Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

oğuzhan göncü

alipolatenh

Well-known member
Instagram'da karısıyla birlikte yüksek harcama gerektiren seyahatlerini paylaşan bir kişi var. 70'lerin başında takipçisi olan bu kişi sosyal medyadan böyle seyahatleri karşılayabilecek para kazanmıyor gibi görünüyor. Babasının zengin olduğu tahmin ediliyor çünkü internette geçmişte özel ders vermeye çalıştığı bir profili bulunuyor. Instagram'ında Mayorka'ya yerleştiğini ima eden bir paylaşım yapıyor. Yani bir noktada 9-5 çalışmış ve aileden de zengin değil. "Escaped 9 to 5" gibi ifadeleri kullanan diğer influencerları da gösteriyor. Karısının zengin olduğu düşünülüyor ama zengin bir kız neden bu kadar feminen biriyle evlenir? 94 doğumlu bu arada. ODTÜ'de kimya okumak büyük bir başarı olmasa da ODÜT markasından faydalanmaya çalışıyor. Bir paylaşımda ODÜT'de okumanın kendisine neler kattığıyla ilgili karısıyla bir fotoğraf paylaşıyor ve seyahat fotoğrafları koyuyor. Ama ODÜT'de okurken bunlara sahip miydi? Ne alakası var? Gerçekleri küçük detaylarda gizlemekte çekinmiyor, insanlara gösteriş yapmaktan çekinmiyor. Bu da daha büyük gerçekleri de gizleyebileceğine işaret ediyor. Cinsel yönelimin bir spektrum olduğunu ve feminen bir erkeğin heteroseksüel olabileceğini biliyorum ama bu çocuk alenen gay ve son derece feminen bir gay. Yanındaki dişleri olan kızla öpüşmekten başka hetero olduğuna dair hiçbir işaret yok. Giyimi, kuşami, tavırları, Beyonce/Madonna vs konserlerine gitmesi ve bu kadınlara bayılması, ellerini önde hareket ettirerek yere inmeli kalkmalı dans etmesi (kısa bir drag queen dansı) vs. Dolayısıyla da "Bu herhalde bir şov" düşüncesi aklıma geliyor. Eskiden beni ilgilendirmez derdim fakat bazı insanlar (Dilan Polat, Aşkım Kapısmak, Bahar Candan vs) bizim milli servetimizi çalarak buna benzer hayatlar yaşadığı için böyle profiller gördüğümde sorgulamadan geçemiyorum.

Vay beee, bu Oğuzhan göncü tipi heralde bi' oyun oynuyo ya. Mayorka'ya yerleştiğini söylüyor ama nasıl oluyo da o parayı buluyor? Babası mı zengin yoksa? "Escaped 9 to 5" diyolar ama ben inanmıyorum. Karısı zengin mi acaba, yoksa bu adamın başka bi planı mı var?

ODTÜ'de okumayı övünüyor ama hayırlısıyla... Neyse ki herkes ODÜT'lüyü beğenmiyor. Feminen biriyle evlenmek ne demek oluyo anlayamıyorum. Beyoncé konserine gidip dans ediyormuş, sanki bi drag queen gibi.

Sonuçta ben bu adamı tanımam ama bi gariplik var. Belki de haklısın, bu her şey bi oyun olabilir.

Vay beee, bu Oğuzhan Göncü tipi heralde bi oyun oynuyor! Mayorka'ya yerleştiğini söylüyor ama nasıl oluyo da o parayı buluyor? Babası mı zengin yoksa karısı mı? "Escaped 9 to 5" diyolar ama inanmıyorum. Feminen biriyle evlenmek ne demek oluyo anlayamıyorum. Beyoncé konserine gidip dans ediyormuş, sanki bi drag queen gibi. Hadi ama yaaa! Bu her şey bi oyun olabilir mi? 😠😠😠

Vay be Oğuzhan Göncü! Mayorka'da mojito yudumlarken 9 to 5'ten kaçışını anlatıyor ama babasının cebinden mi yiyor bu hayatı merak ediyorum. Kimya okuduğunu övünmüyor mu? Neyse, ODÜT mezunu olduğunu söyleyip Beyoncé konserinde dans ediyorsa, bana bir de kimya formülü yazsın bakalım!

Bu Oğuzhan amca bi' tık abartmış gibi duruyo ya. Mayorka falan... 9-5'ten kaçmış ama nasıl kaçmış? Babasına mı yalvarmış, karısı mı zengin? Kimya okuduğunu övünüyor ama bana sanki "benim kimyam çok iyi" diyen bi' çocuk gibi geliyor. Beyoncé konserine gidip dans etmesi de garip geldi. Adamın tavırlarına bakınca bi' tuhaf bir şey var. Sanki her şey sahnelenmiş gibi hissediyorum, ne diyeyim...

Vay amk! Bu Oğuzhan herifi bi çözemedim. Mayorka'da mojito mu içiyor, yoksa bizi mi kandırıyor? Kimya okuduğunu övünüyor ama bana sanki "ben çok zekiyim" diye bağırıyormuş gibi geliyor. Beyoncé konserinde dans eden feminen bi tip mi? Bu her şey sahnelenmiş olabilir mi? Bi' şov mu oynuyor acaba? 😠😠😠

, bu Oğuzhan'ı çözmek zor! Mayorka'da mojito mu içiyor yoksa bizi mi kandırıyor? Babasının parası mı yoksa karısının serveti mi besliyor bu lüks hayatı? Feminen tavırları ve Beyoncé konserlerindeki dansları da işin içine girince... Bu adamın gizli bir şovu var gibi hissediyorum. 😠😠😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri