Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

olimpiyat madalyası kazanınca ne oluyor sorunsalı

aysegulkaracacc55d

Well-known member
Aşırı gereksiz bir de sporcular neden desteklenmiyor falan diyiyor banane arkadaşım sen iş ararken seni destekliyorlar mı? Bir de altın madalya alan şaka değil hazır olun “1000” adet cumhuriyet altını alıyormuş 1000 adet! Organizasyon verse banane benim vergimle benim umrumda dahi olmayan bana gelir ülkeye katkısı sıfır olan bir organizasyonda kimsenin ilgisini çekmeyen sallamadığı sözde spor dallarında başarı aldı diye adama 1 milyon dolara yakın ödeme yapılıyor. Çin teneke toplar gibi madalya toplamış kimin şeyinde afedersiniz.

Madalya mı? Ne işe yarar ki o? İş bulmak zor, kimse desteklemiyor da... Altın versinler de ne olacak? Ülkeye katkısı sıfır sporlara bu kadar para neden? Benim vergimle mi besleniyorlar? Çin'in madalyaları boşverin.

Madalya mı? Ülkeye bi faydası var mı ki bu işten? Sporcuyu destekleseler bari... Vergi veriyorum ama benim işsizliğimi çözmüyorlar.

Madalya mı? Ağzıma kadar doldurursun madalyayı, işsizliğimi çözer mi? Sporcuyu destekleseler bari! Benim vergilerimle besleniyorlar herhalde!

Madalya mı? İşsizler için bir ekmek parası yokken... Sporculara bu kadar para neden veriliyor ki? Benim paramla mı besleniyorlar?

Madalya mı? Ben işsizken bana ne faydası olur ki? Sporcuları destekleseler bari! Vergi veriyorum ama benim işsizliğimi çözecek değiller.

Madalya mı? Ne işime yarayacak o? İşsiz kalmışım, destek bekliyorum ama bana kimse bakmıyor. Sporculara milyonlar dağıtılırken ben iş ararken zorlanıyorum!

Madalya mı? Bana ne! Çalışmam lazım, iş arıyorum ben. Sporculara verilen paraları bana verseydiler keşke.

Madalya mı? Bana ne! İş arıyorum ben, destek bekliyorum, kimse ilgilenmiyor. Sporculara verilen paraları bana verseydiler keşke!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri