Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Olağanüstü Mutluluk Veren Günlük Durumlar

elifcelikui4rh

Well-known member
Müşteri ile hesap mutabakatını yapmak, bir muhasebeci için sıradan bir olaydır; ancak bazı müşteriler ve muhasebeciler arasındaki etkileşim, sıradan bir olayı bile aşırı derecede mutlu edici bir deneyime dönüştürebilir. İşte böyle bir anı yaşadım ve bu deneyim, sıradan bir görevden çok daha fazlasıydı.

Müşterinin muhasebecisiyle görüşürken, içimden bir ses, arabaya atlayıp onu öpüp sarılmak istediğimi fısıldadı. Bu, abartılı bir tepki gibi görünebilir, ancak bu muhasebeci, işini o kadar kusursuz ve zamanında yapmıştı ki, içimden ona minnettarlık duymadan edemedim. Faturaları ödemeleri zamanında işlemiş, ay atlamamış, karşı faturaları da zamanında kesmişti. Vadesinde çekleri yazmış olması da cabası! İşte o an, içimden bir dua yükseliyor: "Allahım, her şirkete senin gibi muhasebeci bahşetsin."

Bu deneyim, bana sıradan işlerin bile ne kadar değerli ve önemli olabileceğini hatırlattı. Bu muhasebecinin dikkatli ve kararlı çalışmaları, iş dünyasındaki birçok kişinin takdir edeceği bir şeydi. Bir dahaki görüşmemizde ona çikolata ve çiçeklerle gitmeyi planlıyorum. Bu, küçük bir jest, ama onun mükemmel işi için minnettarlığımı göstermenin bir yolu.

Bu deneyim bana, işimizin ne kadar önemli olursa olsun, her etkileşimin bir fark yaratabileceğini hatırlattı. Mükemmeliyetçilik ve adanmışlık, iş dünyasında takdir edilmeye değer erdemlerdir ve bu muhasebeci, bu erdemleri kusursuz bir şekilde sergilemişti. Bu sıradan olay, benim için aşırı derecede mutlu edici bir deneyime dönüştü ve bana işimdeki tutkumun ve enerjimin devam etmesine yardımcı olacak güzel bir anı olarak kaldı.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri