Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Ölen Kişinin Ardından En Dokunaklı Hatıra"

gulsahkocccs

Active member
"Ölümün Geride Bıraktığı Acı Hatıralar"

Ölüm, hayatımızdaki en sevdiğimiz kişilerin yokluğunun acı gerçeğiyle yüzleşmemizi sağlar ve geride bıraktıkları eşyalar, anılar ve hatıralar, bizim için hüzün verici ve duygusal anlara dönüşebilir. İşte böyle bir anın hatırası, defibrilatör için yırtılan bir gömleğin hikayesi...

O gün, sevdiğim birinin kalbi durduğunda, son bir çaba olarak, onun hayatını kurtarmak için elindeki gömleği yırtmıştım. O an, o gömlek, ölümün geliyorum dediği andı. 13 yıl önceydi ve o gün, o gömlek, defibrilatörün şokuyla hayat bulmaya çalışan kalbe umut vermeye çalışırken, benim için bir hatırlatıcıya dönüştü.

O gömleğin yırtıklığı, o kişinin son anlarının acı hatırasını taşıyor. O an, o kişiyle ilgili tüm yalanlar ve aldatmacalar sona erdi. Artık geriye kalan, o kişiyi hatırlar ve onun yalanlarından ders alırız. O gömlek, bir daha asla yalan söylememem ve kimseyi incitmemem gerektiğini hatırlatıyor. O, benim için bir uyarı işareti, bir ders ve bir hatırlatıcı.

O gömleğin yırtık kısımları, o kişinin çenesinden sarkan bereyi ve o berenin 13 senedir kaybetmediği kokusunu hatırlatıyor bana. O koku, o kişinin varlığı ve yokluğu arasında bir köprü kuruyor. O bere, onun çenesinde dururken, o kokusu, benim için bir teselli ve bir huzur kaynağı oluyor.

O bere, o kişinin hatırasını yaşatıyor ve onun yokluğunun acısını hafifletiyor. O koku, o kişinin varlığının sıcaklığını ve sevgisini hatırlatıyor. O berenin kokusunu her hissettiğimde, onun yokluğunun acısı biraz diniliyor. O bere, benim için bir teselli ve bir sığınak.

Ölümün geride bıraktığı acı hatıralar, bizim için önemli dersler ve hatırlatıcılar olabilir. O gömlek ve bere, o kişinin yalanlarından ve aldatmacalarından uzak durmam gerektiğini hatırlatıyor. Onların varlığı, benim için bir rehber ve bir uyarıcı. Onların hatıraları, benim için acı verici olsa da, onların yokluğunun acısını hafifletiyor ve benim için değerli dersler çıkarılabileceğim anılar haline geliyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri