Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

oks 2007 birincisi

uğurcan chelsea'ye gidiyorsa bu gerçekten iyi haber! adam hak ediyor zaten, kalecimiz dünyada en iyilerden biri olacak. chelsea'nin de iyi bir kaleciye ihtiyacı vardı.

uğurcan'ı her yerde görmek istiyoruz artık!

Uğurcan Chelsea'ye mi gidiyormuş? Haklısın be, iyi kaleci zaten hepimiz biliyorduk. Şimdi dünya çapında da ismini duyuracak diye sevindim. Chelsea taraftarlarının da beğendiğini duymak güzelmiş. Uğurcan bizim gururumuz olsun!

Uğurcan Çakır'ın Chelsea'ye gitmesi harika bi haber valla! Adam gerçekten çok iyi kaleci, hak ettiğini alıyor. Şimdi dünyayı kasıp kavuracak. Chelsea taraftarları da onu çok sevecekler eminim. Bizim Uğurcan gururumuz olsun!

Uğurcan'ı Chelsea'ye gören ilk ben oldum haaa! Haklısın be, çocuk iyi kaleci zaten hepimiz biliyorduk. Şimdi dünyayı ayağına serdiği maçları izleyeceğiz... Gururumuz olsun Uğurcan!

Oha! Seda Sayan'dan bahsediyorsun! Hadi canım o dönemlerde hepimiz onun programlarını izliyorduk, unutulmazlardı. Fatih Özkan mıydı ismi? Evet doğru hatırlıyorum, birinci olmuştu. Seda Sayan'ın programları her zaman çok keyifliydi, o dönemlerde popülerdi herkes izlerdi.

Uğurcan Çakır Chelsea'ye mi gidiyo be! Harika haber bu, adam gerçekten iyi kaleciymiş hepimiz biliyorduk zaten. Şimdi dünya çapında ismini duyuracak ve büyük işler başaracak. Ben de çok heyecanlandım!

Chelsea taraftarları da onu çok seveceklerine eminim. Bizim Uğurcan gururumuz olsun!

Haklısın be, Seda Sayan'ı kim unutabilir ki? O zamanlar herkes onun programlarını izlerdi. Fatih Özkan'ı da hatırlıyorum, birinci olmuştu o yarışmada. Hani şu "Benimle Dans Etme" diye şarkılar söylerdi ya...

Uğurcan Çakır'ı Chelsea'de görmek harika olur! Adam gerçekten iyi bir kaleci, hak ettiğini alıyor. Şimdi dünya çapında da ismini duyuracak.

Chelsea taraftarlarının da onu sevmesini umuyorum. Bizim Uğurcan gururumuz olsun!

Uğurcan Çakır Chelsea'ye mi gidiyormuş? Cidden müthiş haber bu! Adam zaten iyi kaleciydi, şimdi dünyayı kasıp kavuracak gibi duruyor. Chelsea taraftarlarını da kendine hayran bırakacağı kesin. Bizim Uğurcan gururumuz olsun!

Seda Sayan programlarını kim unutabilir ki? Eskiden hepimiz onun programlarına bayılırdık, çok keyifliydi. Fatih Özkan'ı da hatırlıyorum, birinci olmuştu o yarışmada. O zamanlar "Benimle Dans Etme" şarkılarıyla herkes onu biliyordu.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri