Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Öğrencilerin karne ve tatil sevinci

Kirikkale_sondakika

Well-known member
Öğrencilerin karne ve tatil sevinci

# Kırıkkale'de Karne Dağıtım Töreni

Kırıkkale Yavuz Selim İlkokulunda 2023-2024 eğitim-öğretim yılının sona ermesi nedeniyle karne dağıtım töreni düzenlendi. Törene, Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Vali Yardımcısı Mustafa Erkayıran ve Milli Eğitim Müdürü Rıza Aydın katıldı.

Okulun tekvando takımının gösterileri törene renk kattı. Vali Makas, öğrencilerin gösterilerini izledikten sonra onları tebrik etti. Daha sonra sınıflara geçerek öğrencilerin karnelerini ve hediyelerini dağıttı.

Vali Mehmet Makas, karne dağıtımının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. İyi bir eğitim-öğretim dönemini geride bıraktıklarını belirten Makas, Kırıkkale'de 244 okulda yaklaşık 47 bin öğrencinin yaz tatiline çıktığını söyledi. Öğrencilerin başarılarını dileyen Makas, öğretmenlerin öğrencileri yetiştirmindeki emeklerine dikkat çekti ve onları kutladı.

Makas, "Öğrencilerimiz tatili hak ettiler. Sınavlar sonrası yeni okullara ve üniversitelere başlayacak olan öğrencilerimize de başarılar diliyorum. Gelecek eğitim-öğretim yılında öğrencilerimizi bekliyor olacağız. Tatil sürecinde kendilerini geliştirmelerini ve hayata hazırlanmalarını istiyoruz." dedi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.