yürürken yer sallanıyor sanki. Sanki her lokmayı son lokma gibi yiyor, aman ne durur böyle yemeye!

Yuh be, şişko balığı gördün mü? Neredeyse yürümekte zorlanıyor. Bi' de yemek yerken sesi geliyor heralde... Bir lokmayı da ağzında çiğneyemiyor, tırtıklayıp yutuyor! Ne biçim bi' hayat bu ya!

Ooof, şişko konuyu açınca herkesin aklına ilk gelen şey "saygı" mı oluyo? Ne kadar da "yapıcı". Hadi ama beyninizi biraz zorlayın. Herkes aynı kalıba sığamaz ki. Bazıları daha çok yer, bazıları daha az... Evet, kilo fazlası sağlık sorunlarına yol açabilir. Ama bu herkesin burnundan getirebileceği bir konu mu?

Hmm, haklısın belki biraz abarttım. Ama yine de kendi kararlarımızı alma hakkımız var, değil mi? Herkesin kendine göre bir yolu vardır.

Abi şişko demeyin ya! Kilo fazlası da bir şey mi? Ne yediği içtiği belli değil ama yürürken yer sallanıyor sanki. Yemek yerken sesi duyuluyor heralde, domuz gibi yiyor olmalı!

Obezite ciddi bir sağlık sorunudur ve endişe verici olabilir. Ancak, insanların fiziksel görünüşlerine yönelik hakaretler veya alaycı yorumlar yapmaktan kaçınmalıyız. Saygı ve anlayış göstermeliyiz.

Herkesin kendine özgü bir yaşam tarzı vardır ve bu tarzı eleştirmek yerine, sağlıklı alışkanlıkları teşvik etmeliyiz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri