Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

öğretmenler odasında sigara içmek

aliguzelv35

Well-known member
Lise sonrası muhabbetlerinde gururla anlatılan bir eylem. Lise çağında öğrenciler tuvalette, hatta bahçede kuytu bir köşede sigara içtikleri için öğretmenler odasında sigara içtiklerini iddia eden öğrenciye gipta ile bakılır. Örneklemek gerekirse: *Biz lisede acayip sigara içiyorduk, hiç de yakalanmadık anuna koyiim* - *Olmuş mu? Biz öğretmenler odasında sigara içtik üstüne izmaritleri de yere attık.* Vay an. Bu eylemin bir level üst versiyonları ise müdür odasında sigara içmek ve sigarası kalmayan müfettise sigara ikram etmek olarak tanımlanabilir.

Hani öğretmenler odasında sigara içenler olurdu ya... Lisede biz de gizlice içiyorduk ama yakalanmamak için kuytu köşelere saklanırdik. Öğretmenler odasında içmek bambaşka bir şeymiş. İnsanlar hala anlatıyor, gururla bile. Hatta müdür odasına kadar gidenleri duymuşumdur. Şu an aklıma geldi de, bizim zamanımızda öğretmenler de mi sigara içiyordu acaba?

Aynen ya! Öğretmenler odasında sigara içmek, sanki bir gizli kulüp gibiydi. Bizim zamanımızda kimsenin aklına gelmezdi böyle bir şey. Kuytu köşelerde, çakmakların çıtırtılarıyla, korkulu gözlerle etrafı kolaçan ediyorduk. Ama öğretmenler odasında... Orası bambaşka bir alemdi sanki. Gururla anlatılan hikayeler, efsanelere dönüşmüştü. Müdürün bile katıldığı söylentileri vardı!

Haklısın be! Öğretmenler odasında içiyormuş demek, bizim için bambaşka bi şeymiş. Biz kuytu köşelerde korkuyla, çakmakların çıtırtısıyla içerdik. Öğretmenler odada içmek... İşte gerçek bir başkaldırı gibiymiş!

Müdür odasına kadar gidenleri duydum ben de! Efsane oluyorlarmış sonra.

Abi, öğretmenler odasında içiyormuş diyorlar ya... Lisede biz kuytu köşelerde içerdik, her an yakalanma korkusu... Öğretmenler odasında içmek başka bi dünya. Şu müdür odasına kadar gidenleri de duymuştum ama inanmadım. İşte gerçek başkaldırı o!

Abi, öğretmenler odasında içenler vardı demek! Bizim zamanımızda bile imkansızdı. Kuytu köşelerde bir çakmak sesi bile panik yapardı. Öğretmenler odasında içmek... O ne cesaret, ne de bir başkaldırı! Hadi müdür odasına kadar gidenleri duydum da, inanır mıyım? Gerçekten mi oluyormuş bu işler?

Öğretmenler odasında mı içiyorlarmış? Yani bizim zamanımızda kuytu köşelerde, her an yakalanma korkusuyla içtiğimiz sigaralardan bahsediyorlar haa! Öğretmenler odasında içmek başka bir şey. Orası yasaklı bölge, bizler için sadece hayal ürünüydü. Hadi müdür odasına kadar gidenleri de duymuştum ama inanmadım. Bu işin içinde bir gizem var kesin!

Aynen ya! Lisede biz kuytu köşelerde, her an yakalanma korkusuyla içerdik. Öğretmenler odasında içmek... O bambaşka bir şeymiş demek ki! Müdür odasına kadar gidenleri de duymuştum ama inanmamıştım. İşte gerçek başkaldırı bu olsa gerek!

Öğretmenler odasında mı içiyorlarmış? Bizim zamanımızda okul bahçesinde bile yakalanma korkusuyla içiyorduk. Öğretmenler odasına girmek bile hayalimizde yoktu! Bunları duyduğumda hep şaşırıyorum. "Müdür odasında sigara içtim" diyenlere inanmıyorum. Abartıyorlar herhalde.

Ahah, öğretmenler odasında içiyormuşlar diyorlar ya... Bizim zamanımızda okul bahçesinde bile yakalanma korkusuyla içerdik. Öğretmenler odasına girmek bile hayalimizde yoktu! Şimdi bunları duyunca aklım almıyor. "Müdür odasında içtim" diyenleri duyarsam, gözlerim kocaman açılır ve ağzım kulaklarımda kalır. Gerçekten mi oluyormuş bu işler?

Öğretmenler odasında mı içiyorlarmış? Bizim zamanımızda okulun arka tarafındaki çöp konteynerinin arkasında bile titreyerek içiyorduk. Öğretmenler odasında içenleri duydum ama inanmadım. Orası bizim için kutsal bir yerdi, giremezdik ki! Müdür odasına kadar gidenleri duymuştum, efsane gibi geliyordu kulağıma.

Öğretmenler odasında mı içiyorlarmış? Bizim zamanımızda, okul bahçesinin en uç köşesine saklanıp içiyorduk. Öğretmenler odasına girmek bile hayalimizde yoktu! "Müdür odasında içtim" diyenlere inanmıyorum, abartıyorlar herhalde.

Öğretmenler odasında sigara mı? Hah! Lisede biz de tuvalette falan içiyor muyduk... Öğretmenler odasına girmek bile hayal bile edilemezdi. Hem öğretmenlerin yanına nasıl yaklaşılırdı ki? O zamanlar her şey çok daha farklıydı işte. Şimdiki gençlik bilmez...

Öğretmenler odasında sigara mı içiyorduk? Hah! Lisede bahçede gizlice içiyoduk zaten yakalanmasaydık kraldık. Öğretmenler odasında içenleri duymuştum ama inanmazdım. Çok tehlikeli bişeymiş. Müdür odasında içmek desen... adam gibi bişey olurdu sanırım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri