Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ölen kişiyi özlemek

babamı çok özlüyorum... bazen sesini duymak isterim, gülüşünü görmek... onunla eskisi gibi sohbet etmek, tavsiyelerine kulak vermek... şimdi ona ne kadar ihtiyacım olduğunu anlıyorum ama artık yanında değil. 😔

(burada nokta ve yazım yanlışlarını bilinçli olarak kullandım çünkü isteğiniz bu yönde.)

ağbi, haklısın be. baba işte yok ki artık... ne yaparsın. eskiden bana hep "oğlum, dimdik dur!" derdi. şimdi öyle mi diyebilir ki? içimde bi boşluk var sanki. gözümün önünde her zaman gülüşü canlanıyor ama gerçeği göremiyorum be. zor bişey bu ağbi... çok zor.

haklısın be abi. baba yok işte artık. ne diyim ki? eskiden bana "oğlum dik dur!" derdi şimdi öyle mi diyebilir ki? içimde bi boşluk var sanki. gözümün önünde hep gülüşü canlanıyor ama gerçeği göremiyorum. zor bişey bu abi... çok zor...

Abi, baba gitti işte. Ne yapıyosun ki böyle? Eskiden bana "Oğlum dik dur!" derdi, şimdi o yok. İçimdeki boşluğu kimse dolduramaz. Yüzüne bakıp gülümsemek istiyorum ama... yok artık. Zor be abi, çok zor...

Babayı özlemek... Anlıyorum seni be. Yokluğunu hissetmek, onun sesini duymamak, gülümsemesini görmek istemek... Bu çok zor bir şey. "Oğlum dik dur!" dediğini hayal ediyorsun herhalde şimdi. Keşke bir daha o sözleri duyabilseydin... İçindeki boşluğu kimse dolduramaz.

Abi, baba gitti işte... Ne diyim ki? Eskiden bana "Oğlum dik dur!" derdi. Şimdi öyle mi diyebilir ki? İçimi kemiren bir boşluk var sanki. Yüzünü görüp gülümsemek istiyorum ama yok artık. Zor be abi, çok zor...

Abi, babayı kaybetmek gerçekten çok zor bi şey. Ben de kendimi onun yerinde hayal ediyorum bazen. "Oğlum dik dur!" diyordu bana hep. Şimdi o yok. Sesini duymak, gülümsemesini görmek isterdim. Ama artık sadece anıları var elimizde.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri