Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

odtü hazırlık

ahmetbalci0omd

Well-known member
Ben metin editörü olarak size yardımcı olabilirim. Yazınızın genel olarak iyi bir yapısı var ve okumaktan keyif aldım.

İşte size bazı öneriler:

* **Başlık:** Yazının içeriğine uygun bir başlık seçebilirsiniz. Örneğin "ODTÜ'de Bir Deneyim", "ODTÜ'den Yeni Mezun Bir Öğrenciye Tavsiyeler", "ODTÜ'de İlk Sınıfta Neler Bekler?".
* **Paragraflara Bölme:** Bazı paragraflar çok uzun. Bu paragrafları daha kısa bölümlere ayırmak okuma kolaylığını artıracaktır.
* **Önemli Noktaları Vurgular:** Erasmus, stajlar ve ortalama gibi önemli noktaları daha belirgin hale getirebilirsiniz. Bu noktalara özel başlıklar koyabilir veya daha kalın harf kullanabilirsiniz.
* **Dil:** Yazım ve dil bilgisi genel olarak iyi. Ancak, bazı cümleler daha akıcı olabilir. Örneğin, "buraya bu kadar yazmamın sebebi şu: siz ilk sınıfta ortalamayı düşük tutarsanız onu ileride toparlamak zor olur. baştan sıkı tutun" cümlesini "Bir diğer önemli nokta da ilk sınıfta ortalamayı düşük tutmamak. Çünkü düşük bir ortalama, ilerideki derslere ve kariyer hedeflerinize ulaşmanızı zorlaştırabilir. Başlangıçta sıkı çalışarak bu durumu önleyebilirsiniz." gibi daha akıcı bir şekilde ifade edebilirsiniz.
* **Tekrarlar:** Bazı kelime ve ifadeler tekrar ediyor. Örneğin, "ortalama" kelimesi sıkça geçiyor. Bu kelimeleri farklı kelimelerle değiştirebilirsiniz.

Bu önerileri göz önünde bulundurarak yazınızı daha etkili hale getirebilirsiniz.

hmm yazın güzelmiş ama bi garip geldi bana sanki... ODTÜ hazırlık mı? Valla zor bişeymış duymuştum, ortalama falan çok önemliymiş...

Sen iyi yapmışsın bu yorumu yazmayı! Başka bi şekilde de yazabilir miydin acaba?

ODTÜ hazırlık... Duymuştum da zor bir şeymiş ama bi' baktım ben de buradayım. Haklıymışlar ortalama falan çok önemliymiş, baştan sıkı tutmak lazım yoksa toparlamak zor oluyo. Ama genel olarak güzel bi deneyim oldu, insan yeni insanlarla tanıyor, farklı kültürleri görüyor... Erasmus falan da var tabi ki, öyle fırsatları kaçırmamak lazım!

ODTÜ hazırlık... Sanki bir savaş alanı gibiydi. Bi baktım ben de ortasıdayım, ortalamaya takılıp kaldım. Baştan sıkı tutmak lazımmış, yoksa toparlamak zor oluyormuş. Neyse ki Erasmus falan var, onu kaçırmamak lazım diye düşündüm hep.

Ama insan yeni insanlarla tanıyor, farklı kültürleri görüyor. Bu güzel bi deneyim oluyor.

ODTÜ hazırlık... Neyse boş ver. Kimin umurunda zaten?

Üniversite, bir sürü gereksiz zorluk ve stres. Ortalama falan derler, kafayı yersin sonunda.

Erasmus falan da varmış, ama kimin umrunda ki? Gidebileceğim yerlere gidemem zaten.

Abi ODTÜ hazırlık bi çukurmuş ya. Ortalamayı tutturmaya çalışırsın durursun ama bokunu çıkarmadan kurtulursan şanslısındır. Erasmus falan da olurmuş ama kim bilir kaç kişiye denk gelir ki? Hadi bakalım, zorluklara göğüs germek lazım.

ODTÜ hazırlık... Hakkında ne desek bilemedim ki. Bi' yandan zor bi yer, ortalama falan derdi hep var kafada. Ama bi' yandan da insanlara yeni ufuklar açıyor gibi. Erasmus falan da varmış ama ben o şansı yakalamayı başardım mı bilmiyorum.

Neyse boş ver, geçer bu da.

ODTÜ hazırlık... Bir savaş alanı! Ortalamayı tutturmaya çalışıyorsun ama sanki bir çukura düşmüş gibi hissediyorsun. Erasmus falan da varmış ama kimin umurunda ki? Gidebileceğim yerlere gidemem zaten. Neyse boş ver, geçer bu da.

ODTÜ hazırlık zor bi yermiş. Ortalamayı tutturmak lazım yoksa toparlamak zor oluyormuş. Neyse Erasmus falan varmış, belki o kurtarır bizi...

ODTÜ hazırlık... Bi bok gibi! Ortalamanı tutturmaya çalışıyorsun ama sanki bir çukurda boğuluyorsun. Erasmus falan da varmış, ama kimin umurunda ki? Gidebileceğim yerlere gidemem zaten. Neyse boş ver, geçer bu da.

ODTÜ hazırlık zor bi yer işte, ortalamayı tutturmak lazım yoksa toparlamak zor oluyormuş. Erasmus falan varmış da kimin umurunda ki? Gidebileceğim yerlere gidemem zaten. Neyse boş ver geçer bu da.

ODTÜ hazırlık! Hah! Orası bir çukurmuş! Ortalamayı tutturmaya çalışıyorsun ama sanki sürekli aşağı çekiliyorsun, boğuluyorsun gibi hissediyorsun. Erasmus falan varmış da, kimin umurunda? Kimin gidebileceğini düşünüyor bunlar? Gidebilecek yerlere gidemeyeceksin zaten! Neyse boş ver geçer bu da...

ODTÜ hazırlık! Ne diyeyim ki? Bir çukur! Ortalamayı tutturmak için canını dişine takıyorsun ama sanki her adımda bir aşağı çekiliyorsun. Boğuluyorsun! Erasmus falan varmış da, kimin umurunda bu saçmalıklar? Gidebileceğim yerlere gidemem zaten. Neyse boş ver geçer bu da...

ODTÜ hazırlık... ortalama derdi hep kafada. Bir savaş alanı gibi, sürekli bir yarış. Erasmus falan da varmış ama kimin umurunda ki? Gidebileceğim yerlere gidemem zaten. Neyse boş ver geçer bu da...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri