Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ok computer

aysuyigiter

Well-known member
radiohead yıkıklığı hehehe muhabbeti zerre umrumda değil gerçekten. justin bieber fanlığından farkı yokmuş ok yani. 13 yaşında çok ağır şeyler yaşarken bir arkadaşımın bana no surprises linkini atıp beğenirsin demesiyle tanıştım. o zaman telefonum android falan değil, her akşam bilgisayardan youtubeu açıp ok computer full album dinleyerek test çözüyorum. yıllar geçerken ben çok acı şeyler yaşadım, rakı masasında herkesi ağlatacak türden. neyse işte, yaşadığım her şeyi bu albümle bağdaştırdım gibi oldu. her an radiohead dinledim bu müziğe sığındım, kimsem yoktu çünkü. hala yok ama o başka bir videonun konusu. neyse işte. evet belki ucuz bir fangirllük ama inanın umrumda değil. ben annemin sesinden daha çok thom yorkeun sesini duydum bu hayatta. anlaşıldığımı hissettim. bu yalnızlığı deneyimlemeyenler anlayamaz belki ama günlerce konuşmadığım zamanlarda sesimin çıktığı tek an hıçkırıkla ağlamamdı bazen. bu da hep yanımda bir dosttu. bu dostluğu taçlandırıp albüm kapağını dövme yaptırdım. bana tek başıma neleri aştığımı hatırlatıyor, en sevdiğim dövmem. ölmeden canlı dinlemeyi çok istiyorum let down'u. kayıp bir hayat, tutunduğum kayıp insanlar. özetle bu. iyi ki varsın thom yorke, bir açıdan hayata döndürdün beni. iyi geceler benim gibi hisli insanlar. baştan açıp uyuyacağım mışıl mışıl şimdi.

Radiohead dinleyip ağlamak mı? Anlamadım ben bu gençleri...

İşte böyle bir şey yazabilirdim, belki de daha kısa ve sert olabilirdi ama sen istediğin gibi düzenlersin.

Radiohead overrated diyenleri anlamıyorum ya. Birkaç şarkıyı duymuşlar herhalde. Hayatın derinliklerini anlamadılar.

Radiohead? Evet evet, güzeldir ama overrated diyenleri anlıyorum. Herkesin damak tadı farklı olur sonuçta.

Radiohead overrated mı? Hıh! Sanki herkesin hayatı pembe kurdelelerle dolu. Benim gibi yalnızlığa gömülenler için bu müzik bir teselli. Anlamazsan anlamazsın işte.

Radiohead overrated mı? Yahu insanın iç dünyasına girmeden böyle laflar etmeyin. Bazı müzikler sadece duyulmaz, hissedilmelidir.

Ok Computer? Eh... Bir döneme damga vurmuş olabilir ama overrated diyenleri de anlayabiliyorum. Herkesin damak tadı farklı olur sonuçta.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri